ЧЄ-2020 з біатлону. Меркушина і Валя Семеренко потрапили в топ-10 спринту

Українські біатлоністки не змогли завоювати медаль

ЧЄ-2020 з біатлону. Меркушина і Валя Семеренко потрапили в топ-10 спринту
© Twitter. Анастасія Меркушина

У суботу, 29 лютого, в білоруських Раубічах в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбувся жіночий спринт.

Українським біатлоністкам цього разу не вдалося потрапити в трійку призерів. Найкращою в нашій команді стала Анастасія Меркушина, яка з одним промахом в пасиві посіла шосте місце. З двома колами штрафу сьомий результат у Валі Семеренко. Можливо, їм вдасться піднятися вище в завтрашньому персьюті

Юлія Журавок, Віта Семеренко і Дар'я Блашко хоч і кваліфікувалися в гонку переслідування, але мають зовсім примарні шанси на медалі в заключній дисципліні. Журавок і Віта будуть програвати зі старту майже дві хвилини, Блашко ще на хвилину більше. Ще одна українка Юлія Джима була заявлена на гонку, але не стартувала.

Чемпіонкою Європи стала шведка Елізабет Хогберг, срібну медаль завоювала норвежка Іда Лін, а замкнула трійку призерок Ірина Кривко з Білорусі.

Результати гонки:

1.  Елізабет Хогберг (1+0)  22:39,6
2.  Іда Лін (0+0)  +14,4
3.  Ірина Кривко (0+1)  +15,9
...
6.  Анастасія Меркушина (0+1)  +44,7
7.  Валя Семеренко (0+2)  +49,3
28.  Юлія Журавок (0+1)  +1:51,6
31.  Віта Семеренко (1+2)  +2:00,3
56.  Дар'я Блашко (0+1)  +2:56,5

Завтра, 1-го березня, чемпіонат Європи-2020 завершиться гонками переслідування.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
      Василий Будник, 29.02.2020 21:32
    +2
    За Блашко действительно грустно. Похоже на подводные камни..
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 29.02.2020 18:16
    +2
    Senator, 29.02.2020 17:32
    Все равно, это не оправдание...СТОЛЬКО проиграть ходом дублерам....
    Она сама ещё дублёр, которого в основу подтягивают
    movkli
    online
      movkli, 29.02.2020 18:02
    +2
    команда летних чемпионов...
    alekos59
      alekos59, 29.02.2020 17:59
    +1
    Слава богу, не смотрел! Интересно только, брынзаки на финише рисовались как после золота или нет???
    Senator
      Senator, 29.02.2020 17:32
    +4
    euro2012_za_2012euro, 29.02.2020 16:51
    Она полтора месяца была без соревнований на ЧМ не взяли и на Кубок IBU не взяли.
    Для нее уже тогда сезон был закончен...
    Все равно, это не оправдание...СТОЛЬКО проиграть ходом дублерам....
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 29.02.2020 16:51
    -1
    Senator, 29.02.2020 15:51
    Блашко с одним промахом и такое отставание....а ведь на нее надеялись чуть ли ни на эстафету на ЧМ...
    Она полтора месяца была без соревнований на ЧМ не взяли и на Кубок IBU не взяли.
    Для нее уже тогда сезон был закончен...
    Ruud
      Ruud, 29.02.2020 16:35
    +4
    Нда, грустно осознавать,что именно так у нас обстоят дела
    Al Zolo
      Al Zolo, 29.02.2020 16:15
    +6
    вы понимаете итог-наши лидеры не способны бороться с дублерами европейских команд..... Эт шок лично для меня
    vizuals
      vizuals, 29.02.2020 16:02
    -2
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 15:58
    +9
    Senator, 29.02.2020 15:51
    Блашко с одним промахом и такое отставание....а ведь на нее надеялись чуть ли ни на эстафету на ЧМ...
    Что то не так с подготовкой по ходу! В начале сезона выглядела неплохо, а сейчас полный провал
    Senator
      Senator, 29.02.2020 15:51
    +5
    Блашко с одним промахом и такое отставание....а ведь на нее надеялись чуть ли ни на эстафету на ЧМ...
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 15:47
    +2
    vizuals, 29.02.2020 15:39
    Так вона завжди визнає, а нам з цього що?
    Не психологічно, а психічно! А це дуже погано
    vizuals
      vizuals, 29.02.2020 15:39
    0
    ihor7003, 29.02.2020 15:38
    Вона визнала що психічно щось не те, а ми гарних результатів чекаємо!!!!
    Так вона завжди визнає, а нам з цього що?
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 15:38
    +4
    vizuals, 29.02.2020 15:35
    Зате Журавок вже зробила інтервью після гонкию Видається, що вона задоволена. Гнати таких дур треба сцаними тряпками
    Вона визнала що психічно щось не те, а ми гарних результатів чекаємо!!!!
    vizuals
      vizuals, 29.02.2020 15:35
    -8
    Зате Журавок вже зробила інтервью після гонкию Видається, що вона задоволена. Гнати таких дур треба сцаними тряпками
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 15:33
    +4
    Печалька!!!!!!!!!!
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 15:58
    +9
    Senator, 29.02.2020 15:51
    Блашко с одним промахом и такое отставание....а ведь на нее надеялись чуть ли ни на эстафету на ЧМ...
    Что то не так с подготовкой по ходу! В начале сезона выглядела неплохо, а сейчас полный провал
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 29.02.2020 16:15
    +6
    вы понимаете итог-наши лидеры не способны бороться с дублерами европейских команд..... Эт шок лично для меня
    Senator
      Senator, 29.02.2020 15:51
    +5
    Блашко с одним промахом и такое отставание....а ведь на нее надеялись чуть ли ни на эстафету на ЧМ...
    Senator
      Senator, 29.02.2020 17:32
    +4
    euro2012_za_2012euro, 29.02.2020 16:51
    Она полтора месяца была без соревнований на ЧМ не взяли и на Кубок IBU не взяли.
    Для нее уже тогда сезон был закончен...
    Все равно, это не оправдание...СТОЛЬКО проиграть ходом дублерам....
    Ruud
      Ruud, 29.02.2020 16:35
    +4
    Нда, грустно осознавать,что именно так у нас обстоят дела
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 15:38
    +4
    vizuals, 29.02.2020 15:35
    Зате Журавок вже зробила інтервью після гонкию Видається, що вона задоволена. Гнати таких дур треба сцаними тряпками
    Вона визнала що психічно щось не те, а ми гарних результатів чекаємо!!!!
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 15:33
    +4
    Печалька!!!!!!!!!!
    Василий Будник
      Василий Будник, 29.02.2020 21:32
    +2
    За Блашко действительно грустно. Похоже на подводные камни..
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 29.02.2020 18:16
    +2
    Senator, 29.02.2020 17:32
    Все равно, это не оправдание...СТОЛЬКО проиграть ходом дублерам....
    Она сама ещё дублёр, которого в основу подтягивают
    movkli
    online
      movkli, 29.02.2020 18:02
    +2
    команда летних чемпионов...
    ihor7003
      ihor7003, 29.02.2020 15:47
    +2
    vizuals, 29.02.2020 15:39
    Так вона завжди визнає, а нам з цього що?
    Не психологічно, а психічно! А це дуже погано
    alekos59
      alekos59, 29.02.2020 17:59
    +1
    Слава богу, не смотрел! Интересно только, брынзаки на финише рисовались как после золота или нет???
    vizuals
      vizuals, 29.02.2020 15:39
    0
    ihor7003, 29.02.2020 15:38
    Вона визнала що психічно щось не те, а ми гарних результатів чекаємо!!!!
    Так вона завжди визнає, а нам з цього що?