Київське Динамо завершило зимові збори перемогою над Динамо Тбілісі

Назарій Русин став найкращим бомбардиром команди у другій частині підготовки

Київське Динамо завершило зимові збори перемогою над Динамо Тбілісі
© ФК Динамо Київ

Будь-який етап в житті футбольного клубу зарано чи пізно підходить до завершення. Відповідною властивістю володіють і зимові тренувальні збори, під час проведення яких команди-учасниці Української Прем'єр-ліги гають паузу між матчами на внутрішній арені. Віце-чемпіон країни – київське «Динамо» – одним із перших вийшов з відпустки, але при цьому одним з останніх завершував сеанс підготовки до другої частини сезону. Остаточно попрощатися з турецьким Белеком перед поновленням офіційних двобоїв «біло-синім» було запропоновано за допомогою проведення контрольної гри проти новоспеченого чемпіона Грузії – «Динамо» з Тбілісі.

Додати Віктора Циганкова, і можна було б прийняти стартовий склад від Олексія Михайличенка на цю гру як основний для закінчення першої частини сезону. Серйозно відрізнялася лише позиція форварда, яку в майбутніх баталіях тренерський штаб планує віддати в розпорядження Назарія Русина.

Такій комбінації футболістів було відведено максимальну кількість ігрового часу в звітній зустрічі. Заміни київське «Динамо» віддало перевагу залишити на другий ігровий час, а тим часом завойовувало перевагу в контролі над м'ячем.

Побудова якісної позиційної гри була досить складним завданням для обох команд на початку зустрічі. Номінальні гості губилися в завершальній стадії, а кияни знову спробували зіграти через верхові подачі з флангів, однак швидко зрозуміли марність таких спроб підійти до чужих володінь.

Розкрити оборону «Динамо» з Тбілісі допомогла домашня заготовка під час розіграшу кутового на лівому фланзі. Попов якісним скиданням на дальню штангу відповів на подачу Дуелунда, після чого Кендзьорі треба було пробити з достатньою силою по м'ячу, намагаючись переграти голкіпера, який перекривав всю площину воріт. Поляк все зробив з максимальною ефективністю.

Зміцнитися в лідерстві за рахунком на табло киянам допоміг черговий гольовий пас від Віталія Буяльського. На початку другого тайму півзахисник відправив собі в актив четвертий асист на зимових зборах, а Назарій Русин записав на свій рахунок четвертий точний удар. Голкіпер Квасхвадзе був знову розстріляний з близької дистанції.

«Магія четвірок», але під завісу поєдинку Денис Попов зніс з ніг нападника Пернамбуко в центрі власного штрафного, що призвело до призначення пенальті. До м'яча підійшов Гіоргі Кухіанідзе, однак Бущан не здригнувся на останньому рубежі, закріпивши перемогу своєї команди, яку навіть приїхала підтримати невелика група відданих фанатів.

Київське «Динамо» наступного дня після звітного поєдинку відправитися у вояж до столиці України, де буде готуватися до майбутньої зустрічі УПЛ проти полтавської «Ворскли».

Товариський матч.

Динамо Київ – Динамо Тбілісі – 2:0


Кендзьора, 23, Русин, 53

На 86-й хвилині Гіоргі Кухіанідзе (Динамо Тбілісі) не реалізував пенальти (воротар).

Динамо Київ: Бущан – Миколенко (Піваріч, 59), Шабанов, Попов, Кендзьора – Шепелєв (Андрієвський, 84), Сидорчук (Кадірі, 84), Буяльський (Караваєв, 71) – Вербич (Де Пена, 76), Русин (Соль, 79), Дуелунд (Шапаренко, 79).

Динамо Тбілісі: Квасхвадзе (Пералес, 82) – Кобоурі, Сандохадзе, Гбеньон – Трубочкін, Папава, Куция, Нінуа, Кімадзе – Пангоп, Оршула.

Стадіон: «Gloria Serenity» (Белек, Туреччина)

ДИНАМО КИЇВ-ДИНАМО ТБІЛІСІ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Температура: 12°C

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Evil
      Evil, 16.02.2020 12:24
    +2
    AK_228, 16.02.2020 12:13
    Не «идёт» дискуссия... холуи динамовские сегодня без обеда
    судя по тому что ты вылез в 12 то как раз на обед тебе не хватает. Ато будешь как в той злой шутке "она стояла на коленках тихо делая минет потому что на сегодня это был весь ее обед"
    AK_228
    online
      AK_228, 16.02.2020 12:13
    -4
    Не «идёт» дискуссия... холуи динамовские сегодня без обеда
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.02.2020 12:09
    +3
    Виктор Иванов, 16.02.2020 11:27
    Теперь все крестьяне Украины будут за Колхозник Полтава болеть, как и все дети Украины, которые не попадут на стадион.
    Nomad , куда прошлый аккаунт дел ?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 16.02.2020 11:27
    -1
    Теперь все крестьяне Украины будут за Колхозник Полтава болеть, как и все дети Украины, которые не попадут на стадион.
    Evil
      Evil, 16.02.2020 11:14
    0
    Dfs2262ar, 16.02.2020 10:57
    Клоун так ты посмотри кто у шахтёра очки то забрал в этом чемпе!))
    Ты хочешь поговорить о том как арендуполь всеми силами тянут в первую шестерку?
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 16.02.2020 10:57
    0
    Zport., 15.02.2020 22:27
    При таком финансировании как у них, плюс 100% победы над арендуполем, плюс работа с судьями, плюс карманное ффу..... Пусть этими картонными медальками подавятся. В личных встречаю Динамо ни чем им не уступает
    Клоун так ты посмотри кто у шахтёра очки то забрал в этом чемпе!))
    Lazio
      Lazio, 16.02.2020 09:19
    -3
    Майже добу висить ця публікація, як головна!!! Жесть.. Так апатію до клубу ще ніхто не виробляв...
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.02.2020 09:11
    +2
    Forever_young_13, 15.02.2020 23:20
    Кто-бы тявкал про ошибки. Если я каждый раз буду мокать твоё рыло в гавно с твоими ошибками, ты захлебнёшься фекалиями
    Играк, ты неграмотный , поэтому не можешь знать когда кто то дорастил ошибку .
    Как там годовщину свадьбы с ВаДо отметили ?
    Evil
      Evil, 16.02.2020 08:01
    +1
    Forever_young_13, 15.02.2020 22:44
    Мои поздравление голубым с чемпионством по товарнякам с ноунеймами. Предлагаю наградить игроков граматами из туалетной бумаги.
    Тебе вадо в рот насрал в вашем медовом месяце или тебе пролетер напомнить?
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 15.02.2020 23:20
    -4
    jekаfunny, 15.02.2020 23:13
    граМата , иГрак - вас душевнобольных что прямо с первого класса бурбас набирает ?
    Кто-бы тявкал про ошибки. Если я каждый раз буду мокать твоё рыло в гавно с твоими ошибками, ты захлебнёшься фекалиями
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.02.2020 23:13
    +8
    Forever_young_13, 15.02.2020 22:44
    Мои поздравление голубым с чемпионством по товарнякам с ноунеймами. Предлагаю наградить игроков граматами из туалетной бумаги.
    граМата , иГрак - вас душевнобольных что прямо с первого класса бурбас набирает ?
    JulikoB
      JulikoB, 15.02.2020 23:09
    +4
    Forever_young_13, 15.02.2020 22:44
    Мои поздравление голубым с чемпионством по товарнякам с ноунеймами. Предлагаю наградить игроков граматами из туалетной бумаги.
    А граматы, это чего?
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 15.02.2020 22:44
    -5
    Мои поздравление голубым с чемпионством по товарнякам с ноунеймами. Предлагаю наградить игроков граматами из туалетной бумаги.
    JulikoB
      JulikoB, 15.02.2020 22:43
    +3
    © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 22:18
    Вот только кроты чемпионат Украины выиграют в который раз подряд, а мы будем довольствоваться победами на сборах и в никому не нужному кубке
    В кубке главное что Динамо выбило Шахтер. Даже если игра не важна, у кротов комплекс по обыгрыванию Динамо, поэтому они всегда играют на полную силу.
    Zport.
    online
      Zport., 15.02.2020 22:27
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 22:18
    Вот только кроты чемпионат Украины выиграют в который раз подряд, а мы будем довольствоваться победами на сборах и в никому не нужному кубке
    При таком финансировании как у них, плюс 100% победы над арендуполем, плюс работа с судьями, плюс карманное ффу..... Пусть этими картонными медальками подавятся. В личных встречаю Динамо ни чем им не уступает
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 22:18
    0
    JulikoB, 15.02.2020 22:15
    Легко и непринужденно, в отличии от натужных кротов.
    Вот только кроты чемпионат Украины выиграют в который раз подряд, а мы будем довольствоваться победами на сборах и в никому не нужному кубке
    JulikoB
      JulikoB, 15.02.2020 22:15
    -1
    Легко и непринужденно, в отличии от натужных кротов.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 15.02.2020 19:29
    -9
    И чтобы понять какое сейчас Динамо,надо сыграть в с.Счасливом с Житомирский Полесьем,тогда и поймём что за команда, а так Тобол не понятно что то или ветер с моря дул или мяч не очень круглым был?
    Pavlo
      Pavlo, 15.02.2020 18:33
    +7
    Zport., 15.02.2020 18:31
    Дуэлунд, Русин и Миколенко - лучшие на сборах
    + Кадири, Бущан.
    Zport.
    online
      Zport., 15.02.2020 18:31
    +6
    Дуэлунд, Русин и Миколенко - лучшие на сборах
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 15.02.2020 18:13
    +13
    Виктор Иванов, 15.02.2020 18:03
    Хорошо в Заре Назария научили играть
    ну да,
    в Новояворовске годами учили, во Львове годами учили, в Динамо годами учили
    а в Заре за полгода научили
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 15.02.2020 23:13
    +8
    Forever_young_13, 15.02.2020 22:44
    Мои поздравление голубым с чемпионством по товарнякам с ноунеймами. Предлагаю наградить игроков граматами из туалетной бумаги.
    граМата , иГрак - вас душевнобольных что прямо с первого класса бурбас набирает ?
    Pavlo
      Pavlo, 15.02.2020 18:33
    +7
    Zport., 15.02.2020 18:31
    Дуэлунд, Русин и Миколенко - лучшие на сборах
    + Кадири, Бущан.
    Zport.
    online
      Zport., 15.02.2020 18:31
    +6
    Дуэлунд, Русин и Миколенко - лучшие на сборах
    JulikoB
      JulikoB, 15.02.2020 23:09
    +4
    Forever_young_13, 15.02.2020 22:44
    Мои поздравление голубым с чемпионством по товарнякам с ноунеймами. Предлагаю наградить игроков граматами из туалетной бумаги.
    А граматы, это чего?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.02.2020 12:09
    +3
    Виктор Иванов, 16.02.2020 11:27
    Теперь все крестьяне Украины будут за Колхозник Полтава болеть, как и все дети Украины, которые не попадут на стадион.
    Nomad , куда прошлый аккаунт дел ?
    JulikoB
      JulikoB, 15.02.2020 22:43
    +3
    © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 22:18
    Вот только кроты чемпионат Украины выиграют в который раз подряд, а мы будем довольствоваться победами на сборах и в никому не нужному кубке
    В кубке главное что Динамо выбило Шахтер. Даже если игра не важна, у кротов комплекс по обыгрыванию Динамо, поэтому они всегда играют на полную силу.
    Evil
      Evil, 16.02.2020 12:24
    +2
    AK_228, 16.02.2020 12:13
    Не «идёт» дискуссия... холуи динамовские сегодня без обеда
    судя по тому что ты вылез в 12 то как раз на обед тебе не хватает. Ато будешь как в той злой шутке "она стояла на коленках тихо делая минет потому что на сегодня это был весь ее обед"
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 16.02.2020 09:11
    +2
    Forever_young_13, 15.02.2020 23:20
    Кто-бы тявкал про ошибки. Если я каждый раз буду мокать твоё рыло в гавно с твоими ошибками, ты захлебнёшься фекалиями
    Играк, ты неграмотный , поэтому не можешь знать когда кто то дорастил ошибку .
    Как там годовщину свадьбы с ВаДо отметили ?
    Evil
      Evil, 16.02.2020 08:01
    +1
    Forever_young_13, 15.02.2020 22:44
    Мои поздравление голубым с чемпионством по товарнякам с ноунеймами. Предлагаю наградить игроков граматами из туалетной бумаги.
    Тебе вадо в рот насрал в вашем медовом месяце или тебе пролетер напомнить?
    Evil
      Evil, 16.02.2020 11:14
    0
    Dfs2262ar, 16.02.2020 10:57
    Клоун так ты посмотри кто у шахтёра очки то забрал в этом чемпе!))
    Ты хочешь поговорить о том как арендуполь всеми силами тянут в первую шестерку?
    Dfs2262ar
      Dfs2262ar, 16.02.2020 10:57
    0
    Zport., 15.02.2020 22:27
    При таком финансировании как у них, плюс 100% победы над арендуполем, плюс работа с судьями, плюс карманное ффу..... Пусть этими картонными медальками подавятся. В личных встречаю Динамо ни чем им не уступает
    Клоун так ты посмотри кто у шахтёра очки то забрал в этом чемпе!))
    Zport.
    online
      Zport., 15.02.2020 22:27
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 22:18
    Вот только кроты чемпионат Украины выиграют в который раз подряд, а мы будем довольствоваться победами на сборах и в никому не нужному кубке
    При таком финансировании как у них, плюс 100% победы над арендуполем, плюс работа с судьями, плюс карманное ффу..... Пусть этими картонными медальками подавятся. В личных встречаю Динамо ни чем им не уступает
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 15.02.2020 22:18
    0
    JulikoB, 15.02.2020 22:15
    Легко и непринужденно, в отличии от натужных кротов.
    Вот только кроты чемпионат Украины выиграют в который раз подряд, а мы будем довольствоваться победами на сборах и в никому не нужному кубке