Дмитро Підручний пропустить залишок чемпіонату Європи

Лідеру збірної України потрібно відпочити

Дмитро Підручний пропустить залишок чемпіонату Європи
© biathlon.com.ua

Тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра розповів, що лідер команди не прийме участі в спринті і гонці переслідування на чемпіонаті Європи.

Після золота в змішаній естафеті Дмитро Підручний отримає відпочинок.

«Всі не будуть бігти залишок чемпіонату Європи, тому що, як я вже говорив, мають багато стартів. На 100% Підручний буде пропускати вже спринт і персьют. Йому треба трошки відпочити, тому що його ще чекає мета на Кубку світу».

«По іншим спортсменам - подивимося, як будуть почувати себе», - сказав Санітра.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    REALIST
    online
      REALIST, 28.02.2020 09:41
    0
    ... а де висер упоротого Бринзака? ...без совкового лаптя - інформаційний сегмент уікенду неповноцінний !
    SaneK
      SaneK, 28.02.2020 09:23
    +1
    rosti79, 27.02.2020 21:46
    В этом году тоже " титул " заработал.
    Может эстафету всё таки побежит ещё раз приехал не думаю что у него ещё международные медали будут в этом году.
    Вчера эстафеты были. Классических эстафет на этом ЧЕ не будет. Сегодня выходной, в субботу спринт, в воскресенье - преследование
    rosti79
    online
      rosti79, 27.02.2020 21:46
    -1
    В этом году тоже " титул " заработал.
    Может эстафету всё таки побежит ещё раз приехал не думаю что у него ещё международные медали будут в этом году.
    Tkach008
      Tkach008, 27.02.2020 21:16
    +5
    Правильно...
    Tkach008
      Tkach008, 27.02.2020 21:16
    +5
    Правильно...
    SaneK
      SaneK, 28.02.2020 09:23
    +1
    rosti79, 27.02.2020 21:46
    В этом году тоже " титул " заработал.
    Может эстафету всё таки побежит ещё раз приехал не думаю что у него ещё международные медали будут в этом году.
    Вчера эстафеты были. Классических эстафет на этом ЧЕ не будет. Сегодня выходной, в субботу спринт, в воскресенье - преследование
    REALIST
    online
      REALIST, 28.02.2020 09:41
    0
    ... а де висер упоротого Бринзака? ...без совкового лаптя - інформаційний сегмент уікенду неповноцінний !