0

Бруну ЛАЖЕ: «Після 3:1 розслабилися, дали Шахтарю шанс і вилетіли з ЛЄ»

Наставник «Бенфіки» розчарований нічийним результатом

ФК Шахтар Донецьк. Бруну Лаже

Головний тренер «Бенфіки» Бруну Лаже прокоментував виліт команди з Ліги Європи. Матч-відповідь із «Шахтарем» закінчився внічию 3:3, що дозволило українській команді пройти до 1/8 фіналу.

«Наша мета була виграти, я думаю, що ми добре грали до рахунку 3:1, як і планували, але потім повинні були більше контролювати гру. Ми забили багато голів, мали шанси, особливо в першому таймі. Але в другому таймі, незважаючи на сильний напад, помилялися в захисті. Після 3:1 ми не змогли зібратися, відчуваю, ми трохи розслабилися і пропустили ще один гол.

Далі «Шахтарю» шанс на нічию і вилетіли з турніру. Ми прагнули добитися хорошого результату, але не змогли. Ми не змогли достатньо тиснути, після рахунку 3:2 не змогли контролювати гру, поспішали і не змогли отримати результат. «Шахтар» відчував себе комфортно. Ми могли досягти більшого і тоді були б щасливішими. Але цього не сталося.

У першому таймі грали добре, у нас були амбіції. Але в підсумку є, що є», - сказав Лаже.