Кубок націй. Спринт на ЧС став для українок найкращою гонкою в сезоні

Наші біатлоністки заробили 392 очки

Кубок націй. Спринт на ЧС став для українок найкращою гонкою в сезоні
© Український біатлон. Олена Підгрушна

Спринт на чемпіонаті світу-2020 в італійському Антхольці став найкращою гонкою у виконанні жіночої збірної України. Принаймні, якщо судити по Кубку націй.

Українки заробили 392 очки. До цього найкращим результатом були 387 очок в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді.

Нагадаємо, в жіночому спринті на чемпіонаті світу Олена Підгрушна зайняла 4 місце, Віта Семеренко стала 11-ю, а Юлія Джима показала 22-й результат. Саме їхні результати враховувалися в залік Кубка націй.

Від місця в Кубку націй залежить квота збірної на наступний сезон. Поточна квота збірної України - п'ять біатлоністок. Для того, щоб зберегти її, достатньо завершити сезон на місці з шостого по десяте.

В даний момент українки в заліку Кубка націй восьмі. Відставання від п'ятої позиції, на якій Росія, складає 192 очки. П'яте підсумкове місце за підсумками нинішнього сезону дозволить команді, яка на ньому фінішує, виставляти шість біатлоністок на індивідуальні та спринтерські гонки в наступному сезоні.

Відзначимо, що очки в Кубок націй нараховуються за індивідуальні і спринтерські гонки (3 кращі результати від країни), а також естафети на Кубку світу та чемпіонаті світу.

Залік жіночого Кубка націй в сезоні 2019/20 (станом на 15 лютого):

Країна Очки
1  Норвегія 5680
2  Франція 5167
3  Швеція 5038
4  Німеччина 4990
5  Росія 4712
6  Швейцарія 4650
7  Італія 4560
8  Україна 4520
9  Австрія 4277
10  Чехія 4165
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
      Василий Будник, 15.02.2020 22:03
    0
    Хотелось бы, чтобы эта гонка стала худшей из лучших.
    Barilko
      Barilko, 15.02.2020 16:51
    0
    Лучшей гонкой станет преследование!!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.02.2020 14:58
    0
    ihor7003, 15.02.2020 14:42
    Считаю что на данный момент наша сборная ничем не хуже Германии! и Швеции!!!!!!!!
    Цікаво хто з них буде бігти через 2 роки на Олімпіаді,35-річна Підгрушна(на той момент) чи 36-річні сестри Семиренко?На мій погляд в нашому біатлоні щось не гаразд.
    ihor7003
      ihor7003, 15.02.2020 14:42
    +2
    Считаю что на данный момент наша сборная ничем не хуже Германии! и Швеции!!!!!!!!
    fifadinamo
      fifadinamo, 15.02.2020 14:05
    +1
    Начало положили, будем надеятся что разбегаются
    Den96
      Den96, 15.02.2020 13:13
    +6
    euro2012_za_2012euro, 15.02.2020 13:06
    Проблем сократить отставание от России, по моему, не должно быть.
    А вот, что делать со Швейцарией и Италией.
    Утопия...
    Как показала история - на пох на квоту-6.
    И,что мы будем с ней делать?
    Лишней не будет) Вряд ли кто-то расстроится, если будет шесть биатлонисток БЕХать. Даже если шестая первое время будет с трудом забегать в персьют
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.02.2020 13:06
    -1
    Проблем сократить отставание от России, по моему, не должно быть.
    А вот, что делать со Швейцарией и Италией.
    Утопия...
    Как показала история - на пох на квоту-6.
    И,что мы будем с ней делать?
    Den96
      Den96, 15.02.2020 13:13
    +6
    euro2012_za_2012euro, 15.02.2020 13:06
    Проблем сократить отставание от России, по моему, не должно быть.
    А вот, что делать со Швейцарией и Италией.
    Утопия...
    Как показала история - на пох на квоту-6.
    И,что мы будем с ней делать?
    Лишней не будет) Вряд ли кто-то расстроится, если будет шесть биатлонисток БЕХать. Даже если шестая первое время будет с трудом забегать в персьют
    ihor7003
    online
      ihor7003, 15.02.2020 14:42
    +2
    Считаю что на данный момент наша сборная ничем не хуже Германии! и Швеции!!!!!!!!
    fifadinamo
      fifadinamo, 15.02.2020 14:05
    +1
    Начало положили, будем надеятся что разбегаются
    Василий Будник
      Василий Будник, 15.02.2020 22:03
    0
    Хотелось бы, чтобы эта гонка стала худшей из лучших.
    Barilko
      Barilko, 15.02.2020 16:51
    0
    Лучшей гонкой станет преследование!!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.02.2020 14:58
    0
    ihor7003, 15.02.2020 14:42
    Считаю что на данный момент наша сборная ничем не хуже Германии! и Швеции!!!!!!!!
    Цікаво хто з них буде бігти через 2 роки на Олімпіаді,35-річна Підгрушна(на той момент) чи 36-річні сестри Семиренко?На мій погляд в нашому біатлоні щось не гаразд.