ЧЄ-2020 з біатлону. Україна виграла золото в змішаній естафеті

Українці стали чемпіонами Європи в класичному міксті

ЧЄ-2020 з біатлону. Україна виграла золото в змішаній естафеті
© Український біатлон. Дмитро Підручний

У четвер, 27 лютого, в білоруських Раубічах в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася класична змішана естафета.

Збірна України, яку представляли Валя Семеренко, Юлія Джима, Артем Прима та Дмитро Підручний, виграла золоті медалі.

Всю гонку наша команда боролася за перемогу зі збірною Білорусі, і боротьба ця тривала аж до заключної стрільби. На останньому рубежі Підручний відстрілявся без промахів, в той час як білорус Сергій Бочарніков настріляв коло штрафу.

Для Підручного останні два кілометри дистанції стали колом пошани. Дмитро фінішував першим з прапором України. 

На останньому колі срібло і бронзу ділили Росія і Норвегія, у Бочарнікова на фінішний спурт просто не залишилося сил. Віце-чемпіонами Європи стали росіяни.

Для України це четверта медаль в чотирьох гонках чемпіонату Європи-2020. Раніше Підручний та Підгрушна завоювали відповідно бронзу і срібло в супермікстах, а Анастасія Меркушина та Руслан Ткаленко здобули бронзу в сингл-міксті.

Update. Норвежці фінішували третіми, але були дискваліфіковані після гонки. Бронзові медалі дісталися Білорусі.

Update 2. Після гонки норвежці подали апеляцію, їх результат відновили. Білорусь без медалей.

Результати гонки:

1. Украина Україна (0+9)  +1:11:32,1
2. Россия Росія (0+9)  +32,2
3. Норвегия Норвегія (0+3)  +33,7

4. Беларусь Білорусь (1+10)  +40,4
5. Польша Польща (0+10)  +2:33,3
6. Эстония Естонія (3+10)  +2:40,1

Чемпіонат Європи продовжиться 29 лютого спринтерськими гонками у чоловіків і жінок.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(104 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Никита Авердин
      Никита Авердин, 28.02.2020 16:33
    0
    Ya H, 28.02.2020 13:15
    Пачему расия участвует в Чемпионате Европы? Тайга ванючяя - это не Европа, вон в берлоги свои, рюзкие стекломойщики.
    Более того, тут и штаты есть, вот уж их не ожидал увидеть)))
    Ya H
      Ya H, 28.02.2020 13:15
    0
    Пачему расия участвует в Чемпионате Европы? Тайга ванючяя - это не Европа, вон в берлоги свои, рюзкие стекломойщики.
    Oleynik_sport
      Oleynik_sport, 28.02.2020 08:49
    -1
    Молодцы! Украина первая, интересная тройка призеров Украина, Россия, Беларусь!
    Леонід Леонідович
      Леонід Леонідович, 27.02.2020 23:21
    0
    REALIST, 27.02.2020 19:59
    З чогось потрібно починати... Я не бачу смислу кидати всі сили на турнір, де медалей нам не бачити... Це стосується всіх відсталих у нас видів спорту: від хокею і до біатлону.... Розвиватись треба поступово, а не їздити туристами по ЧС...
    Не згоден якщо то були молоді дівчата то да, а основна соборна то це тпонти...
    Дмитрий Борщёв
      Дмитрий Борщёв, 27.02.2020 23:03
    +2
    Можно было и написать хоть за что норгов дисквалифицировали. Что за люди!?
    ternow
      ternow, 27.02.2020 22:45
    0
    У белорусов уже отняли эту " бронзу", отдали норвежской команде, что неудивительно
    DK1961
      DK1961, 27.02.2020 20:23
    0
    ternow, 27.02.2020 19:07
    Так и надо этим астматикам- норгам, а то везде себе эти норги слишком много позволяют: даже на ЧЕ толкают соперника на трассе... Выигрывайте е в честной борьбе!
    Молчал бы лучше...
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 27.02.2020 20:10
    +1
    Белорусы мощно бежали. Но бацька им все-равно всыпет...
    REALIST
    online
      REALIST, 27.02.2020 19:59
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Леонід Леонідович, 27.02.2020 17:31
    Чему радоваться,это все похоже на показуху......Ну как пятикласник прийдёт в первый класс и будет хвастаться своими знаниями...Ну или это наш уровень....
    З чогось потрібно починати... Я не бачу смислу кидати всі сили на турнір, де медалей нам не бачити... Це стосується всіх відсталих у нас видів спорту: від хокею і до біатлону.... Розвиватись треба поступово, а не їздити туристами по ЧС...
    REALIST
    online
      REALIST, 27.02.2020 19:54
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    А що скрєпні ОСРаки так невдало виступили? Бринзак акредитацію для допінг-курєра не виписав?
    NM16071
      NM16071, 27.02.2020 19:31
    0
    u6464u, 27.02.2020 18:18
    можна наших только поздравить,молодцы,интересно Касперович у нас работает консультантом, на картинке по тв четко было видно Александра в курточке национальной сборной Украины.
    Ну ясно підвіз таблеточки
    Звичайно Я
      Звичайно Я, 27.02.2020 19:07
    0
    Змішана естафета
    1. Украина Україна (0+9) +1:11:32,1
    2. Россия Росія (0+9) +32,2
    3. Беларусь Білорусь (1+10) +40,4
    4. Польша Польща (0+10) +2:33,3
    5. Эстония Естонія (3+10) +2:40,1
    6. Франция Франція (1+7) +2:40,5
    ternow
      ternow, 27.02.2020 19:07
    -7
    SaneK, 27.02.2020 18:20
    На ciwidata обновились результаты - Украина, Россия, Беларусь. Норвегия дисквалифицирована
    Так и надо этим астматикам- норгам, а то везде себе эти норги слишком много позволяют: даже на ЧЕ толкают соперника на трассе... Выигрывайте е в честной борьбе!
    u6464u
      u6464u, 27.02.2020 18:48
    -1
    DICTATOR_UA , 27.02.2020 18:18
    просто ще акредитація діє
    акредитацію він сказав брав на 30хвилин,мабуть вона не як не може закінчитись,а може Бринзак взяв його в заручники .
    SaneK
      SaneK, 27.02.2020 18:20
    +4
    На ciwidata обновились результаты - Украина, Россия, Беларусь. Норвегия дисквалифицирована
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 27.02.2020 18:18
    +2
    u6464u, 27.02.2020 18:18
    можна наших только поздравить,молодцы,интересно Касперович у нас работает консультантом, на картинке по тв четко было видно Александра в курточке национальной сборной Украины.
    просто ще акредитація діє
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 27.02.2020 18:18
    +1
    DICTATOR_UA , 27.02.2020 18:18
    Хаха сябри треті
    в норгів дисквал
    u6464u
      u6464u, 27.02.2020 18:18
    -1
    можна наших только поздравить,молодцы,интересно Касперович у нас работает консультантом, на картинке по тв четко было видно Александра в курточке национальной сборной Украины.
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 27.02.2020 18:18
    +1
    Хаха сябри треті
    Алексей Максименко
      Алексей Максименко, 27.02.2020 18:17
    -9
    А чемпионат мира слабо было выиграть?
    Никита Авердин
      Никита Авердин, 27.02.2020 17:54
    +10
    trotckij1, 27.02.2020 17:42
    оо начинается ! бульбаши протест на нас подали !! чего то там в подъёме мол наш толкнул ихнего . Рано радовались ! А я сказал не вешайте золото пока не финишировал, ну конечно ж минусовщики сразу набежали )
    Сборная Беларуси подала протест на действия тренера норвежской команды в смешанной эстафете чемпионата Европы по биатлону в Раубичах.
    Читать полностью: https://sport.tut.by/news/biathlon/674361.html
    Причем тут Украина?
    LEOLEO
      LEOLEO, 27.02.2020 17:16
    +8
    Дааааааа!!!! We are the champions !!!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 27.02.2020 17:11
    +8
    Ура!!
    Aleksandr...Denisov
      Aleksandr...Denisov, 27.02.2020 17:12
    +7
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 27.02.2020 17:17
    +6
    Молодцы...
    An51
      An51, 27.02.2020 17:26
    +5
    Осталось занять в женском спринте весь подиум!!! И будет счастье!!! А можем!!!
    SaneK
      SaneK, 27.02.2020 18:20
    +4
    На ciwidata обновились результаты - Украина, Россия, Беларусь. Норвегия дисквалифицирована
    SaneK
      SaneK, 27.02.2020 17:31
    +4
    Церемонию награждения отложили, пересматривают результаты. Надеюсь это Украины не касается...
    An51
      An51, 27.02.2020 17:19
    +4
    Красавцы!!!! Жаль, что белорусы не вторые,а эстонцы не третьи!!!
    Omen
    online
      Omen, 27.02.2020 18:09
    +3
    Ну хоть где-то золото взяли) И то неплохо...
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 27.02.2020 18:09
    +3
    О це інша справа. А то поїдуть на Кубки світу чи ЧС і позоряться. Краще бути першим на селі, як говориться, чим останнім в місті. Всі на ЧЄ і нє хєр по світу шлятися, де лідери біатлонні беруть участь. Тільки, як не буде їх можна поїхати разок попробувати за 20-ку поборотися. Гроші треба з розумлм федеоації тратити!!!!
    Леонід Леонідович
      Леонід Леонідович, 27.02.2020 17:31
    +3
    Чему радоваться,это все похоже на показуху......Ну как пятикласник прийдёт в первый класс и будет хвастаться своими знаниями...Ну или это наш уровень....
    Дмитрий Борщёв
      Дмитрий Борщёв, 27.02.2020 23:03
    +2
    Можно было и написать хоть за что норгов дисквалифицировали. Что за люди!?
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 27.02.2020 18:18
    +2
    u6464u, 27.02.2020 18:18
    можна наших только поздравить,молодцы,интересно Касперович у нас работает консультантом, на картинке по тв четко было видно Александра в курточке национальной сборной Украины.
    просто ще акредитація діє
    Maks7777
      Maks7777, 27.02.2020 17:19
    +2
    Молодцы,конечно!!Все норм ,Ну сейчас брызакм тренерами и спортсменами будет рассказывать вышли на пик формы на ЧЕ где основа ТОЛЬКОО у беларусов и то потому что дома)))))))Сезон удался будут песни нам петььь
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 27.02.2020 20:10
    +1
    Белорусы мощно бежали. Но бацька им все-равно всыпет...
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 27.02.2020 18:18
    +1
    DICTATOR_UA , 27.02.2020 18:18
    Хаха сябри треті
    в норгів дисквал
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 27.02.2020 18:18
    +1
    Хаха сябри треті
    Никита Авердин
      Никита Авердин, 27.02.2020 17:26
    +1
    Им проще тут психологически ехать, на ЧМ на них вешают груз ответственности и как итог промахи и часто теряли призовые места, выдай такой этап Пидручный на ЧМ, можно было пободаться за 3 место, но нервы и штрафной круг, здесь они чувствуют свое превосходство и верят в себя. Будем верить, что сохранят такую психологию и настрой на оставшиеся этапы мира. Всех с победой!
    Никита Авердин
      Никита Авердин, 28.02.2020 16:33
    0
    Ya H, 28.02.2020 13:15
    Пачему расия участвует в Чемпионате Европы? Тайга ванючяя - это не Европа, вон в берлоги свои, рюзкие стекломойщики.
    Более того, тут и штаты есть, вот уж их не ожидал увидеть)))