Сергій СИДОРЧУК: «Потрібно, щоб судді давали коментар своїм рішенням»

Півзахисник київського «Динамо» вважає, що між футболістами і суддями повинен бути діалог

Сергій СИДОРЧУК: «Потрібно, щоб судді давали коментар своїм рішенням»
© ФК Динамо Київ. Сергій Сидорчук

Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук висловив свою думку щодо суддівства в матчі «біло-синіх» проти «Олександрії».

«Окремим рядком хочеться сказати про суддівство. Якщо команда-господар не задоволена, і команда, що приїздить, незадоволена, то це говорить про компетенцію судді, правильно? Я не знаю, як трактувати пенальті мій, як трактувати фол в середині поля, коли Буяльського тримають відкрито, не дають жовту картку, це я перше, що одразу згадую… Жовта картка моя на чужій половині поля біля штрафного майданчика… Я не знаю, просто цікаво, щоб судді давали коментар своїм рішенням, бо ми не розуміємо. Ми футболісти. Сьогодні за цей фол дають жовту картку, завтра дають червону картку. Ми маємо розуміти, на якій планеті ми живемо.

Добре, якщо він дає пенальті на мені, трактування, що я позбавляю суперника можливості забити, то це мені ще одна жовта картка має бути? Він не дає, тобто, він не послідовний у своїх рішеннях, правильно? Я хочу, не тільки я, я вважаю, що це буде корисно для всіх клубів, щоб не було нервів за межами поля –  я хочу, щоб судді теж говорили, як вони трактують моменти. Не тільки щоб виступав, там, Лучано Луччі раз на пів року збирав якихось 10 людей. Цікаво, щоб це було в усіх на виду, щоб ми знали, як нам вести боротьбу. Сьогодні він судить так, завтра він судить так. Сьогодні це червона картка, завтра це жовта картка, післязавтра тут немає фолу – ми не знаємо. Тому я вважаю, що між нами має бути діалог».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — FootballHub

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 09.03.2020 13:01
    0
    Сидорчук со своим мнением сам с другой планеты Где это видано в Европе, чтобы там рефери давали комментарии на свою игру. А Украина-нэнька постоянно смотрит как там в Европушке. Даже VAR ввели когда там это давно на ходу. И выпячиваться впереди Европы всей, по поводу судейских комментариев никто не будет.
    vnk83
      vnk83, 09.03.2020 12:49
    +1
    alefteev77, 09.03.2020 08:06
    Сергію, хочеться також почути коментарі:
    - від президентів та менеджменту клубів, які дають премії суддям
    - хочеться почути коментарі від спортивних директорів та скаутів клубів, які плавлять українську молоді, а натомість купують невідомо кого
    -
    як взагалі так вийшло що за 27 років у нас всього 2 чемпіони України було - Шахтар та Динамо. Жоден інший клуб не зміг стати чемпіоном. В жодній іншій країні світі цього не було.
    всього 2 чемпіони??? З якого моменту Таврія перестала бути командою яка виграла чемпіонат України?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 09.03.2020 08:06
    +2
    Сергію, хочеться також почути коментарі:
    - від президентів та менеджменту клубів, які дають премії суддям
    - хочеться почути коментарі від спортивних директорів та скаутів клубів, які плавлять українську молоді, а натомість купують невідомо кого
    -
    як взагалі так вийшло що за 27 років у нас всього 2 чемпіони України було - Шахтар та Динамо. Жоден інший клуб не зміг стати чемпіоном. В жодній іншій країні світі цього не було.
    palyvoda2006
      palyvoda2006, 09.03.2020 03:23
    -1
    Забагато хочеш! Вчи правила футболу!
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 09.03.2020 02:47
    +4
    Я тоже хочу комментариев, почему в одном матче игроки киевского Динамо не могут связать два три паса и получают за этот матч зарплату которую я лет 10 буду зарабатывать???
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 09.03.2020 02:47
    +4
    Я тоже хочу комментариев, почему в одном матче игроки киевского Динамо не могут связать два три паса и получают за этот матч зарплату которую я лет 10 буду зарабатывать???
    alefteev77
    online
      alefteev77, 09.03.2020 08:06
    +2
    Сергію, хочеться також почути коментарі:
    - від президентів та менеджменту клубів, які дають премії суддям
    - хочеться почути коментарі від спортивних директорів та скаутів клубів, які плавлять українську молоді, а натомість купують невідомо кого
    -
    як взагалі так вийшло що за 27 років у нас всього 2 чемпіони України було - Шахтар та Динамо. Жоден інший клуб не зміг стати чемпіоном. В жодній іншій країні світі цього не було.
    vnk83
      vnk83, 09.03.2020 12:49
    +1
    alefteev77, 09.03.2020 08:06
    Сергію, хочеться також почути коментарі:
    - від президентів та менеджменту клубів, які дають премії суддям
    - хочеться почути коментарі від спортивних директорів та скаутів клубів, які плавлять українську молоді, а натомість купують невідомо кого
    -
    як взагалі так вийшло що за 27 років у нас всього 2 чемпіони України було - Шахтар та Динамо. Жоден інший клуб не зміг стати чемпіоном. В жодній іншій країні світі цього не було.
    всього 2 чемпіони??? З якого моменту Таврія перестала бути командою яка виграла чемпіонат України?
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 09.03.2020 13:01
    0
    Сидорчук со своим мнением сам с другой планеты Где это видано в Европе, чтобы там рефери давали комментарии на свою игру. А Украина-нэнька постоянно смотрит как там в Европушке. Даже VAR ввели когда там это давно на ходу. И выпячиваться впереди Европы всей, по поводу судейских комментариев никто не будет.