Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи. Текстова трансляція

28 лютого в 14:00 відбудеться жеребкування за участю донецького «Шахтаря»

Жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи. Текстова трансляція
© УЄФА

У п'ятницю, 28 лютого, в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні відбудеться жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи. Початок церемонії – о 14:00 за київським часом.

Пари 1/8 фіналу Ліги Європи

  •  Істанбул Башакшехір (Туреччина) –  Копенгаген (Данія)
  •  Олімпіакос (Греція) –  Вулверхемптон (Англія)
  •  Рейнджерс (Шотландія) –  Байєр (Німеччина)
  •  Вольфсбург (Німеччина) –  Шахтар (Україна)
  •  Інтер (Італія) –  Хетафе (Іспанія)
  •  Севілья (Іспанія) –  Рома (Італія)
  •  Айнтрахт /  Ред Булл Зальцбург –  Базель (Швейцарія)
  •  ЛАСК (Австрія) –  Манчестер Юнайтед (Англія)

Sport.ua проводить текстову трансляцію жеребкування Ліги Європи.

Боротьбу в єврокубках продовжує один український клуб, донецький «Шахтар». Перші матчі 1/8 фіналу заплановані на 12 березня, матчі-відповіді – на 19 березня.

На цій стадії не буде сіяних і несіяних команд. Нижче наведено список учасників наступного раунду турніру. Підопічним Луїша Каштру може випасти будь-який з 15 варіантів.

По 2 команди зберігають Іспанія, Англія, Італія і Німеччина (причому, дуже ймовірно, і третій німецький клуб продовжить боротьбу за підсумками перенесеного матчу). Також представлені Україна, Туреччина, Австрія, Швейцарія, Греція, Данія і Шотландія. А ось у Португалії всі 4 клуби дружно припинили боротьбу за трофей.

Учасники стадії 1/8 фіналу Ліги Європи

  •  Шахтар (Україна)
  •  Севілья (Іспанія)
  •  Хетафе (Іспанія)
  •  Манчестер Юнайтед (Англія)
  •  Вулверхемптон (Англія)
  •  Інтер (Італія)
  •  Рома (Італія)
  •  Вольфсбург (Німеччина)
  •  Байєр (Німеччина)
  •  Істанбул Башакшехір (Туреччина)
  •  ЛАСК (Австрія)
  •  Базель (Швейцарія)
  •  Олімпіакос (Греція)
  •  Копенгаген (Данія)
  •  Рейнджерс (Шотландія)
  •  Айнтрахт (Німеччина) або  Ред Булл Зальцбург (Австрія) [перший матч – 4:1]

 

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(45 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Кого б ви хотіли в суперники для донецького Шахтаря в 1/8 фіналу Ліги Європи? (Вибрати не більше 4 варіантів з 15)
    • 15.32% (187)
      1. ЛАСК (Австрія)
    • 15.64% (191)
      2. Копенгаген (Данія)
    • 5.65% (69)
      3. Манчестер Юнайтед (Англія)
    • 2.54% (31)
      4. Вулверхемптон (Англія)
    • 1.64% (20)
      5. Байєр (Німеччина)
    • 1.8% (22)
      6. Вольфсбург (Німеччина)
    • 8.03% (98)
      7. Олімпіакос (Греція)
    • 3.19% (39)
      8. Інтер (Італія)
    • 7.04% (86)
      9. Рома (Італія)
    • 11.63% (142)
      10. Рейнджерс (Шотландія)
    • 2.38% (29)
      11. Хетафе (Іспанія)
    • 1.72% (21)
      12. Севілья (Іспанія)
    • 5.73% (70)
      13. Базель (Швейцарія)
    • 15.89% (194)
      14. Істанбул Башакшехір (Туреччина)
    • 1.8% (22)
      15. Айнтрахт або Ред Булл Зальцбург
    Результати опитування Проголосували — 459
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    pike1
    online
      pike1, 02.03.2020 09:15
    0
    Lazio, 28.02.2020 14:24
    Здоров laziale!!! Ти теж хотів Рому???
    Рому? не думав про це, взагалі було пофік хто випаде, головне щоб перемогли та балів в нашу скарбничку принесли
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 28.02.2020 14:52
    -1
    digsum, 28.02.2020 14:34
    А 3:0 мало? На Мальме не надо равняться, но Динамо не сподобилось обойти Мальме в группе. Так что даже не знаю))
    МЮ-Брюгге 5-0-вот это дрюкнули, турки, Спортинг дрюкнули 4-1, зачем то Динамо сюда приплетать?
    а Мальме ,после первого матча проиграли ,когда уступили 2-1,там стата просто ух в пользу Вольфа,а вчера просто везение ,четыре удара в ворота-три гола,при равной игре.
    digsum
      digsum, 28.02.2020 14:34
    0
    Иван Грозный, 28.02.2020 14:22
    а ну да, Мальме на кого надо ровняться и 2-1 не хило дрюкнули))
    А 3:0 мало? На Мальме не надо равняться, но Динамо не сподобилось обойти Мальме в группе. Так что даже не знаю))
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 28.02.2020 14:28
    0
    седьмая команда первенства,пока вне зоны еврокубков
    пока "темная лошадка",первый матч расставит все по своим местам
    Saar
      Saar, 28.02.2020 14:27
    0
    Все, кроме Интера, МЮ, Севильи и Ромы, варианты оптимальные.
    polesse2000
      polesse2000, 28.02.2020 14:27
    0
    Да! Угадал. Посмотрим, пройдут немцев могут оказаться в финале.
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 28.02.2020 14:27
    +1
    будемо надіятись на успіх ШД (адже це і рейтинг для всіх клубів)
    2 іспано-італійські пари на стадії 1/8 це цікаво
    dadaali177188
      dadaali177188, 28.02.2020 14:25
    0
    Шестое чувство подсказывало до жребия что Вольфсбург попадёт. Александрия не плохо смотрелась с Вольфсбургом, хоть и проиграла, думаю жребий по зубам
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 28.02.2020 14:25
    -2
    digsum, 28.02.2020 14:17
    Ну Мальме дрюкнул Вольфсбург неслабо. А там посмотрим
    Ну Мальме, дрюкнул Вольфсбург неслабо
    Ну Мальме дрюкнул ,Вольфсбург неслабо
    Ну Мальме дрюкнул Вольфсбург, неслабо
    так что по разному может быть))
    George Abuladze
      George Abuladze, 28.02.2020 14:25
    +2
    Шансы есть, главное не брать в Германию Матвиенка и Пятова!
    Lazio
      Lazio, 28.02.2020 14:24
    0
    pike1, 28.02.2020 14:22
    хуже Бенфики, врядли там будет такая дыра в оброне, а с учетом того что дыра у Шахтера боюсь что ворота сухими оставиться не получится, а вот забить немцам будет нелегко
    Здоров laziale!!! Ти теж хотів Рому???
    Lazio
      Lazio, 28.02.2020 14:23
    +3
    Але все таки класно, коли можна вести дискусії там, де грає команда з України. Правда, пацани???...
    name_footbol
      name_footbol, 28.02.2020 14:22
    0
    K_Sarioglo@i.ua, 28.02.2020 14:21
    Не очень хорошо, но и не катастрофически плохо. Итальянцы,Байер,Айнтрахт и Севилья,ИМХО, были бы хуже. К тому же приятно что ответный матч Шахтер играет дома. Вот что обидно- это что Истанбулу откровенно повезло со жребием.
    Туркам свезло круто! Но мне кажется, что им не сладко будет!
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 28.02.2020 14:22
    -3
    digsum, 28.02.2020 14:20
    Кто - Вольфсбург, кого - Мальме, я так и написал)
    а ну да, Мальме на кого надо ровняться и 2-1 не хило дрюкнули))
    pike1
    online
      pike1, 28.02.2020 14:22
    +1
    name_footbol, 28.02.2020 14:15
    Вольфсбург, даже не знаю! Хорошо или плохо?
    хуже Бенфики, врядли там будет такая дыра в оброне, а с учетом того что дыра у Шахтера боюсь что ворота сухими оставиться не получится, а вот забить немцам будет нелегко
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 28.02.2020 14:21
    +3
    name_footbol, 28.02.2020 14:15
    Вольфсбург, даже не знаю! Хорошо или плохо?
    Не очень хорошо, но и не катастрофически плохо. Итальянцы,Байер,Айнтрахт и Севилья,ИМХО, были бы хуже. К тому же приятно что ответный матч Шахтер играет дома. Вот что обидно- это что Истанбулу откровенно повезло со жребием.
    mykola
      mykola, 28.02.2020 14:21
    +2
    Пари смерті це клуби Італії з клубами Іспанії
    Интер (Италия) – Хетафе (Испания)
    Севилья (Испания) – Рома (Италия)
    А так жереб середній, міг бити і кращий, але добре що МЮ.
    Lazio
      Lazio, 28.02.2020 14:21
    +5
    Сскс, не самий кращий варіант. Німці зараз на підйомі. Сім останніх ігор - без поразок в ЧН. 6 перемог.
    Команда горіх металевий. Ну але якщо не проходити їх, тоді нахєр ті всі мрії... Як мінімум гідно зіграти.
    digsum
      digsum, 28.02.2020 14:20
    0
    Иван Грозный, 28.02.2020 14:19
    как Мальме дрюкнул если оба матча закончились победой Вольфа 3-0 и 2-1?
    Кто - Вольфсбург, кого - Мальме, я так и написал)
    name_footbol
      name_footbol, 28.02.2020 14:19
    0
    Вольфсбург 1 — 3 Гент
    Яремчук им еще банку положил, по мне хорошая команда, можно проходить!
    Artem !
      Artem !, 28.02.2020 14:15
    +7
    Хороший жребий, да еще и ответный матч дома!
    serge_kr
    online
      serge_kr, 28.02.2020 14:14
    +6
    Вольфсбург, ну что нужно проходить
    Lazio
      Lazio, 28.02.2020 14:21
    +5
    Сскс, не самий кращий варіант. Німці зараз на підйомі. Сім останніх ігор - без поразок в ЧН. 6 перемог.
    Команда горіх металевий. Ну але якщо не проходити їх, тоді нахєр ті всі мрії... Як мінімум гідно зіграти.
    DidOk
      DidOk, 28.02.2020 07:53
    +5
    mb_cdi, 28.02.2020 07:31
    Нужно отомстить Севилье за прошлые неудачи!
    Ти бачив як Севілья нещодавно винесла Хетафе на його полі? Краще вже датчан чи турків
    Dfbj
      Dfbj, 28.02.2020 13:16
    +4
    Істанбул оптимальний варіант і за одно в рейтингу УЄФА можна відірватися від турків
    Lazio
      Lazio, 28.02.2020 14:23
    +3
    Але все таки класно, коли можна вести дискусії там, де грає команда з України. Правда, пацани???...
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 28.02.2020 14:21
    +3
    name_footbol, 28.02.2020 14:15
    Вольфсбург, даже не знаю! Хорошо или плохо?
    Не очень хорошо, но и не катастрофически плохо. Итальянцы,Байер,Айнтрахт и Севилья,ИМХО, были бы хуже. К тому же приятно что ответный матч Шахтер играет дома. Вот что обидно- это что Истанбулу откровенно повезло со жребием.
    George Abuladze
      George Abuladze, 28.02.2020 14:25
    +2
    Шансы есть, главное не брать в Германию Матвиенка и Пятова!
    mykola
      mykola, 28.02.2020 14:21
    +2
    Пари смерті це клуби Італії з клубами Іспанії
    Интер (Италия) – Хетафе (Испания)
    Севилья (Испания) – Рома (Италия)
    А так жереб середній, міг бити і кращий, але добре що МЮ.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 28.02.2020 14:18
    +2
    Севилья: Рома самая интересная пара!!!!!!!
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 28.02.2020 14:18
    +2
    Можна Вольфсбург натягувати!)
    coba777
      coba777, 28.02.2020 14:18
    +2
    name_footbol, 28.02.2020 14:17
    Что это значит? Сильная команда?
    Швидше незручна.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 28.02.2020 14:16
    +2
    Нормас!!!!!!!!!
    name_footbol
      name_footbol, 28.02.2020 14:15
    +2
    Вольфсбург, даже не знаю! Хорошо или плохо?
    scouser
      scouser, 28.02.2020 14:00
    +2
    Limb-Ur, 28.02.2020 13:57
    На этой стадии, могут ли быть соперники из одной страны?
    да
    Aleksandr Mamchur
      Aleksandr Mamchur, 28.02.2020 12:58
    +2
    С точки зрения силы соперника, то Копенгаген.. а вообще было б круто посмотреть на матч против МЮ
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 28.02.2020 14:27
    +1
    будемо надіятись на успіх ШД (адже це і рейтинг для всіх клубів)
    2 іспано-італійські пари на стадії 1/8 це цікаво
    pike1
    online
      pike1, 28.02.2020 14:22
    +1
    name_footbol, 28.02.2020 14:15
    Вольфсбург, даже не знаю! Хорошо или плохо?
    хуже Бенфики, врядли там будет такая дыра в оброне, а с учетом того что дыра у Шахтера боюсь что ворота сухими оставиться не получится, а вот забить немцам будет нелегко
    digsum
      digsum, 28.02.2020 14:17
    +1
    Artem !, 28.02.2020 14:15
    Хороший жребий, да еще и ответный матч дома!
    Ну Мальме дрюкнул Вольфсбург неслабо. А там посмотрим
    coba777
      coba777, 28.02.2020 14:16
    +1
    1.8% (22) 12. Вольфсбург (Германия)
    Мало хто хотів саме цього суперника.