Визначилася суперниця Цуренко по фіналу на 100-тисячнику в Каїрі

Українка побореться за титул

Визначилася суперниця Цуренко по фіналу на 100-тисячнику в Каїрі
© ФТУ

Раніше українська тенісистка Леся Цуренко впевнено вийшла у фінал 100-тисячника ITF в Каїрі, перемігши у двох сетах Аранчу Рус з Нідерландів.

Суперницею Цуренко по фіналу буде румунка Ірина Бегу (118 WTA). Вона в трьох сетах впоралася з Оленою Большовою.

Цуренко в кар'єрі виграла шість титулів ITF (не вище 25-тисячника) і чотири титули WTA International.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 16.02.2020 18:51
    0
    Ну и где трансляция финала???
    yira
      yira, 15.02.2020 23:10
    +1
    Лесі перемоги!
    Якщо виграє, в live рейтингу піднімається на 116 місце, але тільки на один день.😥
    З понеділка, в оф. рейтингу "згорять" 105 балів за минулорічний Дубай і знов впаде нижче, десь на 137 місце.
    Важко знов до сотні підніматися.
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 15.02.2020 18:31
    +10
    удачи Лесе-после плохого прошлого сезона-надовозвращать уверенность
    alefteev77
    online
      alefteev77, 15.02.2020 18:29
    +15
    vizuals, 15.02.2020 18:18
    Цуренко вже до 100-тисячників дісталася. Молодець, прогресує
    У Лесі травми були. Тому власне сильно впала в рейтингу. Та і на АО 2020 їй в 1-ому колі випала Ешлі Барті, яку було майже нереально пройти. Леся взяла 1-й сет.
    Все у Лесі буде добре. Вона боєць.
    Александр Ад
      Александр Ад, 15.02.2020 18:23
    +11
    Удачі Лесю!
    vizuals
    online
      vizuals, 15.02.2020 18:18
    -13
    Цуренко вже до 100-тисячників дісталася. Молодець, прогресує
    alefteev77
    online
      alefteev77, 15.02.2020 18:29
    +15
    vizuals, 15.02.2020 18:18
    Цуренко вже до 100-тисячників дісталася. Молодець, прогресує
    У Лесі травми були. Тому власне сильно впала в рейтингу. Та і на АО 2020 їй в 1-ому колі випала Ешлі Барті, яку було майже нереально пройти. Леся взяла 1-й сет.
    Все у Лесі буде добре. Вона боєць.
    Александр Ад
      Александр Ад, 15.02.2020 18:23
    +11
    Удачі Лесю!
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 15.02.2020 18:31
    +10
    удачи Лесе-после плохого прошлого сезона-надовозвращать уверенность
    yira
      yira, 15.02.2020 23:10
    +1
    Лесі перемоги!
    Якщо виграє, в live рейтингу піднімається на 116 місце, але тільки на один день.😥
    З понеділка, в оф. рейтингу "згорять" 105 балів за минулорічний Дубай і знов впаде нижче, десь на 137 місце.
    Важко знов до сотні підніматися.
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 16.02.2020 18:51
    0
    Ну и где трансляция финала???