БРИНЗАК: «Адміністративним способом омолодження команди не робиться»

Президент ФБУ не збирається відправляти на «пенсію» вікових спортсменок

БРИНЗАК: «Адміністративним способом омолодження команди не робиться»
© Український біатлон. Володимир Бринзак

Голова Федерації біатлону України Володимир Бринзак заявив, що не збирається відправляти на «пенсію» вікових спортсменок.

— Чи плануєте омолодити команду до Пекіну-2022?
— Від спортсменів залежить, адміністративним способом це не робиться. Будемо дивитися на результати, шукати в людях мотивацію і створювати умови, щоб їм хотілося чогось добиватися. Сестри Семеренко сказали: будуть результати - продовжимо, ні - який сенс?

Нагадаємо, в цьому році сестрам Семеренко виповнилося 34 роки, Олені Підгрушній - 33.

Біатлонний сезон-2019/20: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Матч ТВ

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 19.02.2020 19:27
    0
    Делается. Путем смены руководства.
    alekos59
      alekos59, 18.02.2020 15:12
    -1
    Во дает чмо!!!
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 18.02.2020 14:14
    +1
    kvv1404, 18.02.2020 14:03
    Мені інше цікаво -той самий Бринзак взагалі думає хто буде бігти на Олімпіаді 2022? Сестрам буде по 36,Підгрушній 35. Да ми весь світ розсмішимо,тим більше що вже котрий рік у сестер Семеренків щось не так -то лижі не їдуть,то гвинтівка не стріляє,то все це разом!!!Тому содіватися що на Оліміаді вони раптом і побіжать і поцілять десь біля "0".А це означає що головне наше содівання на медаль в естафеті теж наближається до "0".
    краще за сестер немає нікого
    kvv1404
    online
      kvv1404, 18.02.2020 14:03
    -1
    Мені інше цікаво -той самий Бринзак взагалі думає хто буде бігти на Олімпіаді 2022? Сестрам буде по 36,Підгрушній 35. Да ми весь світ розсмішимо,тим більше що вже котрий рік у сестер Семеренків щось не так -то лижі не їдуть,то гвинтівка не стріляє,то все це разом!!!Тому содіватися що на Оліміаді вони раптом і побіжать і поцілять десь біля "0".А це означає що головне наше содівання на медаль в естафеті теж наближається до "0".
    vizuals
    online
      vizuals, 18.02.2020 13:51
    -1
    А нафіг тоді нам адміністрація
    REALIST
      REALIST, 18.02.2020 12:37
    -4
    Якщо б стара маразматична кремліська підстилка - Бринзак пішла на пенсію і поступилася б місцем молодшому спеціалісту (спеціалісту а не профану-маразматику) - це було б найкраще омолодження!
    DICTATOR_UA
      DICTATOR_UA , 18.02.2020 14:14
    +1
    kvv1404, 18.02.2020 14:03
    Мені інше цікаво -той самий Бринзак взагалі думає хто буде бігти на Олімпіаді 2022? Сестрам буде по 36,Підгрушній 35. Да ми весь світ розсмішимо,тим більше що вже котрий рік у сестер Семеренків щось не так -то лижі не їдуть,то гвинтівка не стріляє,то все це разом!!!Тому содіватися що на Оліміаді вони раптом і побіжать і поцілять десь біля "0".А це означає що головне наше содівання на медаль в естафеті теж наближається до "0".
    краще за сестер немає нікого
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 19.02.2020 19:27
    0
    Делается. Путем смены руководства.