Цуренко вийшла до фіналу 100-тисячника ITF в Каїрі, розбивши першу сіяну

Українська тенісистка у другій партії під нуль обіграла Аранчу Рус

Цуренко вийшла до фіналу 100-тисячника ITF в Каїрі, розбивши першу сіяну
© Jimmie48 Photography. Леся Цуренко

Українська тенісистка Леся Цуренко (№129 WTA) продовжила серію перемог на 100-тисячнику ITF в Каїрі.

У матчі 1/2 фіналу українка у двох сетах здолала лідера посіву Аранчу Рус з Нідерландів (№77 WTA).

Каїр. Півфінал
Леся Цуренко (Україна) - Аранча Рус (Нідерланди) - 7:5, 6:0

У фіналі Цуренко зіграє проти Ірини Бегу з Румунії (№118 WTA) або Альони Большової з Іспанії (№111 WTA).

Відзначимо, що Цуренко за часи своєї кар'єри виграла шість титулів ITF (не вище 25-тисячника) і чотири титули WTA International.

Нагадаємо, Рус в першому колі вибила з боротьби українку Дар'ю Снігур, а також не пустила до парного фіналу Анастасію Шошину.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 15.02.2020 18:06
    +1
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 15.02.2020 17:57
    Чи буде трансляція і де???
    Ні, не транслюють
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 15.02.2020 17:57
    +1
    Чи буде трансляція і де???
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 15.02.2020 17:55
    +5
    Леся ! Хай щастить!
    kollekciy
      kollekciy, 15.02.2020 16:55
    +6
    Як щоб, Марта зібралась і подала на матч з Бегу, то з великою вірогідністю грала б з Лесею у фіналі, але Марта як і минулого року знову втратила хорошу можливість отримати не малу кількість дуже важливих для неї зараз очок.
    vital
    online
      vital, 15.02.2020 16:41
    +12
    Леся молодець: помстилася тій чітерці ITF-25 за Дашу старшу. Не хочеться наврочити, але Цуренко може замінити Елю, якщо та не приїде в Японію. Головне щоб здоров'я не збоїло.
    vital
    online
      vital, 15.02.2020 16:41
    +12
    Леся молодець: помстилася тій чітерці ITF-25 за Дашу старшу. Не хочеться наврочити, але Цуренко може замінити Елю, якщо та не приїде в Японію. Головне щоб здоров'я не збоїло.
    kollekciy
      kollekciy, 15.02.2020 16:55
    +6
    Як щоб, Марта зібралась і подала на матч з Бегу, то з великою вірогідністю грала б з Лесею у фіналі, але Марта як і минулого року знову втратила хорошу можливість отримати не малу кількість дуже важливих для неї зараз очок.
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 15.02.2020 17:55
    +5
    Леся ! Хай щастить!
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 15.02.2020 18:06
    +1
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 15.02.2020 17:57
    Чи буде трансляція і де???
    Ні, не транслюють
    ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО
      ОЛЕГ ОЛЕЩЕНКО, 15.02.2020 17:57
    +1
    Чи буде трансляція і де???