Лунін - найгірший гравець матчу Ов'єдо - Алькоркон

Команда українського воротаря програла 1:2

Лунін - найгірший гравець матчу Ов'єдо - Алькоркон
© ФК Ов'єдо. Андрій Лунін

Вчора «Ов'єдо» Андрія Луніна в 28-му турі Сегунди вдома програв «Алькоркону» 1:2. Український воротар провів на полі всі 90 хвилин.

За цей час Лунін зробив чотири сейви, але всі вони були після ударів з-за меж штрафного майданчика. Точність пасів Луніна склала всього 78%.

В результаті Лунін за матч набрав всього 175 очок за оцінкою InStat і став найгіршим гравцем матчу.

175 очок - це другий найгірший результат в кар'єрі Луніна. Антирекорд був встановлений ще під час його виступів за «Дніпро».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 17.02.2020 00:06
    +3
    значить треба брати всі пенальті і нєфіґ тут -- так думають в Ов'єдо чи як?
    Константин Троценко
      Константин Троценко, 16.02.2020 21:20
    +6
    Какая лавка??? Кто хоть что-то понимает в футболе,должен знать,что вратарям хорошие оценки ставят только тогда когда он весь матч тянет мёртвые мячи, а так почти всегда их оценка одна из худших в команде. Дебильная новость!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.02.2020 21:18
    0
    Петро Штука, 16.02.2020 20:54
    Овєдо - це дуже погна команда,навіть як для сегунди, якшо там на лавку посадять то дуже все печально.
    Что поделаешь? Провалы и неудачи бывают у всех.
    Kevko
    online
      Kevko, 16.02.2020 21:05
    +1
    Совершенно непонятно. Рикошет + вынужденный пенальти. Вводил мяч в игру иногда не точно. Ну и что?
    Петро Штука
      Петро Штука, 16.02.2020 20:54
    +2
    DKTheBest2, 16.02.2020 20:40
    Бывает. Главное что-бы на лавку Лунина из-за одного неудачного матча не посадили.
    Овєдо - це дуже погна команда,навіть як для сегунди, якшо там на лавку посадять то дуже все печально.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.02.2020 20:45
    +1
    Начали собак вешать... Сегундисты дёрганые
    igor-trener
      igor-trener, 16.02.2020 20:44
    +14
    забили с рикошета и пенальти и Лунин худший? бараны!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.02.2020 20:40
    +5
    Бывает. Главное что-бы на лавку Лунина из-за одного неудачного матча не посадили.
    igor-trener
      igor-trener, 16.02.2020 20:44
    +14
    забили с рикошета и пенальти и Лунин худший? бараны!
    Константин Троценко
      Константин Троценко, 16.02.2020 21:20
    +6
    Какая лавка??? Кто хоть что-то понимает в футболе,должен знать,что вратарям хорошие оценки ставят только тогда когда он весь матч тянет мёртвые мячи, а так почти всегда их оценка одна из худших в команде. Дебильная новость!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.02.2020 20:40
    +5
    Бывает. Главное что-бы на лавку Лунина из-за одного неудачного матча не посадили.
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 17.02.2020 00:06
    +3
    значить треба брати всі пенальті і нєфіґ тут -- так думають в Ов'єдо чи як?
    Петро Штука
      Петро Штука, 16.02.2020 20:54
    +2
    DKTheBest2, 16.02.2020 20:40
    Бывает. Главное что-бы на лавку Лунина из-за одного неудачного матча не посадили.
    Овєдо - це дуже погна команда,навіть як для сегунди, якшо там на лавку посадять то дуже все печально.
    Kevko
    online
      Kevko, 16.02.2020 21:05
    +1
    Совершенно непонятно. Рикошет + вынужденный пенальти. Вводил мяч в игру иногда не точно. Ну и что?
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 16.02.2020 20:45
    +1
    Начали собак вешать... Сегундисты дёрганые
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 16.02.2020 21:18
    0
    Петро Штука, 16.02.2020 20:54
    Овєдо - це дуже погна команда,навіть як для сегунди, якшо там на лавку посадять то дуже все печально.
    Что поделаешь? Провалы и неудачи бывают у всех.