ЧС-2020 з біатлону. Україна фінішувала 10-ю в сингл-міксті

Золоті медалі виграли норвежці

ЧС-2020 з біатлону. Україна фінішувала 10-ю в сингл-міксті
© Український біатлон

У четвер, 20 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася одиночна змішана естафета.

Дисципліна, на яку збірна України зробила ставку, склалася для нашої команди невдало. Анастасія Меркушина та Дмитро Підручний використали на двох 8 запасних патронів і фінішували 10-ми.

Золоті медалі виграли норвежці Марте Ройселанд і Йоханнес Бьо. Віце-чемпіонами світу стали німці Франциска Пройсс і Ерік Лессер, а бронзові нагороди завоювали Анаїс Бескон і Емільєн Жаклен з Франції.

Для збірної Норвегії це третя золота нагорода на чемпіонаті світу, вона очолює медальний залік. Українці поки жодного разу не забігли на п'єдестал пошани.

Чемпіонат світу продовжиться 22 лютого жіночою і чоловічою класичними естафетами, а завершиться наступного дня гонками з масового старту.

Результати гонки:

1. Норвегия Норвегия (0+6)  34:19,9
2. Германия Германия (0+5)  +17,6
3. Франция Франция (0+4)  +29,8
4. Швеция Швеция (0+7)  +35,2
5. Швейцария Швейцария (0+9)  +40,6
6. Австрия Австрия (0+4)  +54,5
...
10. Украина Украина (0+8)  +1:27,2

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 21.02.2020 10:14
    +1
    Maks7777, 21.02.2020 01:46
    На пик формы как всегда выйдем на чемпионат Европы)))Это уровень где все вторые составы выпустят,как же будут хвалить если пару медалей там возьмут тренера с брынзаком скажут сезон удался,,,,фу дноо ,а не резуьтатыыыы
    Тоже об этом думал.Прочитал,что на Европу мы едем основным составом.Держись и трепещи,Европа.
    Я понимаю,что спортсмены-тоже люди и им надо пополнить свой бюджет.
    Но от таких "побед" у болел "привкус"...
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 21.02.2020 10:12
    +1
    Как я предполагал,шансы на медаль минимальны,т.к. для этого надо 2 условия: наша идеальная стрельба + проблемы у всех соперников.
    Не сложилось ни с одним из условий.Более того: итальянцы с ужасной стрельбой все-равно нас обошли
    Maks7777
    online
      Maks7777, 21.02.2020 01:46
    0
    На пик формы как всегда выйдем на чемпионат Европы)))Это уровень где все вторые составы выпустят,как же будут хвалить если пару медалей там возьмут тренера с брынзаком скажут сезон удался,,,,фу дноо ,а не резуьтатыыыы
    SportsMan
      SportsMan, 21.02.2020 00:17
    0
    Pro100ecspert, 20.02.2020 22:01
    А те що Меркушина ногами злила менше як Дмитро тебе не турбує
    Это достоинство Меркушиной или то, что Бё взувает всех как стоячих?
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 20.02.2020 22:05
    -2
    Красивая гонка- не считая Фуркада заявились все лучшие.
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 20.02.2020 22:01
    -2
    Roma Ukraine, 20.02.2020 17:03
    нажаль наші програли цю гонку ще вчора коли поставили тихохода Меркушину боротися з елітою біатлону. Підручному нічого не залишалося як ризикувати щоб підтягнутися. Не розумію чому не поставили Підгрушну чи Джиму. Меркушина може боротися в міксті лише на кубку світу де еліта на цю гонку виставляє третій склад.
    А те що Меркушина ногами злила менше як Дмитро тебе не турбує
    SportsMan
      SportsMan, 20.02.2020 21:11
    0
    Меркушина отсутствие скорости компенсировала неточной стрельбой.
    Barilko
      Barilko, 20.02.2020 19:43
    0
    Кто смотрел гонку!!?? Что пошло не так? Стрельба нормальная, а нас штрафники обогнали!!
    dnepryanin
      dnepryanin, 20.02.2020 19:26
    -6
    Мекушина Дно тупое
    Omen
      Omen, 20.02.2020 19:23
    +1
    Опять чемпион мира налажал, хорошо, что не по-полной (
    alekos59
      alekos59, 20.02.2020 18:45
    0
    dudigo78, 20.02.2020 17:22
    Біда в тому, що вони зараз поїдуть на другосортний чемпіонат Європи і там будуть медалі. А наша державна система фінансування особливо не диференціює якість цих медалей. І з бюрократичної точки зору в біатлоні в нас все буде ок. Бо будуть медалі. А те, що там будуть виступати спортсмени, які в заліку кубка світу не входять навіть в 30-ку, то нікого особливо не буде цікавити. Відрапортують, що в біатлоні в нас все добре, фінансуємо далі, а на решту зимових видів спорту далі будуть забивати
    Они и там отчмокают по полной.
    alekos59
      alekos59, 20.02.2020 18:42
    -3
    Виктор Андрущик, 20.02.2020 17:45
    Ну і чого ви всі понеслись на Настю,ви думаєте що вона не хотіла перемогти,чи Підручний не хотів?В нас у всіх зимових видах спорту одна й та ж проблема:це фінансування і підготовка в дитячих спортивних закладах.Вони і так герої що представляють Україну на самому високому рівні,бо це тільки їх заслуга і їх тренерів.А хто знає якою ціною це їм давалось?Яке в них харчування було,яке дитинство,інвентар для тренувань,це я кажу про дитячу і юнацьку підготовку.Такими вони ставали так їх тренували.Сьогодні ми требуємо від них як від німців,французів,норвежців і т.п.Так бувають перемоги, но тільки з великих помилок суперників.Так що вболіваймо за наших,бо ми всі виноваті в тому що так є.Пока будемо пливти на пограбованому кораблі і не думати про майбутнє, так буде завжди.Дитячий спорт і професійне ставлення, фінансування і належний контроль,тоді будуть перемоги прогнозовані,зараз случайність і фарт.
    Ты шо, гонишь?
    DK1961
      DK1961, 20.02.2020 18:37
    -3
    брынзаки убивают украинский биатлон. Но зато бюджетное бабло осваивают. По полной
    alex55
      alex55, 20.02.2020 18:15
    -5
    всё пропало, шеф.
    Алексей Максименко
      Алексей Максименко, 20.02.2020 18:09
    -4
    Tristan, 20.02.2020 17:45
    По ходу гонки зачастую при неудачных результатах берет злость и нервное напряжение зашкаливает со знаком “минус”...Но когда читаешь или смотришь интервью наших спортсменов,понимаешь,что они живые люди,причем украинцы,которые, в отличие от ведущих биатлонистов мира, не всегда имеют возможность тренироваться на лучших трассах,с лучшей амуницией и т.п... И тогда их даже становится жалко...и тогда понимаешь,что глупо требовать от Меркушиной,чтобы она была сильнее Вирер,Экхофи многих других. Сегодня весь наш оптимизм и тяга к высшим достижениям держится на былых заслугах,т.е. победы на чемпионатах мира и олимпийских играх в прошлом так подняли планку наших болельщицких требований и притязаний,что мы до сих пор хотим только выигрывать...Сегодня мы расстроены 10-м местом однозначно,но жизнь на этом не заканчивается.Верим в наших спортсменов и желаем удачи!
    Очень тяжело дышится!А как вы готовились в течении месяца?Если не можете адаптироваться,езжайте домой и не мучайте болельщиков!
    Ruud
    online
      Ruud, 20.02.2020 18:09
    +2
    так а обещанные медали где?
    vizuals
    online
      vizuals, 20.02.2020 18:05
    +2
    Дмитро на цьому чемпіонаті горобців вицілює по повній. Щось треба робити
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 20.02.2020 17:58
    -3
    Брынзак, где триста восемьдесят первая медаль?????
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 20.02.2020 17:56
    -2
    adidas77, 20.02.2020 17:26
    Мертві бджоли не гудуть...
    Мертві бджоли не гудуть, а якщо гудуть, то тихо тихо...
    На Чемпионате Европы.
    Oleg.
      Oleg., 20.02.2020 17:48
    0
    Це все хєрня. Головне Бринза вважає що весь світ не правий, бо звинувачує мокшів у вживанні допінгу.
    mah
      mah, 20.02.2020 17:19
    +9
    Целый год нам вешали на уши, что результаты всех гонок кубка мира нам совсем не важны, главная задача - чемпионат мира. И что мы видим? Лохотрон и спокойно-сонная бездеятельность ответственных (правильнее - безответственных) должностных лиц. Когда это кончится??
    Tristan
      Tristan, 20.02.2020 17:45
    +5
    По ходу гонки зачастую при неудачных результатах берет злость и нервное напряжение зашкаливает со знаком “минус”...Но когда читаешь или смотришь интервью наших спортсменов,понимаешь,что они живые люди,причем украинцы,которые, в отличие от ведущих биатлонистов мира, не всегда имеют возможность тренироваться на лучших трассах,с лучшей амуницией и т.п... И тогда их даже становится жалко...и тогда понимаешь,что глупо требовать от Меркушиной,чтобы она была сильнее Вирер,Экхофи многих других. Сегодня весь наш оптимизм и тяга к высшим достижениям держится на былых заслугах,т.е. победы на чемпионатах мира и олимпийских играх в прошлом так подняли планку наших болельщицких требований и притязаний,что мы до сих пор хотим только выигрывать...Сегодня мы расстроены 10-м местом однозначно,но жизнь на этом не заканчивается.Верим в наших спортсменов и желаем удачи!
    Bohdan
      Bohdan, 20.02.2020 17:07
    +4
    Меркушина програла 42 секунди, Підручний - 45 сек, разом - 1 хв. 27 сек.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 20.02.2020 17:45
    +3
    Ну і чого ви всі понеслись на Настю,ви думаєте що вона не хотіла перемогти,чи Підручний не хотів?В нас у всіх зимових видах спорту одна й та ж проблема:це фінансування і підготовка в дитячих спортивних закладах.Вони і так герої що представляють Україну на самому високому рівні,бо це тільки їх заслуга і їх тренерів.А хто знає якою ціною це їм давалось?Яке в них харчування було,яке дитинство,інвентар для тренувань,це я кажу про дитячу і юнацьку підготовку.Такими вони ставали так їх тренували.Сьогодні ми требуємо від них як від німців,французів,норвежців і т.п.Так бувають перемоги, но тільки з великих помилок суперників.Так що вболіваймо за наших,бо ми всі виноваті в тому що так є.Пока будемо пливти на пограбованому кораблі і не думати про майбутнє, так буде завжди.Дитячий спорт і професійне ставлення, фінансування і належний контроль,тоді будуть перемоги прогнозовані,зараз случайність і фарт.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 20.02.2020 17:43
    +3
    Имеем отставание от Норвегии 1 мин. 27 с.
    На лыжне на своих этапах Меркушина проиграла Ройселанд суммарно 42с, а Пидручный Йосе суммарно 37с.
    Имеем отставание 1 мин. 17с.
    Зайдём с другого бока.
    При стрельбе 0+2 могли бороться в створе за бронзу, это предел сегодня.
    В итоге нет скорости и нет стрельбы.
    Какой может иной результат?!
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 20.02.2020 17:03
    +3
    нажаль наші програли цю гонку ще вчора коли поставили тихохода Меркушину боротися з елітою біатлону. Підручному нічого не залишалося як ризикувати щоб підтягнутися. Не розумію чому не поставили Підгрушну чи Джиму. Меркушина може боротися в міксті лише на кубку світу де еліта на цю гонку виставляє третій склад.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 20.02.2020 16:59
    +3
    Мне было понятно после первой лежки Пидручного, что выше 6-го мы не поднимемся.
    Как и говорил Надо было ставить Пидгрушную!
    Ruud
    online
      Ruud, 20.02.2020 18:09
    +2
    так а обещанные медали где?
    vizuals
    online
      vizuals, 20.02.2020 18:05
    +2
    Дмитро на цьому чемпіонаті горобців вицілює по повній. Щось треба робити
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 21.02.2020 10:14
    +1
    Maks7777, 21.02.2020 01:46
    На пик формы как всегда выйдем на чемпионат Европы)))Это уровень где все вторые составы выпустят,как же будут хвалить если пару медалей там возьмут тренера с брынзаком скажут сезон удался,,,,фу дноо ,а не резуьтатыыыы
    Тоже об этом думал.Прочитал,что на Европу мы едем основным составом.Держись и трепещи,Европа.
    Я понимаю,что спортсмены-тоже люди и им надо пополнить свой бюджет.
    Но от таких "побед" у болел "привкус"...
    PUTINHUILO
    online
      PUTINHUILO, 21.02.2020 10:12
    +1
    Как я предполагал,шансы на медаль минимальны,т.к. для этого надо 2 условия: наша идеальная стрельба + проблемы у всех соперников.
    Не сложилось ни с одним из условий.Более того: итальянцы с ужасной стрельбой все-равно нас обошли
    Omen
    online
      Omen, 20.02.2020 19:23
    +1
    Опять чемпион мира налажал, хорошо, что не по-полной (
    dudigo78
      dudigo78, 20.02.2020 17:22
    +1
    Біда в тому, що вони зараз поїдуть на другосортний чемпіонат Європи і там будуть медалі. А наша державна система фінансування особливо не диференціює якість цих медалей. І з бюрократичної точки зору в біатлоні в нас все буде ок. Бо будуть медалі. А те, що там будуть виступати спортсмени, які в заліку кубка світу не входять навіть в 30-ку, то нікого особливо не буде цікавити. Відрапортують, що в біатлоні в нас все добре, фінансуємо далі, а на решту зимових видів спорту далі будуть забивати
    mah
      mah, 20.02.2020 17:15
    +1
    Куда, в чертей, смотрит министерство?? У нас много зимних видов спорта, которые существуют на крохи финансирования! Пора брать за жабры жирующих, не дающих результата функционеров биатлона --- нет топ-результатов? Тогда - нафиг с бюджетного пляжа! Отдайте финансы и другим видам спорта!
    Persian
      Persian, 20.02.2020 16:52
    +1
    Меркушина тихоход
    Maks7777
      Maks7777, 21.02.2020 01:46
    0
    На пик формы как всегда выйдем на чемпионат Европы)))Это уровень где все вторые составы выпустят,как же будут хвалить если пару медалей там возьмут тренера с брынзаком скажут сезон удался,,,,фу дноо ,а не резуьтатыыыы
    SportsMan
      SportsMan, 21.02.2020 00:17
    0
    Pro100ecspert, 20.02.2020 22:01
    А те що Меркушина ногами злила менше як Дмитро тебе не турбує
    Это достоинство Меркушиной или то, что Бё взувает всех как стоячих?
    SportsMan
      SportsMan, 20.02.2020 21:11
    0
    Меркушина отсутствие скорости компенсировала неточной стрельбой.
    Barilko
      Barilko, 20.02.2020 19:43
    0
    Кто смотрел гонку!!?? Что пошло не так? Стрельба нормальная, а нас штрафники обогнали!!
    alekos59
      alekos59, 20.02.2020 18:45
    0
    dudigo78, 20.02.2020 17:22
    Біда в тому, що вони зараз поїдуть на другосортний чемпіонат Європи і там будуть медалі. А наша державна система фінансування особливо не диференціює якість цих медалей. І з бюрократичної точки зору в біатлоні в нас все буде ок. Бо будуть медалі. А те, що там будуть виступати спортсмени, які в заліку кубка світу не входять навіть в 30-ку, то нікого особливо не буде цікавити. Відрапортують, що в біатлоні в нас все добре, фінансуємо далі, а на решту зимових видів спорту далі будуть забивати
    Они и там отчмокают по полной.