Андрій ПЯТОВ: «Каштру в перерві кричав, не бачив його таким злим»

Воротар прокоментував матч Ліги Європи

Андрій ПЯТОВ: «Каштру в перерві кричав, не бачив його таким злим»
© shakhtar.com

У матчі-відповіді плей-оф Ліги Європи «Бенфіка» і «Шахтар» зіграли 3:3, що дозволило українській команді пройти в 1/8 фіналу за сумою двох ігор.

Коментар після гри дав воротар Андрій Пятов.

«Важкий матч, погано почали. Перший тайм - дуже погано. Якщо воротар не надто впевнено почав, то це передається гравцям польовим. Я десь невдало почав, не надто впевнено. Але у нас є характер, ми це доводили раніше, довели і зараз. Каштру в перерві покричав, я його ніколи таким злим не бачив».

«Розбудив нас десь. Такої огидної гри, яка була у нас була в першому таймі, я давно не пам'ятаю. Однак у другому таймі поступово перехопили ініціативу. А в першому таймі, напевно, один раз вийшли нормально в атаку».

«Будемо чекати суперника і налаштовуватися на наступний раунд», - сказав Пятов в ефірі Футбол 1.

Жеребкування відбудеться в п'ятницю.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sergrey4
      sergrey4, 28.02.2020 15:22
    0
    В перерыве Ахметов Бенфике "занёс"
    digsum
      digsum, 28.02.2020 09:38
    0
    Саша Яковенко, 28.02.2020 09:35
    А я тільки хотів написати про професійний підхід в ставленні португальського тренера.
    А воно он що виходить. Коли не працюють схеми, починаються емоції.
    Ось коли Шахтар програє, вийде з роздягальні Каштру і з поглядаючи під лоба, видавить наступне: "Мі нє смоглі достучаться до хвутболістов".
    Некоторые люди понимают только через пендюль. Физическое воздействие в педагогике имеет иногда положительный эффект. Сир Алекс Фергюсон не даст соврать)
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 28.02.2020 09:35
    0
    А я тільки хотів написати про професійний підхід в ставленні португальського тренера.
    А воно он що виходить. Коли не працюють схеми, починаються емоції.
    Ось коли Шахтар програє, вийде з роздягальні Каштру і з поглядаючи під лоба, видавить наступне: "Мі нє смоглі достучаться до хвутболістов".
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 28.02.2020 08:48
    +1
    Juzik, 28.02.2020 00:56
    В дубль на пару матчей!
    Та перестань. Одного з найкращих захисників України через один невдалий матч в дубль відправляти....? Матвієнко звичайно " накосячив" кілька разів знатно, однак цьому "посприяли" його партнери по команді, заганяючи його у безвихідь (Микола звичайно тупив -слід було просто виносити та й усе, що власне він потім і почав робити, а він вирішив далі під пресингом перекочувати м'яча біля своїх воріт).
    Juzik
      Juzik, 28.02.2020 00:56
    +2
    Поручик Ржевский, 28.02.2020 00:35
    А надо было ещё Матвиенко подсрачников дать.
    Потому что чудит чувак...
    В дубль на пару матчей!
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 28.02.2020 00:35
    +6
    А надо было ещё Матвиенко подсрачников дать.
    Потому что чудит чувак...
    Ruud
      Ruud, 28.02.2020 00:28
    +6
    не зря кричал, как оказалось
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 28.02.2020 00:35
    +6
    А надо было ещё Матвиенко подсрачников дать.
    Потому что чудит чувак...
    Ruud
      Ruud, 28.02.2020 00:28
    +6
    не зря кричал, как оказалось
    Juzik
      Juzik, 28.02.2020 00:56
    +2
    Поручик Ржевский, 28.02.2020 00:35
    А надо было ещё Матвиенко подсрачников дать.
    Потому что чудит чувак...
    В дубль на пару матчей!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 28.02.2020 08:48
    +1
    Juzik, 28.02.2020 00:56
    В дубль на пару матчей!
    Та перестань. Одного з найкращих захисників України через один невдалий матч в дубль відправляти....? Матвієнко звичайно " накосячив" кілька разів знатно, однак цьому "посприяли" його партнери по команді, заганяючи його у безвихідь (Микола звичайно тупив -слід було просто виносити та й усе, що власне він потім і почав робити, а він вирішив далі під пресингом перекочувати м'яча біля своїх воріт).
    sergrey4
      sergrey4, 28.02.2020 15:22
    0
    В перерыве Ахметов Бенфике "занёс"
    digsum
      digsum, 28.02.2020 09:38
    0
    Саша Яковенко, 28.02.2020 09:35
    А я тільки хотів написати про професійний підхід в ставленні португальського тренера.
    А воно он що виходить. Коли не працюють схеми, починаються емоції.
    Ось коли Шахтар програє, вийде з роздягальні Каштру і з поглядаючи під лоба, видавить наступне: "Мі нє смоглі достучаться до хвутболістов".
    Некоторые люди понимают только через пендюль. Физическое воздействие в педагогике имеет иногда положительный эффект. Сир Алекс Фергюсон не даст соврать)
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 28.02.2020 09:35
    0
    А я тільки хотів написати про професійний підхід в ставленні португальського тренера.
    А воно он що виходить. Коли не працюють схеми, починаються емоції.
    Ось коли Шахтар програє, вийде з роздягальні Каштру і з поглядаючи під лоба, видавить наступне: "Мі нє смоглі достучаться до хвутболістов".