1

Екс-гравець Челсі: «Баварія влаштувала тотальне побиття»

Кріс Саттон вражений перемогою мюнхенської команди

SportsJOE.ie. Кріс Саттон

Колишній форвард «Челсі» Кріс Саттон прокоментував поразку його колишньої команди в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з «Баварією» (0: 3).

«Френку Лемпарду варто забути цей матч. Їх просто декласували. Вони впевнено захищалися в першому таймі, але зазнавали труднощів з виходом з оборони, і ви відчували, що це гряде. «Баварія» була на зовсім іншому рівні.

Це було тотальне побиття «Челсі». Ми можемо сидіти тут і розбирати їх по кісточках, але «Баварія» була дуже хороша. У Мануеля Нойєра не було роботи в другому таймі, і рахунок 3:0 повинен лестити «Челсі».

Рівень «Челсі» не відповідає мюнхенцям. Це була по-справжньому болісна ніч для Френка. Їм доведеться перегрупуватися і сподіватися на швидкий гол в Мюнхені. Бачу я можливість камбека? Не хочу бути надто негативним, але абсолютно ні», - сказав Саттон.

Матч-відповідь «Баварія» - «Челсі» відбудеться 18 березня в Мюнхені.