ЧС-2020 з біатлону. Меркушина зайняла 11 місце в індивідуальній гонці

Чергове золото чемпіонату світу виграла італійка Доротея Вірер

35955
21
Sport.ua. Анастасія Меркушина

У вівторок, 18 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася жіноча індивідуальна гонка.

У гонці, де точна стрільба грає набагато більшу роль, ніж швидкість на лижні, українські біатлоністки не зуміли завоювати медаль, незважаючи на всі очікування.

Найкращою в нашій команді стала Анастасія Меркушина, яка з двома промахами в пасиві зайняла 11 місце. До останньої стрільби Меркушина могла претендувати на трійку призерів, але промах останнім пострілом поховав амбіції українки.

Віта Семеренко заробила три хвилини штрафу і показала 29-й результат. Відповідно п'ять та чотири помилки на стрільбі допустили Юлія Джима і Валя Семеренко, але якщо першій вдалося зачепитися за очки, то друга виявилася за межами топ-40.

Золоту медаль завоювала італійка Доротея Вірер. Вона стала п'ятою біатлоністкою в історії, яка виграла в один рік на чемпіонаті світу і персьют, і індивідуальну гонку. Цікаво, що в 1999 році це досягнення підкорилося українці Олені Зубриловій.

Віце-чемпіонкою світу стала Ванесса Гінц, вона програла Вірер трохи більше двох секунд. Для німкені це дебютна медаль світової першості. Черговий раз на п'єдестал пошани піднялася норвежка Марте Олсбю Ройселанд, цього разу на третю сходинку.

Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда