ОФІЦІЙНО. Барселона підписала Брейтуейта

Форвард «Леганес» продовжить кар'єру в «Барселоні»

ОФІЦІЙНО. Барселона підписала Брейтуейта
© ФК Барселона

«Барселона» офіційно оголосила про підписання форварда «Леганес» Мартіна Брейтуейта. Каталонський клуб виплатив клаусулу в розмірі 18 млн євро.

Контракт 28-річного данця з «Барселоною» розрахований до літа 2024 року. Сума відступних - 300 млн євро.

У нинішньому сезоні на рахунку Брейтуейта 8 голів і 1 асист в 27 матчах за «Леганес».

«Барселоні» дозволили підписати форварда з Іспанії в зв'язку з травмами Луїса Суареса і Усмана Дембеле.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Барселона

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 20.02.2020 17:52
    0
    А так возможно тогда Д.Леви мышей не ловит.
    Александр Кочуров
      Александр Кочуров, 20.02.2020 16:50
    -2
    Андрей Абзонь, 20.02.2020 14:02
    После того как с Неймаром обожглись, будут всегда такие клаусулы прописывать
    Ну не настолько же !!!! Холланда, Боруссия купила за 20мл. и отступные, если не ошибаюсь 80мл.,и есть результат. А тут 300 лямов))) за 28летнего ноунэйма.Идиотизм!
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 20.02.2020 14:02
    +3
    Александр Кочуров, 20.02.2020 13:23
    "Сумма отступных – 300 млн евро." )))))) за 28-летнего игрока из "Леганеса"!!!
    После того как с Неймаром обожглись, будут всегда такие клаусулы прописывать
    NM16071
      NM16071, 20.02.2020 13:51
    +4
    Евгений Семыкин, 20.02.2020 13:08
    Если не будет забивать - разрешите переподписать в марте кого-то... Забивать же некому ?
    Дурнику, якщо б це було незаконно таких як ти бздунів і у Іспаніїї знайшлося би.
    Александр Кочуров
      Александр Кочуров, 20.02.2020 13:23
    +6
    "Сумма отступных – 300 млн евро." )))))) за 28-летнего игрока из "Леганеса"!!!
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 20.02.2020 13:14
    +3
    Евгений Семыкин, 20.02.2020 13:08
    Если не будет забивать - разрешите переподписать в марте кого-то... Забивать же некому ?
    Может сначала с регламентом Ла-лиги ознакомитесь прежде чем писать бред и искать во всем заговор топ клубов?
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 20.02.2020 13:08
    -7
    Если не будет забивать - разрешите переподписать в марте кого-то... Забивать же некому ?
    Александр Кочуров
      Александр Кочуров, 20.02.2020 13:23
    +6
    "Сумма отступных – 300 млн евро." )))))) за 28-летнего игрока из "Леганеса"!!!
    NM16071
      NM16071, 20.02.2020 13:51
    +4
    Евгений Семыкин, 20.02.2020 13:08
    Если не будет забивать - разрешите переподписать в марте кого-то... Забивать же некому ?
    Дурнику, якщо б це було незаконно таких як ти бздунів і у Іспаніїї знайшлося би.
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 20.02.2020 14:02
    +3
    Александр Кочуров, 20.02.2020 13:23
    "Сумма отступных – 300 млн евро." )))))) за 28-летнего игрока из "Леганеса"!!!
    После того как с Неймаром обожглись, будут всегда такие клаусулы прописывать
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 20.02.2020 13:14
    +3
    Евгений Семыкин, 20.02.2020 13:08
    Если не будет забивать - разрешите переподписать в марте кого-то... Забивать же некому ?
    Может сначала с регламентом Ла-лиги ознакомитесь прежде чем писать бред и искать во всем заговор топ клубов?
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 20.02.2020 17:52
    0
    А так возможно тогда Д.Леви мышей не ловит.