| Оновлено 29 лютого 2020, 01:30
5681
2

Супряга став автором 150-го хет-трику в історії чемпіонатів України

20-річний форвард дніпрян став другим гравцем, який зумів тричі вразити ворота «Динамо»

5681
2
СК Дніпро-1

Хет-трик Владислава Супряги в матчі з «Динамо» (3:1) став 150-м за рахунком в історії чемпіонатів України. При цьому 20-річний форвард дніпрян став другим гравцем після Олексія Осипова з «Таврії», який зумів тричі вразити динамівські ворота. А після виходу на заміну виконати «трюк з капелюхом» раніше вдавалося лише Андрію Тотовицькому з «Зорі» в гостьовому поєдинку з «Шахтарем» 15 травня 2016 року (3:2) та Сергію Старенькому з «Олександрії» в домашній грі з кам'янською «Сталлю» 16 вересня 2017 го (4:1).

Вертаючись до ювілею, найбільшу колекцію хет-триків зібрали футболісти «Динамо» - 33 і «Шахтаря»- 22. Серед гравців частіше за інших виконували «трюк з капелюхом» Сергій Ребров - 6 і Жуніор Мораес - 5. Наймолодший автор хет-трику - Олег Ящук з тернопільської «Ниви» (17 років 272 дні), найстарший - Олександр Гайдаш з «Таврії »(35 років 242 дні). Найбільш ранній хет-трик зробив той же Олександр Гайдаш, 7 вересня 1997 року забивши третій м'яч «Торпедо» на 23-й хвилині. А найбільш швидкісний - Віталій Пушкуца з «Металіста», який 7 травня 2002-го примудрився тричі розписатися у воротах «Закарпаття» з інтервалом в 4 хвилини.