Дмитро МИХАЙЛЕНКО: «Потрапили під розлючений Шахтар»

Наставник «Дніпра-1» - про поразку від «Шахтаря»

2216
0
СК Дніпро-1. Дмитро Михайленко

Головний тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко прокоментував поразку своєї команди 1:4 від «Шахтаря» в 21-му турі УПЛ:

«Сьогодні ми потрапили під розлюченого суперника, який хотів реабілітуватися за поразку в Полтаві. Нам було дуже важко, особливо в першому таймі. Другий тайм провели краще, але результат такий, і його треба прийняти і проаналізувати помилки.

Перемога у другому таймі - один з позитивних моментів. Хлопці зуміли не опустити голову, не розвалитися, не дозволили багато супернику - в цьому позитив.

Бажання випустити Супрягу з перших хвилин було, але ми розуміли, що доведеться багато працювати на оборону. Знали, що Хобленко краще веде боротьбу, і нам, швидше за все, доведеться виходити з оборони за рахунок довгих передач.

У другому таймі вийшов Влад Супряга. Треба проаналізувати, наскільки він оживив гру. У нас також не було багато моментів у другому таймі».