Антоніо КОНТЕ: «Наш шлях в Лізі Європи пов'язаний з ротацією складу»

Головний тренер «Інтера» – про перемогу над «Лудогорцем»

© romapress.net. Антоніо Конте

Головний тренер міланського «Інтера» Антоніо Конте прокоментував перемогу над болгарським «Лудогорцем» (2:0) в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

«У першому таймі гра проходила в повільному темпі, ми адаптувалися до стилю гри «Лудогорця». Після перерви ми змінили інтенсивність, стали швидше рухати м'яч і забили два голи.

Наш шлях в Лізі Європи пов'язаний з ротацією складу. Ми використовуємо цей турнір, щоб дати ігровий час тим футболістам, які рідше виходять на поле. Не варто забувати, що це змагання може розчавити вас на ментальному і фізичному рівні, якщо ви вирішите грати одним складом в четвер і неділю», - сказав Конте.

Матч-відповідь «Інтер» – «Лудогорець» відбудеться 27 лютого в Мілані.

Ліга Європи-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!