Роман САНЖАР: «Судді забрали у Карпат багато очок. Потрібен VAR»

Наставник «Карпат» поділився думкою після поразки в УПЛ

© fckarpaty.com

«Карпати» в матчі УПЛ поступилися «Колосу» 1:2, а наставник львівської команди Роман Санжар залишився не дуже задоволений роботою арбітрів, а також сподівається на введення VAR на всіх іграх.

«Сьогодні було два абсолютно різних тайми. У першій половині зустрічі деякі гравці випали, тож перший тайм ми провалили. По перерві гра мені сподобалась, ми контролювали м’яч, у нас були моменти, забили гол, але рахунок зрівняти не змогли. Наприкінці зустрічі мали перспективний штрафний, однак ключовий момент на мій погляд – рішення судді, тому що м’яч влучив у руку, тут дуже велике питання до рефері. Якщо це дійсно був пенальті, а його не призначили, то шкода, тому що у нас чимало очок забрали судді. Це дуже погано, адже у нас молода команда і мені дуже не хочеться, щоб такі рішення арбітрів у наших хлопців забрали бажання та віру. У цьому сезоні помилок по відношенню до «Карпат» дуже багато. У першій половині зустрічі «Колос» створював більший тиск, забив хороші м’ячі та гідно сьогодні зіграв. Ми ж знайшли в собі сили та зіграли достойно, тому за другу 45-хвилинку мені не соромно, але суддівське сумнівне рішення вплинуло на хід зустрічі».

«Хлопці прогресують і ростуть, але, на мою думку, напруга у матчах буде лише зростати, уся боротьба попереду. Кожне очко буде коштувати багато наприкінці чемпіонату. Хочу привітати «Колос» з перемогою, у них було багато бажання, це гідна та організована команда».

«Однозначно, система VAR нам потрібна. Головне, щоб все було чесно. Якщо у судді є можливість ухвалити об’єктивне рішення, то це лише плюс. Добре, що VAR з’явився в Україні, але хочеться, щоб система діяла на всіх матчах».

«Тиску немає, всі розуміють, в якому стані знаходиться команда. Питань щодо самовіддачі немає взагалі, вся боротьба ще попереду. Мені подобаються «Карпати», тут багато вболівальників, це мотивує, в такій атмосфері працювати приємно, команда та твої дії не байдужі людям», - сказав Санжар.

Нагадаємо, VAR в Україні використовується тільки на двох матчах в турі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!