ФОТО. Кенти разом! Мілевський і Алієв засвітилися в київському ресторані

Колишні одноклубники по київському «Динамо» зустрілися в столиці

ФОТО. Кенти разом! Мілевський і Алієв засвітилися в київському ресторані
© Instagram. Алієв і Мілевський

Український форвард брестського «Динамо» Артем Мілевський в Києві зустрівся з Олександром Алієвим.

Футболісти колись були одноклубниками по київському «Динамо».

«Кенти разом!» – підписав Олександр фотографію з ресторану, викладену в Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Кенты вместе💪⚽️

Публикация от Алиев Саша88 (@aliev_sasha88)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Тишалович
      Александр Тишалович, 25.02.2020 22:42
    0
    Шляпа огонь))))
    spaceDJ
      spaceDJ, 25.02.2020 13:39
    0
    Andy_P, 25.02.2020 08:36
    Биба и Боба... Пример молодым пацанам?
    Им примеры до фени, сами бухают не меньше Мили с Сашком.
    dd dent
    online
      dd dent, 25.02.2020 10:33
    +1
    Миля шапку у какой-то бабки у соседнего столика отжал?
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 25.02.2020 09:22
    -1
    igor-trener, 25.02.2020 02:07
    Алиеву в кино нужно сниматься )
    Точно, он на Брэда Питта очень похож.
    tank72063
      tank72063, 25.02.2020 09:17
    +1
    Oleksandr Melnychuk, 25.02.2020 07:18
    До чого тут "Лузери"??? Міля в 35 стає чемпіоном своєї країни, до цього він забивав на ЧС, грав у ЛЧ, трощить мазератті і Феррарі, живе на повну катушку (футболісти Динамо в 80-х і 90-х просто бухали в закритих ресторанах і їх забирали готовими на базу) трах...є все підряд. А ти сьогодні написав тільки один комент? Хто кажеш лузер?
    Лузеры,потому шо в 27 лет ушли с футбола и пропивают последнее,хотя талант был у обоих..."кенты" куевы...
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 25.02.2020 08:54
    0
    А тарелочки то уже пустые, ребята! Не дуркували бы, так и при деле были бы.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 25.02.2020 08:37
    +2
    Oleksandr Melnychuk, 25.02.2020 07:18
    До чого тут "Лузери"??? Міля в 35 стає чемпіоном своєї країни, до цього він забивав на ЧС, грав у ЛЧ, трощить мазератті і Феррарі, живе на повну катушку (футболісти Динамо в 80-х і 90-х просто бухали в закритих ресторанах і їх забирали готовими на базу) трах...є все підряд. А ти сьогодні написав тільки один комент? Хто кажеш лузер?
    Мазер Артем не "трощив", оно само как-то сгорело
    Andy_P
    online
      Andy_P, 25.02.2020 08:36
    +1
    Биба и Боба... Пример молодым пацанам?
    Oleksandr Melnychuk
      Oleksandr Melnychuk, 25.02.2020 07:18
    +13
    tank72063, 25.02.2020 03:15
    Не "кенты",а лузеры..
    До чого тут "Лузери"??? Міля в 35 стає чемпіоном своєї країни, до цього він забивав на ЧС, грав у ЛЧ, трощить мазератті і Феррарі, живе на повну катушку (футболісти Динамо в 80-х і 90-х просто бухали в закритих ресторанах і їх забирали готовими на базу) трах...є все підряд. А ти сьогодні написав тільки один комент? Хто кажеш лузер?
    pahentrahen
      pahentrahen, 25.02.2020 03:27
    +9
    А Милевский как всегда на позитиве)
    tank72063
      tank72063, 25.02.2020 03:15
    -2
    Не "кенты",а лузеры..
    igor-trener
      igor-trener, 25.02.2020 02:07
    +8
    Алиеву в кино нужно сниматься )
    Oleksandr Melnychuk
      Oleksandr Melnychuk, 25.02.2020 07:18
    +13
    tank72063, 25.02.2020 03:15
    Не "кенты",а лузеры..
    До чого тут "Лузери"??? Міля в 35 стає чемпіоном своєї країни, до цього він забивав на ЧС, грав у ЛЧ, трощить мазератті і Феррарі, живе на повну катушку (футболісти Динамо в 80-х і 90-х просто бухали в закритих ресторанах і їх забирали готовими на базу) трах...є все підряд. А ти сьогодні написав тільки один комент? Хто кажеш лузер?
    pahentrahen
      pahentrahen, 25.02.2020 03:27
    +9
    А Милевский как всегда на позитиве)
    igor-trener
      igor-trener, 25.02.2020 02:07
    +8
    Алиеву в кино нужно сниматься )
    Andy_P
    online
      Andy_P, 25.02.2020 08:37
    +2
    Oleksandr Melnychuk, 25.02.2020 07:18
    До чого тут "Лузери"??? Міля в 35 стає чемпіоном своєї країни, до цього він забивав на ЧС, грав у ЛЧ, трощить мазератті і Феррарі, живе на повну катушку (футболісти Динамо в 80-х і 90-х просто бухали в закритих ресторанах і їх забирали готовими на базу) трах...є все підряд. А ти сьогодні написав тільки один комент? Хто кажеш лузер?
    Мазер Артем не "трощив", оно само как-то сгорело
    dd dent
    online
      dd dent, 25.02.2020 10:33
    +1
    Миля шапку у какой-то бабки у соседнего столика отжал?
    tank72063
      tank72063, 25.02.2020 09:17
    +1
    Oleksandr Melnychuk, 25.02.2020 07:18
    До чого тут "Лузери"??? Міля в 35 стає чемпіоном своєї країни, до цього він забивав на ЧС, грав у ЛЧ, трощить мазератті і Феррарі, живе на повну катушку (футболісти Динамо в 80-х і 90-х просто бухали в закритих ресторанах і їх забирали готовими на базу) трах...є все підряд. А ти сьогодні написав тільки один комент? Хто кажеш лузер?
    Лузеры,потому шо в 27 лет ушли с футбола и пропивают последнее,хотя талант был у обоих..."кенты" куевы...
    Andy_P
    online
      Andy_P, 25.02.2020 08:36
    +1
    Биба и Боба... Пример молодым пацанам?
    Александр Тишалович
      Александр Тишалович, 25.02.2020 22:42
    0
    Шляпа огонь))))
    spaceDJ
      spaceDJ, 25.02.2020 13:39
    0
    Andy_P, 25.02.2020 08:36
    Биба и Боба... Пример молодым пацанам?
    Им примеры до фени, сами бухают не меньше Мили с Сашком.
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 25.02.2020 08:54
    0
    А тарелочки то уже пустые, ребята! Не дуркували бы, так и при деле были бы.