Україна зробила камбек і перемогла Китайський Тайбей в Кубку Девіса!

Стаховський, Молчанов і Марченко принесли перемогу Україні в Запоріжжі

Україна зробила камбек і перемогла Китайський Тайбей в Кубку Девіса!
© Sport.ua

6–7 березня чоловіча збірна України з тенісу провела матч Кубку Дэвіса проти збірної Китайського Тайбея в рамках плей-оф Першої Світової групи.

Поєдинок пройшов на харді в Запоріжжі, в Палаці спорту «Юність». Стаховський, Молчанов і Марченко принесли перемогу Україні в Запоріжжі.

Незважаючи на дві вчорашніх поразки, Україна перемогла Китайський Тайбей з рахунком 3:2, здобувши три перемоги сьогодні!

Збірна України вийшла у плей-оф за путівку в кваліфікацію Кубка Девіса-2021!

Украина – Китайський Тайбей – 3:2

П'ятниця, 6 березня

16:00. Сергій Стаховський (1) – Цен Чун Сін (2) – 6:3, 1:6, 2:6

19:00. Ілля Марченко (2) – Ву Тун Лін (1) – 4:6, 4:6

Субота, 7 березня

12:00. Сергій Стаховський / Денис Молчанов – Сіє Чен Пен / Ян Цун Хуа – 6:7 (4:7), 6:4, 6:4

15:00. Сергій Стаховський – Ву Тун Лін – 7:6 (7:3), 4:6, 6:3

18:00. Ілля Марченко – Цен Чун Сін – 6:3, 6:2.

Див. також: текстова онлайн-трансляція, фотогалерея перемоги, відеофрагменти дня

Україна як переможець пари тепер у вересні буде боротися за вихід в кваліфікацію Кубка Девіса-2021 зі збірними, які програють на відбірковому етапі чоловічого командного змагання поточного сезону.

Фотогалерея святкування перемоги України

Відео останнього розіграшу і святкування перемоги

 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 21.03.2020 13:16
    0
    Vitalik Shevchenko, 11.03.2020 07:28
    в спорте - ситуация когда отстающий в счете игрок или команда внезапно выигрывают.
    Почему "внезапно"? Вернее смогли переломить ход поединка в свою пользу!
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 11.03.2020 07:28
    0
    Іван Вальків, 08.03.2020 12:41
    журнашльондри: шо таке камбек? ви суки писати не вмієте чи шо? повернення блять, тупі дибіли
    в спорте - ситуация когда отстающий в счете игрок или команда внезапно выигрывают.
    Іван Вальків
      Іван Вальків, 08.03.2020 12:41
    -3
    журнашльондри: шо таке камбек? ви суки писати не вмієте чи шо? повернення блять, тупі дибіли
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.03.2020 11:53
    +1
    Oleynik_sport, 08.03.2020 10:09
    Молодці українці! Вітаю з перемогою і проходом далі.
    Яке там далі? Добре, що не вилетіли у другу групу. Молодих тенісистів, які могли б підмінити наших "дідів" на горизонті не видно.
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 08.03.2020 10:09
    +1
    Молодці українці! Вітаю з перемогою і проходом далі.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 08.03.2020 05:04
    -1
    На чемпіонаті серед колгоспів теж приємно перемагати
    hakkinen
      hakkinen, 08.03.2020 02:22
    +1
    На фоне оглушительного успеха наших теннисистов, где-то в Швейцарии уже дрожат от страха Федерер с Вавринкой.
    Валерий Пинчук
      Валерий Пинчук, 07.03.2020 23:58
    +6
    не каждый с такой жопы может уйти! Молодцы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 07.03.2020 21:53
    -1
    Leon LeGa, 07.03.2020 20:50
    "Хард" очевидно означает искусственное покрытие?
    Не совсем
    Саша Лапій
      Саша Лапій, 07.03.2020 21:19
    +5
    Dre, 07.03.2020 19:52
    З перемогою наших!
    Хороший камбек получився.
    Хспорт-рівень,для чого вирішальний матч коли є хокей.
    ну так канал спочатку називався хокей і, якщо не помиляюсь, належить власнику хк донбас. Це якби футболи не показували б матчі шахти))))
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 07.03.2020 21:12
    +2
    Александр Сурков, 07.03.2020 19:58
    Просто вчера наши недооценили соперника, за что и поплатились, а сегодня все встало на свои места, хоть игры были тоже очень сложные.
    Очень простое и легкое объяснение и навряд ли дело в этом,скорее дело в психологии тайбейцев.
    OLEXANDER
      OLEXANDER, 07.03.2020 20:54
    -1
    Цін Чун Сін чи Цен Чун Сін?Зверніть увагу, умніки-писаки! Це одна людина чи різні грала в п'ятницю і суботу проти нашого Стаховського і Марченка?Ніхто не замітив?Цей тайбей-це нулячий рівень!
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 07.03.2020 20:50
    -1
    "Хард" очевидно означает искусственное покрытие?
    Ruud
      Ruud, 07.03.2020 20:49
    +5
    после первого дня и не верилось в победу, хорошо, что собрались, невероятный день, победа очень тяжелая, с победой, молодцы!!!!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.03.2020 20:31
    +8
    Молодці, показали бійцівський характер! Несподівано! Вітаю! Подальших успіхів!
    Слава Україні!
    Roma Dilniy
      Roma Dilniy, 07.03.2020 20:30
    +9
    гордимось вами . молодці
    Александр Сурков
      Александр Сурков, 07.03.2020 19:58
    +11
    Борис Гнатюк, 07.03.2020 19:52
    Сколько еще непоняток в спорте.Мы удивляемся неудачным играм наших девочек и часто их хаем,а что произошло во встрече с тайбеем.Абсолютно разных два дня.Вчера ребят ругали,а сегодня,я уверен будут одни похвалы и это закономерно.Как объяснить абсолютно разные игры наших ребят.
    Просто вчера наши недооценили соперника, за что и поплатились, а сегодня все встало на свои места, хоть игры были тоже очень сложные.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 07.03.2020 19:54
    -12
    Борис Гнатюк, 07.03.2020 19:52
    Сколько еще непоняток в спорте.Мы удивляемся неудачным играм наших девочек и часто их хаем,а что произошло во встрече с тайбеем.Абсолютно разных два дня.Вчера ребят ругали,а сегодня,я уверен будут одни похвалы и это закономерно.Как объяснить абсолютно разные игры наших ребят.
    ставками
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 07.03.2020 19:52
    +9
    Сколько еще непоняток в спорте.Мы удивляемся неудачным играм наших девочек и часто их хаем,а что произошло во встрече с тайбеем.Абсолютно разных два дня.Вчера ребят ругали,а сегодня,я уверен будут одни похвалы и это закономерно.Как объяснить абсолютно разные игры наших ребят.
    Dre
      Dre, 07.03.2020 19:52
    +23
    З перемогою наших!
    Хороший камбек получився.
    Хспорт-рівень,для чого вирішальний матч коли є хокей.
    Dre
      Dre, 07.03.2020 19:52
    +23
    З перемогою наших!
    Хороший камбек получився.
    Хспорт-рівень,для чого вирішальний матч коли є хокей.
    Александр Сурков
      Александр Сурков, 07.03.2020 19:58
    +11
    Борис Гнатюк, 07.03.2020 19:52
    Сколько еще непоняток в спорте.Мы удивляемся неудачным играм наших девочек и часто их хаем,а что произошло во встрече с тайбеем.Абсолютно разных два дня.Вчера ребят ругали,а сегодня,я уверен будут одни похвалы и это закономерно.Как объяснить абсолютно разные игры наших ребят.
    Просто вчера наши недооценили соперника, за что и поплатились, а сегодня все встало на свои места, хоть игры были тоже очень сложные.
    Roma Dilniy
      Roma Dilniy, 07.03.2020 20:30
    +9
    гордимось вами . молодці
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 07.03.2020 19:52
    +9
    Сколько еще непоняток в спорте.Мы удивляемся неудачным играм наших девочек и часто их хаем,а что произошло во встрече с тайбеем.Абсолютно разных два дня.Вчера ребят ругали,а сегодня,я уверен будут одни похвалы и это закономерно.Как объяснить абсолютно разные игры наших ребят.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 07.03.2020 20:31
    +8
    Молодці, показали бійцівський характер! Несподівано! Вітаю! Подальших успіхів!
    Слава Україні!
    Валерий Пинчук
      Валерий Пинчук, 07.03.2020 23:58
    +6
    не каждый с такой жопы может уйти! Молодцы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Саша Лапій
      Саша Лапій, 07.03.2020 21:19
    +5
    Dre, 07.03.2020 19:52
    З перемогою наших!
    Хороший камбек получився.
    Хспорт-рівень,для чого вирішальний матч коли є хокей.
    ну так канал спочатку називався хокей і, якщо не помиляюсь, належить власнику хк донбас. Це якби футболи не показували б матчі шахти))))
    Ruud
      Ruud, 07.03.2020 20:49
    +5
    после первого дня и не верилось в победу, хорошо, что собрались, невероятный день, победа очень тяжелая, с победой, молодцы!!!!
    Борис Гнатюк
      Борис Гнатюк, 07.03.2020 21:12
    +2
    Александр Сурков, 07.03.2020 19:58
    Просто вчера наши недооценили соперника, за что и поплатились, а сегодня все встало на свои места, хоть игры были тоже очень сложные.
    Очень простое и легкое объяснение и навряд ли дело в этом,скорее дело в психологии тайбейцев.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 08.03.2020 11:53
    +1
    Oleynik_sport, 08.03.2020 10:09
    Молодці українці! Вітаю з перемогою і проходом далі.
    Яке там далі? Добре, що не вилетіли у другу групу. Молодих тенісистів, які могли б підмінити наших "дідів" на горизонті не видно.
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 08.03.2020 10:09
    +1
    Молодці українці! Вітаю з перемогою і проходом далі.
    hakkinen
      hakkinen, 08.03.2020 02:22
    +1
    На фоне оглушительного успеха наших теннисистов, где-то в Швейцарии уже дрожат от страха Федерер с Вавринкой.
    Leon LeGa
      Leon LeGa, 21.03.2020 13:16
    0
    Vitalik Shevchenko, 11.03.2020 07:28
    в спорте - ситуация когда отстающий в счете игрок или команда внезапно выигрывают.
    Почему "внезапно"? Вернее смогли переломить ход поединка в свою пользу!
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 11.03.2020 07:28
    0
    Іван Вальків, 08.03.2020 12:41
    журнашльондри: шо таке камбек? ви суки писати не вмієте чи шо? повернення блять, тупі дибіли
    в спорте - ситуация когда отстающий в счете игрок или команда внезапно выигрывают.