ВІДЕО. Влада Седан розважається з футболістами Манчестер Сіті на пляжі

Наречена Олександра Зінченка вже в трансферному списку «містян»

ВІДЕО. Влада Седан розважається з футболістами Манчестер Сіті на пляжі
© Інстаграм Влади Седан

Українська телеведуча Влада Седан, наречена 23-річного гравця «Манчестер Сіті» і збірної України Олександра Зінченка, опублікувала відео, на якому вона грає на пляжі з гравцями «містян».
 
Седан в компанії своєї другої половинки, а також Кевіна де Брюйне і Джона Стоунса зіграла на утримання м'яча. Вийшло досить непогано.
 
Нагадаємо, вчора «Манчестер Сіті» був дискваліфікований на два наступні сезони єврокубків.

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(36 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    tank72063
      tank72063, 15.02.2020 17:43
    0
    До ЕВРО про Зину либо хорошо,либо правду...пока ничего...
    adidas77
    online
      adidas77, 15.02.2020 16:34
    -1
    Evgene Boykinyuk, 15.02.2020 15:58
    ты уточнил клавиатурные чтобы отделить себя от этой вариации чмошника?
    Я в отличии от таких как ты, не поливаю дерьмом сидя дома людей, которые чего то добились в этой жизни.
    Смейся ехидно дальше, это твоя участь и великая роль в жизни
    pahentrahen
      pahentrahen, 15.02.2020 16:21
    +2
    скоро вместо лиги чемпионов)
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 15.02.2020 15:58
    -1
    adidas77, 15.02.2020 15:54
    Завистливые клавиатурные чмошники. Чему вы удивляетесь?
    ты уточнил клавиатурные чтобы отделить себя от этой вариации чмошника?
    Pereira
      Pereira, 15.02.2020 15:55
    +9
    "Уже на карандаше у горожан" как толерантно звучит
    adidas77
    online
      adidas77, 15.02.2020 15:54
    -1
    Andrii_MKh, 15.02.2020 15:49
    Комменты ска..... где вы берётесь только такие
    Завистливые клавиатурные чмошники. Чему вы удивляетесь?
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 15.02.2020 15:49
    -1
    Комменты ска..... где вы берётесь только такие
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 15.02.2020 15:47
    -1
    Владислав Ткаченко, 15.02.2020 15:34
    как говорится,пошла по кругу,Зина лох
    Сломать бы тебе череп за такое
    Владислав Ткаченко
      Владислав Ткаченко, 15.02.2020 15:34
    -6
    как говорится,пошла по кругу,Зина лох
    Sauron
    online
      Sauron, 15.02.2020 14:35
    +10
    Скорее всего, Борячук и Зинченко для нее - временные остановки.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 15.02.2020 14:34
    +2
    по кругу пустили седан
    Олег Молодов
      Олег Молодов, 15.02.2020 13:56
    +21
    по заголовку думал там гэнгбэнг
    J0e777
      J0e777, 15.02.2020 13:49
    -1
    Скоро будет в третьей лиге с ними развлекаться.
    Олег Молодов
      Олег Молодов, 15.02.2020 13:56
    +21
    по заголовку думал там гэнгбэнг
    Sauron
    online
      Sauron, 15.02.2020 14:35
    +10
    Скорее всего, Борячук и Зинченко для нее - временные остановки.
    Pereira
      Pereira, 15.02.2020 15:55
    +9
    "Уже на карандаше у горожан" как толерантно звучит
    pahentrahen
      pahentrahen, 15.02.2020 16:21
    +2
    скоро вместо лиги чемпионов)
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 15.02.2020 14:34
    +2
    по кругу пустили седан
    tank72063
    online