Хокеїстки з Сум завоювали бронзу Кубка європейських чемпіонів

У Гаазі завершився головний турнір Європи з індорхокею серед жінок

2237
1
МСК Сумчанка

У нідерландській Гаазі завершився розіграш Кубка європейських чемпіонів серед жіночих команд. 16 лютого відбулися вирішальні матчі. У поєдинку за бронзу зустрілися МСК «Сумчанка» (Україна) і ХК «Мінськ» (Білорусь).

На 9-й хвилині рахунок відкрила Вікторія Стеценко, потім білоруський клуб зрівняв рахунок, проте сумчанки забили три гола: відзначилися Марина Виноградова (14-я хвилина) і двічі Ольга Гончаренко (18 і 20 хв). Суперниці скоротили відставання до мінімуму, але в останній чверті команди забили по два м'ячі (відзначилися Катерина Шокаленко, 33, і Ольга Гончаренко, 39).

У підсумку 6:5 – перемога дісталася українському клубу, і «Сумчанка» взяла третє місце в КЄЧ. Українка Ольга Гончаренко, яка оформила хет-трик, з 8 голами стала кращим бомбардиром турніру.

Чемпіонками стали німецькі хокеїстки з клубу «Дюссельдорфер», які обіграли у фіналі нідерландський «ХДМ» з рахунком 4:2.