1

Володимир КРИНСЬКИЙ: «Зоря не створила біля наших воріт багато моментів»

Голкіпер «Олімпіка» – про мінімальну поразку від луганчан

ФК Олімпік Донецьк. Володимир Кринський

Воротар донецького «Олімпіка» Володимир Кринський прокоментував поразку від луганської «Зорі» (0:1) в матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги.

«Ми пропустили безглуздий гол через свої ж помилки. За великим рахунком, Зоря не створила біля наших воріт багато моментів. Ми добре перекрили їх фланги. Сподобався другий тайм у нашому виконанні. Перші 20 хвилин матчу виглядали слабо, не могли увійти в гру.

Ми вже вкотре погано починаємо. Те ж саме було і в грі зі Львовом. Але якби ми провели всю гру на тому ж рівні, що і другий тайм, нічия - мінімум, на що ми могли б розраховувати. Фарт потрібно заслужити своєю роботою. Другий тайм показав, що у нашої команди є ресурс, щоб протистояти навіть найсильнішим суперникам», - сказав Кринський.