Реал, Барса, Баварія та інші гранди тиснули на УЄФА щодо покарання Ман Сіті

Клуби сподівалися, що УЄФА покарає англійський клуб

Реал, Барса, Баварія та інші гранди тиснули на УЄФА щодо покарання Ман Сіті
© Skysports.com

За інформацією The Athletic, ряд топ-клубів Європи чинили тиск на УЄФА, щоб організація довела до кінця розслідування проти «Манчестер Сіті» в справі порушення фінансового фейр-плей.

В результаті англійський клуб відсторонений від Ліги чемпіонів на два сезони.

Повідомляється, що в число клубів, які бажали покарати «Манчестер Сіті», були «Реал», «Барселона», «Баварія» і ПСЖ. При цьому цікаво, що сам ПСЖ все ще залишається під розслідуванням за можливе порушення тих же фінансових правил.

Сам «Сіті» має намір звернутися до Спортивного арбітражного суду і ще може скасувати покарання.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — The Athletic

(27 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    kvv1404
    online
      kvv1404, 19.02.2020 11:48
    +1
    digsum, 18.02.2020 22:06
    Трансферный баланс Баварии за последние 5 лет: −190 млн евро. Это в лиге, где за трансляции чемпиону платят меньше, чем 20 месту АПЛ.
    __
    Парад лицемеров это, вот что..
    Трансферний баланс то не є показником,оскільки у клуба є ще декілька джерел доходів.Для рикладу вистуи в ЛЧ.Якщо Шахтарю такі вистуи щорічно приносять біля 40 млн,то грандам мінімум двічи більше.о друге в них дуже потужні рекламні контракти,є спонсорські кошти,права на телетрансляції і ще багато чого.Інша річ коли бюджет клубу "роздувається" до велетенських масштабів,як це сталося з МС,з ПСЖ,і ще багато грандів страждають таким,тоді і виникає діра,яку "штопає" власник.Ось тільки по правилам фейр-плей ця діра не має перевищувати 45 млн.
    zac1310
    online
      zac1310, 19.02.2020 11:36
    +1
    ПСЖ... Не рой другому яму, сам можешь угодить... да и остальная гоп-компания тоже не святые... та же Барса вечно под расследованиями, тот же Реал не "белый и пушистый"...
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 18.02.2020 22:54
    +2
    digsum, 18.02.2020 22:11
    Чистая прибыль Реала 30-40 млн евро в год. На какие деньги совершаются трансферы по 120 млн? Долги Барселоны - 900 млн евро. То есть это намного лучше, когда клубы фактически принадлежат банкам?
    Лично я с тобой то согласен, так и есть исторические первопроходцы которые закрепились в этом деле как гранды не хотят конкурентов, появиться какой то новый Роналду и Барсе и Реалу уже будет тяжелее получить желаемое если будут существовать ещё такие же клубы, Неймар был живым примером ! ярых фанатов футбола напрягают такие расклады типа не любят коммерческие клубы, хотя весь футбол с головы до ног просто бизнес, в Англии хейтили появление Челси, в Германии сейчас он РБ Лейпциг хейтят
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 18.02.2020 22:44
    +6
    О чем и говорилось, в теории финансовый фейрплей должен давать все одинаковые шансы, а на самом деле защищает права элиты, которая не хоче себе конкурентов
    digsum
      digsum, 18.02.2020 22:11
    +1
    Stringer Bell, 18.02.2020 22:01
    Так вся фишка финансового фэйр-плея что Реал и Барселона зарабатывают футболом деньги которые тратят, а в ПСЖ и Сити просто шейхи вкинули тонну бабла, то есть искусственные клубы
    Чистая прибыль Реала 30-40 млн евро в год. На какие деньги совершаются трансферы по 120 млн? Долги Барселоны - 900 млн евро. То есть это намного лучше, когда клубы фактически принадлежат банкам?
    digsum
      digsum, 18.02.2020 22:06
    +8
    zzg77, 18.02.2020 21:52
    Пожалуй только Баварии это простительно.
    Трансферный баланс Баварии за последние 5 лет: −190 млн евро. Это в лиге, где за трансляции чемпиону платят меньше, чем 20 месту АПЛ.
    __
    Парад лицемеров это, вот что..
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 18.02.2020 22:01
    +3
    Saar, 18.02.2020 21:51
    Реал и ПСЖ..... Да сами же столько тратили , как Сити..
    Так вся фишка финансового фэйр-плея что Реал и Барселона зарабатывают футболом деньги которые тратят, а в ПСЖ и Сити просто шейхи вкинули тонну бабла, то есть искусственные клубы
    zzg77
      zzg77, 18.02.2020 21:52
    +1
    Пожалуй только Баварии это простительно.
    Saar
    online
      Saar, 18.02.2020 21:51
    +6
    Реал и ПСЖ..... Да сами же столько тратили , как Сити..
    Mmm1234
      Mmm1234, 18.02.2020 21:42
    +1
    Да ПСЖ оказывал давление- это сильно!!!
    digsum
      digsum, 18.02.2020 22:06
    +8
    zzg77, 18.02.2020 21:52
    Пожалуй только Баварии это простительно.
    Трансферный баланс Баварии за последние 5 лет: −190 млн евро. Это в лиге, где за трансляции чемпиону платят меньше, чем 20 месту АПЛ.
    __
    Парад лицемеров это, вот что..
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 18.02.2020 22:44
    +6
    О чем и говорилось, в теории финансовый фейрплей должен давать все одинаковые шансы, а на самом деле защищает права элиты, которая не хоче себе конкурентов
    Saar
    online
      Saar, 18.02.2020 21:51
    +6
    Реал и ПСЖ..... Да сами же столько тратили , как Сити..
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 18.02.2020 22:01
    +3
    Saar, 18.02.2020 21:51
    Реал и ПСЖ..... Да сами же столько тратили , как Сити..
    Так вся фишка финансового фэйр-плея что Реал и Барселона зарабатывают футболом деньги которые тратят, а в ПСЖ и Сити просто шейхи вкинули тонну бабла, то есть искусственные клубы
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 18.02.2020 22:54
    +2
    digsum, 18.02.2020 22:11
    Чистая прибыль Реала 30-40 млн евро в год. На какие деньги совершаются трансферы по 120 млн? Долги Барселоны - 900 млн евро. То есть это намного лучше, когда клубы фактически принадлежат банкам?
    Лично я с тобой то согласен, так и есть исторические первопроходцы которые закрепились в этом деле как гранды не хотят конкурентов, появиться какой то новый Роналду и Барсе и Реалу уже будет тяжелее получить желаемое если будут существовать ещё такие же клубы, Неймар был живым примером ! ярых фанатов футбола напрягают такие расклады типа не любят коммерческие клубы, хотя весь футбол с головы до ног просто бизнес, в Англии хейтили появление Челси, в Германии сейчас он РБ Лейпциг хейтят
    kvv1404
    online
      kvv1404, 19.02.2020 11:48
    +1
    digsum, 18.02.2020 22:06
    Трансферный баланс Баварии за последние 5 лет: −190 млн евро. Это в лиге, где за трансляции чемпиону платят меньше, чем 20 месту АПЛ.
    __
    Парад лицемеров это, вот что..
    Трансферний баланс то не є показником,оскільки у клуба є ще декілька джерел доходів.Для рикладу вистуи в ЛЧ.Якщо Шахтарю такі вистуи щорічно приносять біля 40 млн,то грандам мінімум двічи більше.о друге в них дуже потужні рекламні контракти,є спонсорські кошти,права на телетрансляції і ще багато чого.Інша річ коли бюджет клубу "роздувається" до велетенських масштабів,як це сталося з МС,з ПСЖ,і ще багато грандів страждають таким,тоді і виникає діра,яку "штопає" власник.Ось тільки по правилам фейр-плей ця діра не має перевищувати 45 млн.
    zac1310
    online
      zac1310, 19.02.2020 11:36
    +1
    ПСЖ... Не рой другому яму, сам можешь угодить... да и остальная гоп-компания тоже не святые... та же Барса вечно под расследованиями, тот же Реал не "белый и пушистый"...
    digsum
      digsum, 18.02.2020 22:11
    +1
    Stringer Bell, 18.02.2020 22:01
    Так вся фишка финансового фэйр-плея что Реал и Барселона зарабатывают футболом деньги которые тратят, а в ПСЖ и Сити просто шейхи вкинули тонну бабла, то есть искусственные клубы
    Чистая прибыль Реала 30-40 млн евро в год. На какие деньги совершаются трансферы по 120 млн? Долги Барселоны - 900 млн евро. То есть это намного лучше, когда клубы фактически принадлежат банкам?
    zzg77
      zzg77, 18.02.2020 21:52
    +1
    Пожалуй только Баварии это простительно.
    Mmm1234
      Mmm1234, 18.02.2020 21:42
    +1
    Да ПСЖ оказывал давление- это сильно!!!