0

ІСМАЇЛІ: «Добре, що у Шахтаря є характер, щоб реагувати на пропущені голи»

Захисник «Шахтаря» прокоментував матч із «Бенфікою»

shakhtar.com

Захисник «Шахтаря» Ісмаїлі прокоментував вихід команди в 1/8 фіналу Ліги Європи. У матчі-відповіді «Шахтар» зіграв унічию з «Бенфікою» (3:3) і за сумою двох матчів (5:4) вийшов до наступної стадії турніру.

«Перший тайм був дуже складним. Ми почали не кращим чином, але другий тайм був зовсім іншим, і ми досягли результату, який дозволяє нам вийти до наступного раунду.

Луїш Каштру не давав нам ніяких вказівок робити акцент на атаки через один із флангів. Ми завжди граємо в такому стилі. На щастя, сьогодні це спрацювало, ми змогли створити хороші моменти, реалізувавши їх у голи.

«Шахтар» забив два голи після того, як став програвати? В останніх іграх це вже стає тенденцією. Нам потрібно пропустити гол, щоб прокинутися. Це погано, але важливо, що у нас є характер, який дозволяє добре реагувати на пропущені голи», - сказав Ісмаїлі.