Мессі не забиває в 4 матчах Ла Ліги поспіль. Такого не було 6 років

При цьому на рахунку лідера «Барселони» 6 гольових передач

Мессі не забиває в 4 матчах Ла Ліги поспіль. Такого не було 6 років
© ФК Барселона. Ліонель Мессі

Вчора «Барселона» в 24-му турі Ла Ліги вдома обіграла «Хетафе» 2:1. Ліонель Мессі в цьому матчі голів не забивав.

Таким чином, Мессі не забиває вже в чотирьох матчах Ла Ліги поспіль. Це його найгірша серія за останні 6 років.

При цьому в цих чотирьох матчах Мессі зробив 6 гольових передач.

Сумарно в нинішньому сезоні на рахунку Мессі 14 голів в 19 матчах Ла Ліги.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — As.com

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    14sergey1953
      14sergey1953, 16.02.2020 21:41
    0
    Месси в первых пяти матчах не играл из за травмы, тем не менее, он на первом месте в чемпионате - 14 мячей и 12 голевых передач! Это фантастические показатели, а голов он еще назабивает.
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 16.02.2020 18:19
    0
    Все банально просто. Он стареет.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:50
    0
    В этой Барселоне вообще всё плохо. Когда вся команда стоит, что может сделать один Месси?
    Saar
      Saar, 16.02.2020 17:28
    0
    Ребята, он-форвард! Какие, нах, голевые пасы - в порядке вещей!?????
    kvv1404
    online
      kvv1404, 16.02.2020 16:33
    +5
    Не розумію в чому криза чи привід до тривоги?В чотирьох матчах Мессі віддав 6(!!!) гольових передач.Це суперпоказник роботи на команду!!!
    aspol
      aspol, 16.02.2020 16:12
    +3
    Да и не обязательно ему забивать, он классно выдает пасы и этого достаточно
    Виталий Жалыбин
      Виталий Жалыбин, 16.02.2020 16:05
    0
    ничего еще все впереди)
    kvv1404
    online
      kvv1404, 16.02.2020 16:33
    +5
    Не розумію в чому криза чи привід до тривоги?В чотирьох матчах Мессі віддав 6(!!!) гольових передач.Це суперпоказник роботи на команду!!!
    aspol
      aspol, 16.02.2020 16:12
    +3
    Да и не обязательно ему забивать, он классно выдает пасы и этого достаточно
    14sergey1953
    online
      14sergey1953, 16.02.2020 21:41
    0
    Месси в первых пяти матчах не играл из за травмы, тем не менее, он на первом месте в чемпионате - 14 мячей и 12 голевых передач! Это фантастические показатели, а голов он еще назабивает.
    mb_cdi
    online
      mb_cdi, 16.02.2020 18:19
    0
    Все банально просто. Он стареет.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 16.02.2020 17:50
    0
    В этой Барселоне вообще всё плохо. Когда вся команда стоит, что может сделать один Месси?
    Saar
    online
      Saar, 16.02.2020 17:28
    0
    Ребята, он-форвард! Какие, нах, голевые пасы - в порядке вещей!?????
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 16.02.2020 16:05
    0
    ничего еще все впереди)