Друга поспіль перемога Френка Лемпарда над своїм колишнім наставником

2403
1
twitter.com/ChelseaFC

Програму двадцять сьомого туру Англійської Прем'єр-ліги починало принципове протистояння у межах столиці Англії. Лондонське дербі між «Челсі» Френка Лемпарда і «Тоттенхемом» Жозе Моуріньо відбувалося вже вдруге за зимовий період, що вже добігає свого кінця. Перша битва залишилася за «учнем», тому «вчитель» приїхав на колись рідній для нього стадіон за реваншем.

Однак здійснювати спроби переграти суперника в його лігві «шпорами» доводилося на тлі втоми від важкого поєдинку в рамках Ліги чемпіонів УЄФА проти німецького «РБ Лейпциг» (0:1). Колектив Моуріньо помітно втомився ще наприкінці єврокубкової баталії, так що не міг обійтися без ротації в грі проти «Челсі».

Проте й «синім» було непросто. На підопічних Лемпарда тиснув суттєвий вантаж невдач під час попередніх зустрічей, результати яких наблизили «Челсі» до втрати місця в зоні боротьби за Лігу чемпіонів на наступний сезон. І першим мисливцем, який з радістю підібрав би чергову осічку «пенсіонерів», міг би стати саме «Тоттенхем».

І тим не менш, Моуріньо програв вдруге. Відсутність бажання підняти темп на початку зустрічі обернулося для гостей великими проблемами в обороні, а коли «шпори» нарешті спробували свої сили в атаці, трапився феноменальний пас Жоржиньо на хід Жиру з центру поля. Французький форвард з легкістю відірвався від захисників, але Льоріса з першої спроби переграти не зміг. Не знайшов удачі на добиванні й Барклі, відправивши м'яч з пари метрів в штангу. Однак таку разючу атаку без гола завершити було не можна, тому Жиру поставив остаточну крапку миттєво.

Можна було подумати, що «Тоттенхему» захочеться швидко відповісти на такий поворот подій, втім ні, команда Моуріньо продовжувала сподіватися на швидкість Бергвейна і Моури в атаці, до яких м'яч просто не доходив.

Невеликий вибух гольових моментів від гостей під завісу першого тайму змінився на черговий гол «Челсі» вже після завершення перерви. Маркос Алонсо вдало підключився до переведення гравцями «синіх» м'яча з правого на лівий фланг, і точно пробив в правий нижній кут воріт Льоріса.

Беззубі «шпори» залишалися такими і до кінця гри. Незважаючи на наявність в їхньому активі забитого м'яча, взяття воріт на свій рахунок не зміг записати жоден з гравців «Тоттенхема» – Рюдігер зрізав передачу Ламели з лівого флангу в ближній кут. До кінця основного часу залишалася хвилина, так що повністю врятувати ситуацію колектив Моуріньо не мав можливості.

У наступному турі «Челсі» зіграє на виїзді проти «Борнмута», а «Тоттенхем» на своєму полі прийматиме «Вулверхемптон».