0

НХЛ. Перемоги Вашингтона і Сент-Луїса, невдачі Тампи, Бостона і Кароліни

Великий ігровий день відбувся в НХЛ

twitter.com/NHLFlyers

У боротьбу за лідерство в Столичному дивізіоні до Вашингтону і Піттсбургу явно приєдналася Філадельфія, яка додала в другій частині регулярного сезону. Сьогодні Льотчики на своєму льоду обіграли Сан-Хосе 4:2 і здобули 4 поспіль перемогу, а також 7-у в десяти останніх зустрічах. Поки що команда третя, але відстає від Кепіталз лише на 5 пунктів.

Сам Вашингтон не без зусиль обіграв Вінніпег 4:3 по буллітам, і при цьому Джетс по ходу матчу відігралися з 0:3. Серед інших результатів дивізіону відзначимо перемогу Рейнджерс в дербі Нью-Йорка, а також поразку Кароліни від Далласа. Урагани дуже агресивно провели трейд дедлайн, але новачки в дебюті не допомогли. Мабуть, позначилися травми двох основних воротарів, а викликаний з фарм-клубу Недейковіч пропустив 4 шайби з 16 кидків.

В Атлантичному дивізіоні невдалі серії продовжили лідери. Бостон на своєму льоду програв Калгарі 2:5, а воротар Туукка Раск перервав серію з 20 домашніх ігор з набраними очками. А Тампа поступилася Торонто 3:4 і втратила Стівена Стемкоса, який отримав травму. Незважаючи на невдалі серії, Ведмеді і Блискавки лідирують на Сході.

На Заході виділимо перемогу Сент-Луїса над Чикаго 6:5. Блюзмени закинули 4 шайби в третьому періоді і продовжили переможну серію до 5 ігор. Чинний чемпіон лідирує в конференції.

Триває запекла боротьба в Тихоокеанському дивізіоні, де відразу 5 команд претендують на 1-е місце. Поки лідирує Вегас, який випереджає 5-ту Арізону лише на 6 пунктів. Якраз сьогодні Койоти поступилися Флориді 1:2

Бостон - Калгарі 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)

Воротарі: Раск - Ріттіч

Кидки: 28 - 31

Монреаль - Ванкувер 3:4 (в овертаймі) (2:1, 0:1, 1:1, 0:1)

Воротарі: Прайс - Демко

Кидки: 40 - 34

Тампа-Бей - Торонто 3:4 (1:2, 1:2, 1:0)

Воротарі: Василевський - Андерсен