Юліан НАГЕЛЬСМАНН: «Важливо не пропускати голи»

Наставник «Лейпцига» прокоментував перемогу над «Тоттенхемом» (1:0)

1674
2
ФК Лейпциг. Юліан Нагельсманн

Головний тренер «Лейпцига» Юліан Нагельсманн підбив підсумки виїзної перемоги над «Тоттенхемом» (1:0) в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Це відмінний стадіон. Перші десять хвилин були дуже гучними, дуже гучними. Зрештою, було дуже приємно брати участь в цій грі. І я радий, що ми перемогли.

Завжди важливо не пропускати голи. Ми завжди намагаємося відразу атакувати суперників і відбирати м'яч високо на чужій половині. У другому таймі ми спробували трохи більше контратакувати. Це нормально, що за рахунку 1:0 ми захищалися трохи глибше.

Я обіцяю, що в другому матчі ми будемо робити так само. Лаймер не міг працювати лівою рукою, у нього болить плече, але подивимося, як він буде почувати себе у вихідні. Будемо сподіватися на краще», — вважає Нагельсманн.