Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Перемога Шахтаря дозволила обійти Кіпр

Україна входить до топ-10 кращих футбольних країн Європи в рейтингу 2020

Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Перемога Шахтаря дозволила обійти Кіпр
© УЄФА

Після матчів Ліги Європи, що відбулися 20 лютого, оновлена ​​таблиця коефіцієнтів УЄФА. Якщо в Лізі чемпіонів продовжують боротьбу лише команди з топ-5 країн, то в Лізі Європи є представники національних ліг решти Європи. Sport.ua підводить підсумки ігрового дня.

«Шахтар» зумів здобути перемогу в першому матчі 1/16 фіналу над португальською «Бенфікою» (2:1). Ця вікторія принесла Україні 0.400 бала (2 очки за перемогу, поділені на 5 клубів, які стартували), і в сезоні вийшла кругла сума – 5.000.

У таблиці коефіцієнтів 2020 Україна 10-та, вище Туреччини й Австрії, але нижче Бельгії і Нідерландів, наздогнати які шансів вкрай мало (у тих і інших залишається по два клуби). Україна відірвалася від Туреччини на 1.100, а від Австрії – на 1.575.

У турків єдиний представник, «Істанбул Башакшехір», програв на виїзді португальському «Спортингу» (1:3). А ось Австрії вдалося набрати 0.200 бала: ЛАСК зумів домогтися гостьової нічиєї проти нідерландського «АЗ Алкмаар» (1:1), правда другий їхній клуб, «Ред Булл Зальцбург», без шансів був розгромлений німецьким «Айнтрахтом» (1:4).

Цікаво, що відбулася зміна позицій в таблиці 2021. Україна займає 13-те місце рейтингу, обігнавши Кіпр: АПОЕЛ вдома не зміг нічого протиставити швейцарському «Базелю» (0:3). Але ось Шотландія обійшла і тих, і інших, та вийшла на 12-ю позицію. «Селтік» і «Рейнджерс» непогано виступають на євроарені, і кількість прямих конкурентів України тільки зростає.

Таблиця коефіцієнтів УЄФА 2020 (впливає на розподіл путівок в сезоні 2021/22)

Таблиця коефіцієнтів УЄФА 2021 (впливає на розподіл путівок в сезоні 2022/23)

Нагадаємо, таблиця коефіцієнтів УЄФА впливає на розподіл путівок через один сезон. 9-й рейтинг дає право віце-чемпіону країни стартувати з 3-го раунду кваліфікації ЛЧ. При 10-й позиції другому місцю чемпіонату доведеться починати аж з Q2. Федерація, яка опиниться на 11-му місці, взагалі втратить пряму путівку в груповий раунд ЛЧ для свого чемпіона. Тому залишитися на 10-му рядку рейтингу критично важливо, а ще краще – піднятися на 9-ту.

Джерело даних: Bert Kassies

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(80 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Микола Унгурян
      Микола Унгурян, 22.02.2020 10:29
    0
    Бондаренко Александр, 21.02.2020 21:30
    В стране даже нет шести клубов,европейского уровня
    візьміть наприклад Польшу чи Угорщину, чи Швецію, Данію, та навіть Португалія з великою натяжкою має 6 клубів європейського рівня.
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 22.02.2020 09:33
    +1
    мне почему то кажется, что в Лиссабоне будет совсем другая игра. То ли климат на них повлиял и не вывезли, то ли еще что, но думаю в Лиссабоне будет кротам ой как не легко. А еще если кроты расслабятся, то еще и вылетят! На ответку потому нужно настраиваться так, что будет играть в два раза сложнее!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 21.02.2020 21:35
    +1
    Бондаренко Александр, 21.02.2020 21:30
    В стране даже нет шести клубов,европейского уровня
    Ти хочеш клуби европейського рівня в країні де немає партій европейського рівня????
    Бондаренко Александр
      Бондаренко Александр, 21.02.2020 21:30
    0
    В стране даже нет шести клубов,европейского уровня
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 21.02.2020 18:07
    +4
    всё у шахты будет ок
    Invulnerable
      Invulnerable, 21.02.2020 15:29
    +1
    Шахтеру будет очень тяжело в Португалии . Могут 5-0 проиграть . Будет чудо если будет ничья
    barsch.
      barsch., 21.02.2020 13:26
    -3
    убожество!
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 21.02.2020 12:44
    +1
    Напомню, с 2021, клубы футбольных ассоциаций с 16-го места не будут играть в ЛЕ.
    Для этого создается лига конференций
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 21.02.2020 11:32
    +6
    Что поделать, опустимся до уровня 2005-08 гг (борьба за 10-15 место). Прекрасно помню те времена по журналам "Футбол". Там постоянно было много аналитики по поводу коэффициентов. И Шотландия тоже возвращается на свои позиции. Нам бы с них пример брать...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 21.02.2020 10:55
    +5
    Падіння рейтинуг було тільки справою часу. Найнижча точка, беде через два роки, коли відпаде рейтинг 2017-18рр.
    Фантастичний сценарій - виграш Ліги Європи 2019-20 та перемога в усіх матчах що залишились, не дозволять піднятись нашому рейтингу вище за бельгійський на весні 2020. А наступні втрати рейтингу цим роком не компенсуються.
    Треба бути реалістами. Найбільші майбутні успіхи Зорі, Десни та (або) Олександрії це 3 або 4 місце в групі Ліги Європи сезонів 2020-21-22. .
    До вчорашнього дня, українські клуби (і наші "гранди" також) не вигравали в Європі з 1 жовтня 2019 р. Наш рейтинг в середньому буде між 5.00 і 5.6. А це 16 або 17 місце по закінченню сезону 2022 року. І тільки після того буде якесь повільне зростання.
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 21.02.2020 09:06
    +11
    Докотилися... Вже обігнати Кіпр (населення якого дорівнює населенню Полтави) - величезне досягнення.
    Evil
      Evil, 21.02.2020 07:40
    -13
    DICTATOR_UA , 21.02.2020 02:20
    Короч вболіваєм у цьому сезоні за Десну, Сашку і Зорю! Динамо щоб стало п'яте і стартане з 2квал раунду ЛЄ. і всіх там рознесе, тільки в такому випадку наберем очки в табл коеф.
    Давай лучше шахтер на 5 место вам же пофиг с кем играть а десну в чемпионы чё мелочиться?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 21.02.2020 07:34
    -18
    Так ми ы московію доженем, якщо почнемо грати усі, як наш Вест Хем донбаський!
    OKs100
    online
      OKs100, 21.02.2020 06:24
    +15
    DICTATOR_UA , 21.02.2020 02:20
    Короч вболіваєм у цьому сезоні за Десну, Сашку і Зорю! Динамо щоб стало п'яте і стартане з 2квал раунду ЛЄ. і всіх там рознесе, тільки в такому випадку наберем очки в табл коеф.
    Если не проиграет каким-то клубам из Эстонии или Косово.
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 21.02.2020 02:20
    +17
    Короч вболіваєм у цьому сезоні за Десну, Сашку і Зорю! Динамо щоб стало п'яте і стартане з 2квал раунду ЛЄ. і всіх там рознесе, тільки в такому випадку наберем очки в табл коеф.
    Johnny92
      Johnny92, 21.02.2020 02:05
    +12
    Якщо пощастить переженем ще й Шотландію.
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 21.02.2020 02:20
    +17
    Короч вболіваєм у цьому сезоні за Десну, Сашку і Зорю! Динамо щоб стало п'яте і стартане з 2квал раунду ЛЄ. і всіх там рознесе, тільки в такому випадку наберем очки в табл коеф.
    OKs100
    online
      OKs100, 21.02.2020 06:24
    +15
    DICTATOR_UA , 21.02.2020 02:20
    Короч вболіваєм у цьому сезоні за Десну, Сашку і Зорю! Динамо щоб стало п'яте і стартане з 2квал раунду ЛЄ. і всіх там рознесе, тільки в такому випадку наберем очки в табл коеф.
    Если не проиграет каким-то клубам из Эстонии или Косово.
    Johnny92
      Johnny92, 21.02.2020 02:05
    +12
    Якщо пощастить переженем ще й Шотландію.
    Surkisfuilo
      Surkisfuilo, 21.02.2020 09:06
    +11
    Докотилися... Вже обігнати Кіпр (населення якого дорівнює населенню Полтави) - величезне досягнення.
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 21.02.2020 11:32
    +6
    Что поделать, опустимся до уровня 2005-08 гг (борьба за 10-15 место). Прекрасно помню те времена по журналам "Футбол". Там постоянно было много аналитики по поводу коэффициентов. И Шотландия тоже возвращается на свои позиции. Нам бы с них пример брать...
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 21.02.2020 10:55
    +5
    Падіння рейтинуг було тільки справою часу. Найнижча точка, беде через два роки, коли відпаде рейтинг 2017-18рр.
    Фантастичний сценарій - виграш Ліги Європи 2019-20 та перемога в усіх матчах що залишились, не дозволять піднятись нашому рейтингу вище за бельгійський на весні 2020. А наступні втрати рейтингу цим роком не компенсуються.
    Треба бути реалістами. Найбільші майбутні успіхи Зорі, Десни та (або) Олександрії це 3 або 4 місце в групі Ліги Європи сезонів 2020-21-22. .
    До вчорашнього дня, українські клуби (і наші "гранди" також) не вигравали в Європі з 1 жовтня 2019 р. Наш рейтинг в середньому буде між 5.00 і 5.6. А це 16 або 17 місце по закінченню сезону 2022 року. І тільки після того буде якесь повільне зростання.
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 21.02.2020 18:07
    +4
    всё у шахты будет ок
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 22.02.2020 09:33
    +1
    мне почему то кажется, что в Лиссабоне будет совсем другая игра. То ли климат на них повлиял и не вывезли, то ли еще что, но думаю в Лиссабоне будет кротам ой как не легко. А еще если кроты расслабятся, то еще и вылетят! На ответку потому нужно настраиваться так, что будет играть в два раза сложнее!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 21.02.2020 21:35
    +1
    Бондаренко Александр, 21.02.2020 21:30
    В стране даже нет шести клубов,европейского уровня
    Ти хочеш клуби европейського рівня в країні де немає партій европейського рівня????
    Invulnerable
      Invulnerable, 21.02.2020 15:29
    +1
    Шахтеру будет очень тяжело в Португалии . Могут 5-0 проиграть . Будет чудо если будет ничья
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 21.02.2020 12:44
    +1
    Напомню, с 2021, клубы футбольных ассоциаций с 16-го места не будут играть в ЛЕ.
    Для этого создается лига конференций
    Микола Унгурян
    online
      Микола Унгурян, 22.02.2020 10:29
    0
    Бондаренко Александр, 21.02.2020 21:30
    В стране даже нет шести клубов,европейского уровня
    візьміть наприклад Польшу чи Угорщину, чи Швецію, Данію, та навіть Португалія з великою натяжкою має 6 клубів європейського рівня.
    Бондаренко Александр
      Бондаренко Александр, 21.02.2020 21:30
    0
    В стране даже нет шести клубов,европейского уровня