ВІДЕО. Як Лунін пропустив два м'ячі і Ов'єдо програло Алькоркону

Український воротар двічі пропустив в першому таймі

ВІДЕО. Як Лунін пропустив два м'ячі і Ов'єдо програло Алькоркону
© Twitter

У матчі Сегунди український воротар Андрій Лунін в 6-й раз поспіль вийшов у основному складі «Ов'єдо».

Правда, сьогодні це скромній команді не допомогло. «Алькоркон» переміг з рахунком 2:1, а в пасиві Луніна фол, після якого рефері консультувався з VAR і призначив пенальті.

«Ов'єдо» займає 19-е місце і йде над зоною вильоту.

Ов'єдо - Алькоркон 1:2
Голи: Ортуно, 68 (з пен) - Стоїчков, 3, 39 (з пен)

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 18.02.2020 23:42
    0
    И даже, если отбросить все - где были защитники, когда был выход один в один?
    Обороны нет, а Лунин крайний.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 18.02.2020 23:33
    0
    peza tomato, 17.02.2020 15:00
    В первом голе Лунин не виноват и с пенальти очень большой вопрос.сулья с вар слепой.или уже чуть дотронулся и пенальти???так там вроде все чисто было даже не сбил на повторе видно.
    Не только в Украине судьи решают нужные вопросы и даже с этим ВАРом можно влиять на матч - просматривать надо было не эпизод у ворот, а момент с оффсайтом
    peza tomato
      peza tomato, 17.02.2020 15:00
    +2
    В первом голе Лунин не виноват и с пенальти очень большой вопрос.сулья с вар слепой.или уже чуть дотронулся и пенальти???так там вроде все чисто было даже не сбил на повторе видно.
    peza tomato
      peza tomato, 17.02.2020 15:00
    +2
    В первом голе Лунин не виноват и с пенальти очень большой вопрос.сулья с вар слепой.или уже чуть дотронулся и пенальти???так там вроде все чисто было даже не сбил на повторе видно.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 18.02.2020 23:42
    0
    И даже, если отбросить все - где были защитники, когда был выход один в один?
    Обороны нет, а Лунин крайний.
    odiniznashih
    online
      odiniznashih, 18.02.2020 23:33
    0
    peza tomato, 17.02.2020 15:00
    В первом голе Лунин не виноват и с пенальти очень большой вопрос.сулья с вар слепой.или уже чуть дотронулся и пенальти???так там вроде все чисто было даже не сбил на повторе видно.
    Не только в Украине судьи решают нужные вопросы и даже с этим ВАРом можно влиять на матч - просматривать надо было не эпизод у ворот, а момент с оффсайтом