Блохін про Мілевського: «Пошукати до нього підхід? Там було без шансів»

Екс-наставник «Динамо» - про те, як вигнав з команди Артема Мілевського

Блохін про Мілевського: «Пошукати до нього підхід? Там було без шансів»
© ФК Динамо. Олег Блохін

У сезоні 2012/13 Блохін за пропуск тренування перевів Мілевського в дубль.

«Йде тренування в 11 ранку, а людина о третій годині дня приходить на базу. Я навіть не хотів з ним розмовляти - мені вже доповіли, що сталося. Пошукати підхід до нього? Там без шансів було. Якщо його виганяли Сьомін, Газзаєв. За пиятику в дубль переводили? Переводили. Можеш пити, гуляти, але приходь в 11 і вмирай на тренуванні - тоді я забуду. А приходити в три - нехай гуляє в клубі в іншому місці. Але я не хочу обговорювати Мілевського - занадто багато честі. Був би він володарем Золотого м'яча, може, я б його і обговорював.

Коли Мілевський і Алієв прийшли молодими і грали, то немає питань. Хоча порушення режиму були ще в молодіжці. Але тоді по молодості це списувалося. Але так себе запускати - це неможливо. Якщо ти поважаєш себе, то повинен був підтримувати. Може, він зараз поміняв свою думку. Дай Бог», - сказав Блохін.

Олег Блохін очолював «Динамо» з 2012 по 2014-й рік. З Мілевським він працював в сезоні 2012/13. Після переводу в дубль Мілевський дочекався закінчення контракту і у вересні 2013 року на правах вільного агента перейшов в «Газіантепспор».

Раніше Блохін розповів, чому провалився в «Динамо».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТаТоТаке

(28 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    IronValdemar
      IronValdemar, 18.02.2020 14:37
    +1
    "Йде остання фаза чемпіонату, а людина сидить на лавці і кричить "камон плей". Пошукати підхід до нього? Там без шансів було. Можеш кричати, говорити про "Золотий мяч", але нехай команда показує результат або хоча би гру - тоді я забуду. А сидіти і розказувати, який ти був великий і займати 4 місце в УПЛ - нехай тренує клуб в іншому місці. Але я не хочу обговорювати Блохіна - занадто багато честі. Був би він тренером, який виграв АПЛ або чемпіонат Європи, може, я б його і обговорював. "
    Перефразовуючи Блохіна.
    VVV
      VVV, 17.02.2020 19:22
    +3
    «Якби він обігрував чотирьох баварців,тому можна було б його обговорювати».. Міля тут винен - без питань.Але якщо ти поважаєш себе і команду,то повинен залишити тренерське крісло при жахливих результатах і жалюгідній грі,а не вчепитись зубами в жирний контракт і розказувати потім що тобі дали замало часу..
    BekXan
      BekXan, 17.02.2020 19:00
    +5
    Но я не хочу обсуждать Милевского – слишком много чести. Был бы он обладателем Золотого мяча, может, я бы его и обсуждал.
    Вот это д@рьмо у Блохина которое в нём есть и живёт! Я мега ,а вы говно ! Корона к башке прибита наглухо.По этому после Греции он угробил все команды.Считал всех ниже своего достоинства.
    Billy Milligan
      Billy Milligan, 17.02.2020 18:08
    -6
    Молодой понторез схлестнулся с старым понторезом. А после команда старого понтореза била антирекорды клуба.
    Geniyfootball1985
      Geniyfootball1985, 17.02.2020 17:54
    0
    Там не только бухло,а и наркота была с юношей,как они попали в интернат на базу Динамо,Паша Яковенко был тренером тогда,это 2000 год был, помню это время...
    bonv
    online
      bonv, 17.02.2020 17:51
    +9
    Тут Блохіна підтримую.
    bonv
    online
      bonv, 17.02.2020 17:51
    +9
    Тут Блохіна підтримую.
    BekXan
      BekXan, 17.02.2020 19:00
    +5
    Но я не хочу обсуждать Милевского – слишком много чести. Был бы он обладателем Золотого мяча, может, я бы его и обсуждал.
    Вот это д@рьмо у Блохина которое в нём есть и живёт! Я мега ,а вы говно ! Корона к башке прибита наглухо.По этому после Греции он угробил все команды.Считал всех ниже своего достоинства.
    VVV
      VVV, 17.02.2020 19:22
    +3
    «Якби він обігрував чотирьох баварців,тому можна було б його обговорювати».. Міля тут винен - без питань.Але якщо ти поважаєш себе і команду,то повинен залишити тренерське крісло при жахливих результатах і жалюгідній грі,а не вчепитись зубами в жирний контракт і розказувати потім що тобі дали замало часу..
    IronValdemar
      IronValdemar, 18.02.2020 14:37
    +1
    "Йде остання фаза чемпіонату, а людина сидить на лавці і кричить "камон плей". Пошукати підхід до нього? Там без шансів було. Можеш кричати, говорити про "Золотий мяч", але нехай команда показує результат або хоча би гру - тоді я забуду. А сидіти і розказувати, який ти був великий і займати 4 місце в УПЛ - нехай тренує клуб в іншому місці. Але я не хочу обговорювати Блохіна - занадто багато честі. Був би він тренером, який виграв АПЛ або чемпіонат Європи, може, я б його і обговорював. "
    Перефразовуючи Блохіна.
    Geniyfootball1985
    online
      Geniyfootball1985, 17.02.2020 17:54
    0
    Там не только бухло,а и наркота была с юношей,как они попали в интернат на базу Динамо,Паша Яковенко был тренером тогда,это 2000 год был, помню это время...