Індорхокей. Сумчанка зіграє в матчі за бронзу Кубка європейських чемпіонів

Українки програли в півфіналі німецькій команді

1895
0
dancor.sumy.ua

У Гаазі (Нідерланди) проходить Кубок європейських чемпіонів з індорхокею серед жіночих команд. У турнірі беруть участь 8 найкращих команд Європи, серед них і МСК «Сумчанка».

Успішно подолавши груповий етап, українські хокеїсти вийшли в півфінал, в якому наша команда протистояла чемпіону Німеччини Düsseldorfer HC.

Перша чверть виявилася «сухою». На початку другої сумчанки відкрили рахунок, проте через хвилину німкені зрівняли. А на початку третьої десятихвилинки німкені вийшли вперед. На 26-й хвилині Юлія Шевченко забила другий гол «Сумчанки». Однак через три хвилини німкені знову попереду. У заключній чверті могли забити обидві команди, але не спромоглися. У підсумку 3:2 на користь дюссельдорфок.

У неділю пройдуть ігри за 3-е місце і фінал. «Сумчанка» зустрінеться з ХК «Мінськ» (Білорусь), який програв свій півфінал нідерландському hdm 3:6. У фіналі німкені зіграють з нідерландками.