Групу фанатів Бенфіки побили хулігани після матчу в Харкові

Одному з травмованих португальців довелося відправитися до лікарні

Групу фанатів Бенфіки побили хулігани після матчу в Харкові
© A Bola

Група вболівальників португальської «Бенфіки», яка приїхала в Україну, щоб подивитися матч з донецьким «Шахтарем», була атакована хуліганами після гри 1/8 фіналу Ліги чемпіонів (2:1 на користь «гірників»).

Інцидент стався на виїзді зі стадіону в Харкові. Подробиці поки невідомі.

Португальське видання A Bola пише, що напад стався при відсутності реакції харківських сил безпеки.

Події змусили одного з травмованих португальців відправитися до лікарні для проведення додаткових діагностичних тестів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — A Bola

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Vlato0709
      Vlato0709, 22.02.2020 13:07
    0
    Владимир Пидвирный, 22.02.2020 09:36
    Не думаю що це харківські. В черговий раз підтверджує що це доунбасівське нецевілізоване бидло.
    Это происки пятнистых сов, они продолжают компромитировать домашний стадион Шахтера. Это акция очень низкого пошиба.За это нужно присудить проведение домашнего матча Динамо без зрителей. Может быть после этого болелы дырнамы наберутся ума.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 22.02.2020 10:20
    -1
    Жека фанни, дед пихто и остальные - у вас еще горят пердаки после четверга?)
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.02.2020 10:05
    +3
    Владимир Пидвирный, 22.02.2020 09:36
    Не думаю що це харківські. В черговий раз підтверджує що це доунбасівське нецевілізоване бидло.
    Это в очередной раз доказывает, что ты не думаешь)
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 22.02.2020 09:36
    -5
    Не думаю що це харківські. В черговий раз підтверджує що це доунбасівське нецевілізоване бидло.
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 22.02.2020 08:11
    +2
    Sheffield, 22.02.2020 06:10
    Есть ещё один виновный во всех бедах страны
    ну да , суркиса же два)
    Sheffield
      Sheffield, 22.02.2020 06:10
    0
    Дід Піхто , 21.02.2020 22:12
    Суркис виноват?
    Есть ещё один виновный во всех бедах страны
    Predator
      Predator, 22.02.2020 00:31
    -6
    Zport., 21.02.2020 23:36
    Данецкую нечесть еще не всю выбили
    ЕСЛИ ФАНЫ БЕНФИКИ ЭТО ДОНЕЦКАЯ НЕЧЕСТЬ ТО ТЫ ЛОХ
    Zport.
      Zport., 21.02.2020 23:36
    +2
    Данецкую нечесть еще не всю выбили
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 21.02.2020 22:30
    +1
    суркис ну перестань уже
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.02.2020 22:26
    +2
    Слава Чебан, 21.02.2020 22:22
    есть же норпльные динамовские болелы? воо только где они все, вокруг одни такие как этот
    Есть же нормальные шлаковские болельщики? Вот, только где они все, вокруг одни такие как Слава Чебан и вечный пидор 12
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 21.02.2020 22:22
    -10
    Дід Піхто , 21.02.2020 22:12
    Суркис виноват?
    есть же норпльные динамовские болелы? воо только где они все, вокруг одни такие как этот
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.02.2020 22:12
    -1
    Суркис виноват?
    temamx2727
    online
      temamx2727, 22.02.2020 10:05
    +3
    Владимир Пидвирный, 22.02.2020 09:36
    Не думаю що це харківські. В черговий раз підтверджує що це доунбасівське нецевілізоване бидло.
    Это в очередной раз доказывает, что ты не думаешь)
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 22.02.2020 08:11
    +2
    Sheffield, 22.02.2020 06:10
    Есть ещё один виновный во всех бедах страны
    ну да , суркиса же два)
    Zport.
      Zport., 21.02.2020 23:36
    +2
    Данецкую нечесть еще не всю выбили
    Дід Піхто
      Дід Піхто , 21.02.2020 22:26
    +2
    Слава Чебан, 21.02.2020 22:22
    есть же норпльные динамовские болелы? воо только где они все, вокруг одни такие как этот
    Есть же нормальные шлаковские болельщики? Вот, только где они все, вокруг одни такие как Слава Чебан и вечный пидор 12
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 21.02.2020 22:30
    +1
    суркис ну перестань уже
    Vlato0709
      Vlato0709, 22.02.2020 13:07
    0
    Владимир Пидвирный, 22.02.2020 09:36
    Не думаю що це харківські. В черговий раз підтверджує що це доунбасівське нецевілізоване бидло.
    Это происки пятнистых сов, они продолжают компромитировать домашний стадион Шахтера. Это акция очень низкого пошиба.За это нужно присудить проведение домашнего матча Динамо без зрителей. Может быть после этого болелы дырнамы наберутся ума.
    Sheffield
      Sheffield, 22.02.2020 06:10
    0
    Дід Піхто , 21.02.2020 22:12
    Суркис виноват?
    Есть ещё один виновный во всех бедах страны