Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Звичайно, Циганков зіграє в цьому сезоні»

Гравець «Динамо» незабаром повинен повернутися на поле

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Звичайно, Циганков зіграє в цьому сезоні»
© fcdynamo.kiev.ua

Хавбек «Динамо» Віктор Циганков майже повністю пропустив збори в Туреччині через травму, проте лідер команди незабаром зможе повернутися на поле.

Циганков пропустив гру з «Ворсклою».

«Чи побачимо Циганкова на полі в цьому сезоні? Звичайно, побачимо. Він на цьому тижні працює в групі, вже провів три заняття, його нічого не лімітує. Але самі розумієте, він багато пропустив, йому потрібен час для адаптації, для стовідсоткової впевненості, що він може вийти на поле».

«Не хочу загадувати, але, може бути, в найближчому матчі він буде вже з командою», - сказав тренер Олексій Михайличенко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Nashwill
      Nashwill, 23.02.2020 09:04
    0
    Forever_young_13, 22.02.2020 20:56
    "Виктор Цыганков почти полностью пропустил сборы в Турции из-за травмы"
    *
    У Цыгана что там анальный разрыв, который не заживает без вазелина??
    по собі не суди
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 22.02.2020 22:51
    0
    Цыганкову теперь что бы попасть в основу , нужно 1200 км пробежать , иначе лёсик не допустит к основе
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 22.02.2020 22:44
    +1
    в динамо все время есть перспективные 20-23 летние ребята, но 90процентов из них остаются вечно перспективными как гармаш буяль, сидор..
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.02.2020 21:43
    +1
    Цыганкову нужно валить из этого Динамо физручилы, пока не поздно. Нет у него перспективы для роста
    steelmaker
    online
      steelmaker, 22.02.2020 21:06
    +2
    Загнал Миха Витька своими тестами Купера
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 22.02.2020 20:56
    -10
    "Виктор Цыганков почти полностью пропустил сборы в Турции из-за травмы"
    *
    У Цыгана что там анальный разрыв, который не заживает без вазелина??
    steelmaker
    online
      steelmaker, 22.02.2020 21:06
    +2
    Загнал Миха Витька своими тестами Купера
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 22.02.2020 22:44
    +1
    в динамо все время есть перспективные 20-23 летние ребята, но 90процентов из них остаются вечно перспективными как гармаш буяль, сидор..
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 22.02.2020 21:43
    +1
    Цыганкову нужно валить из этого Динамо физручилы, пока не поздно. Нет у него перспективы для роста
    Nashwill
      Nashwill, 23.02.2020 09:04
    0
    Forever_young_13, 22.02.2020 20:56
    "Виктор Цыганков почти полностью пропустил сборы в Турции из-за травмы"
    *
    У Цыгана что там анальный разрыв, который не заживает без вазелина??
    по собі не суди
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 22.02.2020 22:51
    0
    Цыганкову теперь что бы попасть в основу , нужно 1200 км пробежать , иначе лёсик не допустит к основе