Дмитро МИХАЙЛЕНКО: «Нам потрібно сильно додати в грі, особливо в атаці»

Головний тренер СК «Дніпро-1» поділився думкою про матч дніпрян у Львові

2013
0
ФК Карпати. Дмитро Михайленко

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко прокоментував нічию в поєдинку проти львівських «Карпат» (1:1).

«Було помітно, що це перший матч після великої перерви. На зборах зустрічі неофіційні та команди не відчувають такого тиску. Це була важлива гра для «Карпат», тому нам потрібно було тримати їх на дистанції. Стратегічно результат для нас прийнятний. Важке поле, можливо, через це не вистачило свіжості у другому таймі. Ми не дали супернику створити багато моментів, тому результат поєдинку справедливий. Після вилучення Владислава Дубінчака була можливість краще розпоряджатись м’ячем, але удари, яких ми завдавали, не були небезпечними.

Задоволення нічиєю у нас не було. Вважаю, що нам потрібно проаналізувати, чого нам не вистачило, та зробити висновки. Потрібно бути гострішими, по перерві не виходила гра в атаці, до вилучення ми нічого не могли зробити. Це не була настанова на матч, це або наші слабкі дії в атаці, або суперник діяв більш агресивно та закрив нас на своїй половині. Можливо, моментів і не було, але територіальна перевага була у господарів.

Розраховуємо на те, що ми зможемо прогресувати в атаці та конструктивній грі. Сьогодні у нас нормальні, позитивні емоції, тому що ми здобули нічию та не підпустили до себе суперника, але зрозуміло, що нам потрібно дуже сильно додати в грі, особливо в атаці».