Юрій БЕРЕЗА: «Якби не VAR, авторитет Динамо тиснув би на арбітрів»

Почесний президент «Дніпра-1» задоволений системою відеоповторів

4688
3
СК Дніпро-1. Юрій Береза

Президент «Дніпра-1» Юрій Береза прокоментував перемогу команди над «Динамо» (3:1) в матчі 20-го туру УПЛ. Також він висловився про вплив VAR на хід гри.

«Хочу привітати усіх тих вболівальників, які нас підтримали на трибунах. Незважаючи на не досить переконливий перший тайм, друга половина гри усе показала. Ми ще раз побачили, що у футбол грають не 45 хвилин, а усі 90, а з VAR так навіть і 95, і всі 100 хвилин. Дуже приємна ця перемога і тому, що виграли як раз у рівних складах. Ніхто не може сказати, що ми виграли у більшості. Так, спочатку VAR зіграв на нашу користь, але «Динамо» на нас тиснуло авторитетом, ми більше грали біля власних воріт, але, як казали футбольні класики: «Подивіться на табло!».

VAR? Це як раз той елемент світового футболу, який зніме питання суддівства. Це те, що допоможе прибрати з футболу корупцію серед арбітрів. Я не хочу, щоб мої слова кваліфікували на адресу всього суддівського корпусу, але є декілька поганців, які цим балуються. VAR робить усе, щоб суддівство було неупередженим, і саме ця система покаже нам професійність самого арбітра, тому що тут нікого не обдуриш, тут усе видно. Все, крапка, закінчується пора інсинуацій! І я вважаю, що якби не VAR, то динамівський авторитет на арбітрів сьогодні тиснув би значно сильніше. Тому я вітаю нас з цією новою системою. І мені дуже хочеться, щоб на усіх матчах, коли грає «Дніпро-1», працював VAR», - сказав Береза.

Раніше про систему VAR висловився тренер «Дніпра-1» Дмитро Михайленко.