|
1452
0

Кевін ДЕ БРЮЙНЕ: «Іноді потрібно пережити бурю»

Хавбек «Манчестер Сіті» задоволений перемогою над «Реалом» в першому поєдинку 1/8 фіналу ЛЧ (2:1)

ФК Манчестер Сіті. Кевін де Брюйне

28-річний бельгійський півзахисник «Манчестер Сіті» Кевін де Брюйне прокоментував виїзну перемогу над мадридським «Реалом» (2:1) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

«Для першого матчу — це дуже хороший результат. Перші 15 хвилин нам було важко, але іноді потрібно пережити цю бурю. Перший тайм був досить рівним, а другий ми почали просто відмінно. Але в дуже невдалий момент для нас ми пропустили. На щастя, ми блискуче відреагували — спочатку прекрасний гол від Габі, потім я забив дуже важливий м'яч з пенальті.

Протягом усіх цих чотирьох років з Пепом іноді відбуваються сюрпризи, і навіть гравці не завжди знають до початку матчу, що вони повинні робити», — зазначив де Брюйне.

Де Брюйне реалізував пенальті на 83-й хвилині зустрічі, зробивши рахунок 2:1 на користь своєї команди.