|
10837
3

НЕЙМАР: «Мене не випускали чотири матчі поспіль і зробили тільки гірше»

Форвард звинуватив клуб у тому, що він не встиг набрати форму до матчів Ліги чемпіонів

Twitter. Неймар

Один із лідерів ПСЖ Неймар після поразки від «Боруссії» (1:2) в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів висловився про свою поточну формі.

«Важко, коли пропускаєш чотири матчі поспіль, але, на жаль, рішення приймав не я, а клуб і лікарі. Це їх рішення, і мені воно не сподобалося. Ми багато обговорювали цю тему, тому що я хотів грати. Я був готовий, але клуб боявся, що я отримаю травму. У підсумку мені ж і зробили гірше.

Я розумію побоювання клубу - в двох останніх розіграшах я не зміг зіграти в 1/8 фіналу. Я поважаю їх рішення, але так не можна, оскільки гравцеві від цього тільки гірше.

Було вкрай складно грати інтенсивно в такому матчі протягом усіх 90 хвилин. Це зовсім інший рівень. Якби я був у кращій формі, то, звичайно, зіграв би краще», - сказав Неймар.

Нагадаємо, що Неймар пропустив кілька матчів чемпіонату і Кубка Франції через травму. З «Боруссією» він провів всі 90 хвилин на полі і забив м'яч.