Цуренко програла в напруженому фіналі турніру ITF у Каїрі

30-річна українка в трьох сетах поступилася Ірині-Камелії Бегу з Румунії

8020
3
Twitter. Леся Цуренко

Українська тенісистка Леся Цуренко (WTA 129) програла у фіналі турніру ITF з призовим фондом 100 тисяч доларів в єгипетському Каїрі.

У вирішальному матчі 30-річна українка в трьох сетах поступилася Ірині-Камелії Бегу з Румунії (WTA 118). Напружений матч тривав 2 години і 25 хвилин.

ITF Каїр. Фінал

Леся Цуренко (Україна) [4] – Ірина-Камелія Бегу (Румунія) [3] – 4:6, 6:3, 2:6

На старті змагань українка в двох сетах здолала володарку вайлд-кард з Єгипту Ламіс Альхуссейн Абдель-Азіз (WTA 705) з рахунком 6:2, 6:3. Потім знову в двох сетах переграла Леслі Керкхов з Нідерландів (WTA 157) з рахунком 6:2, 6:2.

У чвертьфіналі українська тенісистка у двох сетах обіграла Лару Арруабаррену (WTA 150) з Іспанії – 7:6 (8:6), 6:2. У півфіналі Леся повісила баранку Аранчі Рус (WTA 77) з Нідерландів – 7:5, 6:0.