Доха. Ястремська в першому колі здолала бельгійку Фліпкенс

Українка здобула перемогу в двох сетах

Доха. Ястремська в першому колі здолала бельгійку Фліпкенс
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська

Друга ракетка України Даяна Ястремська (№25 WTA) продовжує боротьбу на турнірі серії Прем'єр 5 в Досі.
 
У матчі першого кола українка обіграла третю ракетку Бельгії Кірстен Фліпкенс (№78 WTA).
 
Доха. Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) - Кірстен Фліпкенс (Бельгія) - 6:2, 6:4

Ястремська після прикрої поразки від Кудерметовой в Дубаї провела непоганий поєдинок і заслужено святкувала перемогу. Але тотальної переваги над Фліпкенс у неї не було. Після рахунку 1:1 абсолютно кожен гейм розігрувався на більше-менше і в цій боротьбі характерів Даяна двічі забирала подачу суперниці.

Останнім часом Даяна стала краще подавати, що не може не радувати. У цьому матчі вона лише раз дозволила суперниці зробити брейк, а це вже солідний рівень.

Другий сет був трохи легшим. З рахунку 1:3 Даяна виграла чотири гейми поспіль, що і зумовило результат матчу. Далі Ястремській доведеться зіграти вже проти зовсім іншого рівня опозиції, хоча у цієї опонентки вона вже вигравала.
 
У наступному колі Ястремська зіграє проти шостої сіяної Софії Кенін з США (№5 WTA).

Раніше турнір покинула Еліна Світоліна.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    petryakov
      petryakov, 24.02.2020 20:49
    +6
    хотя бы кто то порадовал.будем надеяться. что дальше будет еще лучше.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.02.2020 20:11
    +3
    Потому что шла подача.
    Дае надо уметь собираться в нужный момент.
    Верю в Даю.
    vv691
      vv691, 24.02.2020 20:06
    +2
    хорошої гри я не побачив суперниця була просто доволі слабкою
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 24.02.2020 19:55
    +15
    sv_2000, 24.02.2020 19:47
    Извини, придираться к правописанию не в моем стиле, но "питаеться" - це було неперевершено!
    Не чіпляйтеся до людей. Головне почати писати українською, потім все налагодиться.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 24.02.2020 19:51
    0
    Хотелось бы ошибиться, но... очередная жертва американок.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 24.02.2020 19:47
    +7
    Александр Ад, 24.02.2020 19:39
    відчуваеться,шо Даяна зробила вірні виводи зі своїх поразок,хоча в основном і далі питаеться просто перебить суперницу.Треба все ж більше варіатівності ,холоднокров,я ну і стабільности першой подачі.Сегодня нормально,но завтра с Барті,без першой подачи,грати на рівних буде неможливо.Хай щастить Даяні.Веримо!
    Извини, придираться к правописанию не в моем стиле, но "питаеться" - це було неперевершено!
    Александр Ад
      Александр Ад, 24.02.2020 19:41
    +6
    вибачте, звичайно же Кенін
    Publius
      Publius, 24.02.2020 19:39
    +7
    Статистика Даяны накануне игры с Кенин вселяет осторожный оптимизм. 70% первой подачи и 8 эйсов - давненько такого не было. Вот бы и дальше так.
    Александр Ад
      Александр Ад, 24.02.2020 19:39
    +4
    відчуваеться,шо Даяна зробила вірні виводи зі своїх поразок,хоча в основном і далі питаеться просто перебить суперницу.Треба все ж більше варіатівності ,холоднокров,я ну і стабільности першой подачі.Сегодня нормально,но завтра с Барті,без першой подачи,грати на рівних буде неможливо.Хай щастить Даяні.Веримо!
    Alehandro
      Alehandro, 24.02.2020 19:27
    +9
    Реванш за пары взят)
    Ruud
      Ruud, 24.02.2020 19:27
    +9
    А вот кто молодец, от души поздравляю!!!
    axylinam
    online
      axylinam, 24.02.2020 19:24
    +13
    Молодец,но против Кенин будет тяжело,хотя шансы на победу довольно хорошие
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 24.02.2020 19:55
    +15
    sv_2000, 24.02.2020 19:47
    Извини, придираться к правописанию не в моем стиле, но "питаеться" - це було неперевершено!
    Не чіпляйтеся до людей. Головне почати писати українською, потім все налагодиться.
    axylinam
    online
      axylinam, 24.02.2020 19:24
    +13
    Молодец,но против Кенин будет тяжело,хотя шансы на победу довольно хорошие
    Alehandro
      Alehandro, 24.02.2020 19:27
    +9
    Реванш за пары взят)
    Ruud
      Ruud, 24.02.2020 19:27
    +9
    А вот кто молодец, от души поздравляю!!!
    sv_2000
    online
      sv_2000, 24.02.2020 19:47
    +7
    Александр Ад, 24.02.2020 19:39
    відчуваеться,шо Даяна зробила вірні виводи зі своїх поразок,хоча в основном і далі питаеться просто перебить суперницу.Треба все ж більше варіатівності ,холоднокров,я ну і стабільности першой подачі.Сегодня нормально,но завтра с Барті,без першой подачи,грати на рівних буде неможливо.Хай щастить Даяні.Веримо!
    Извини, придираться к правописанию не в моем стиле, но "питаеться" - це було неперевершено!
    Publius
      Publius, 24.02.2020 19:39
    +7
    Статистика Даяны накануне игры с Кенин вселяет осторожный оптимизм. 70% первой подачи и 8 эйсов - давненько такого не было. Вот бы и дальше так.
    petryakov
      petryakov, 24.02.2020 20:49
    +6
    хотя бы кто то порадовал.будем надеяться. что дальше будет еще лучше.
    Александр Ад
      Александр Ад, 24.02.2020 19:41
    +6
    вибачте, звичайно же Кенін
    Александр Ад
      Александр Ад, 24.02.2020 19:39
    +4
    відчуваеться,шо Даяна зробила вірні виводи зі своїх поразок,хоча в основном і далі питаеться просто перебить суперницу.Треба все ж більше варіатівності ,холоднокров,я ну і стабільности першой подачі.Сегодня нормально,но завтра с Барті,без першой подачи,грати на рівних буде неможливо.Хай щастить Даяні.Веримо!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.02.2020 20:11
    +3
    Потому что шла подача.
    Дае надо уметь собираться в нужный момент.
    Верю в Даю.
    vv691
      vv691, 24.02.2020 20:06
    +2
    хорошої гри я не побачив суперниця була просто доволі слабкою
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 24.02.2020 19:51
    0
    Хотелось бы ошибиться, но... очередная жертва американок.