0

Максим ДЕГТЯРЬОВ: «Почали матч проти Зорі не найкращим чином»

Форвард «Олімпіка» – про мінімальну поразку від луганчан

ФК Олімпік Донецьк. Максим Дегтярьов

Нападаючий донецького «Олімпіка» Максим Дегтярьов прокоментував поразку від луганської «Зорі» (0:1) в матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги.

«Почали гру не найкращим чином. Віддали супернику ініціативу і занадто притиснулися до своїх воріт. Тільки після хвилини 20-ї ми почали діяти агресивніше, змогли зачепитися за м'яч і навіть мали хороший момент після розіграшу стандарту.

У перерві тренерський штаб вніс корективи, Вісенте Гомес вказав нам на наші помилки, і ми постали зовсім іншою командою в другому таймі. Ще за рахунку 0:0 ми мали забивати. Невідомо, як би склався матч, якби ми забили першими. Вважаю, сьогодні «Олімпік» точно не заслужив поразки.

Що стосується моєї позиції на полі, то я комфортно почуваюся в півзахисті. Мені було не важко закрити позицію вінгера. Так, я набагато частіше грав в нападі, але атакувати можна і з флангу», - сказав Дегтярьов.