Луїш КАШТРУ: «Шахтаря в першому таймі не було, далі виправилися»

Наставник дав коментар після матчу Ліги Європи

3748
4
twitter.com/fcshakhtar

У матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи «Бенфіка» і «Шахтар» зіграли 3:3, що дозволило українській команді пройти в 1/8 фіналу за сумою двох ігор.

Після гри коментар в ефірі телеканалу Футбол 1 дал наставник Луїш Каштру.

«Я буду пам'ятати не цей матч, але це протистояння, ці чотири тайми. Ми програли перший тайм в Лісабоні, але були кращими у другому. В цілому, з урахуванням двох матчів, ми були кращими. Хоча перший тайм сьогодні дійсно був жахливим. Але в другій половині виправилися».

«Я був злий в перерві? Все нормально. Я емоційна людина, мені не подобалося, що я бачив на полі. «Шахтаря» в першому таймі не було, і мені потрібно було виступити вперед в такій ситуації. Я розчарований першим таймом, але дуже задоволений другим».

«Обидві команди люблять атакувати, але не люблять оборонятися. І результат міг бути ще більшим, рахунок міг бути більшим», - вважає Каштру.

Футбол | 26 квітня 2024, 04:16 0

«Феєнорд» гарантував собі участь у головному єврокубкому турнірі наступного сезону