Еліна СВІТОЛІНА: «Хібіно відіграла неймовірно»

Українська тенісистка зачохлила ракетку в Хуахіні після матчу з японкою

Еліна СВІТОЛІНА: «Хібіно відіграла неймовірно»
© Thailand Open. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала поразку від японки Нао Хібіно (№84 WTA) в 1/4 фіналу турніру міжнародної серії в Хуахіні.

«Були дуже важкі умови для гри, - цитує українку Australian Associated Press. - І якщо чесно, Хібіно відіграла приголомшливий матч. На важливих очках вона грала рішуче і була за це винагороджена. Мені б хотілося зіграти трохи краще в першому сеті. Думаю, це був ключовий етап поєдинку. Хібіно відіграла дійсно неймовірно, коли були важливі моменти матчу», - сказала Світоліна.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий теніс України

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mustapha
      mustapha, 16.02.2020 19:49
    0
    grifon, 16.02.2020 19:23
    а може вже тобі час коменти на гвіздь вішати?
    Як ти скажеш,так я і поступлю.
    grifon
    online
      grifon, 16.02.2020 19:23
    -1
    а може вже тобі час коменти на гвіздь вішати?
    mustapha
      mustapha, 16.02.2020 19:07
    0
    RoNIkyo, 16.02.2020 18:03
    Я вже третій рік це чую. Вже третій рік Світоліна падає в ТОП-100 і ніяк не впаде. І постійно програє всім підряд. Добре що хоч рейтинг під неї підганяють - вона програє, а підіймається вище.
    "на любов і смак товариш не всяк" - ніхто ж нікому не заважає отримуівти насолоду від деградації.
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 16.02.2020 18:03
    +1
    mustapha, 16.02.2020 17:46
    Здається,час Світоліної,як тенісистки завершився.Треба негайно вішати ракетку на цвях,щоб не ганьбити своє ім'я,та не дратувати прихильників.Далі буде тільки гірше.
    Я вже третій рік це чую. Вже третій рік Світоліна падає в ТОП-100 і ніяк не впаде. І постійно програє всім підряд. Добре що хоч рейтинг під неї підганяють - вона програє, а підіймається вище.
    mustapha
      mustapha, 16.02.2020 17:46
    -1
    Здається,час Світоліної,як тенісистки завершився.Треба негайно вішати ракетку на цвях,щоб не ганьбити своє ім'я,та не дратувати прихильників.Далі буде тільки гірше.
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 15.02.2020 20:32
    0
    ага, сьогоднішній півфінал показав ступінь цієї неймовірності.
    наразі Еліночка у поганій формі
    Sashamar
      Sashamar, 15.02.2020 20:15
    +4
    Ой, не грала ніяка Хібіно неймовірно. Її рівень ми побачили сьогодні. Просто для декого це було "тренування з підвищеною відповідальністю" перед Дубаєм. От і все.
    На місці WTA я б взагалі заборонив гравцям першої двадцятки брати участь в івентах, які передують Прем'єрам, бо стовідсотково не дограють. Вчора дружно вилетіли всі топи крім Бертенс (от де зразок сумлінного виконання обов'язків перед глядачем, який, до речі, свої гроші заплатив - протестантська етика?), а Квітова взагалі не з'явилася. А це наруга над глядачем.
    kollekciy
      kollekciy, 15.02.2020 17:33
    +3
    А, сьогодні Хібіно програла 283 ракетці.
    Alehandro
      Alehandro, 15.02.2020 15:51
    +2
    Вангую отмазку на понедельник: "Мугуруса выдала шикарный матч. Тот факт, что мне не удалось взять ни единого гейма - заслуга исключительно феноменальной игры испанки"...
    Учитывая физическую и моральную форму Элины, боюсь, это будет даже не повторение Австралии, а просто избиение младенца... может стоит сняться?
    JulikoB
    online
      JulikoB, 15.02.2020 14:17
    +4
    Ничего страшного. В рашке есть какой нибудь турнир?
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 14:05
    +11
    Хибино играла как со стенкой на тренировке
    Алексей Журавель
      Алексей Журавель, 15.02.2020 13:05
    +13
    Скільки вже разів можна чути одне і теж після кожної такої поразки?! Таке враження, що саме у іграх зі Світоліною всі показують всій найкращий теніс у житті))
    Алексей Журавель
      Алексей Журавель, 15.02.2020 13:05
    +13
    Скільки вже разів можна чути одне і теж після кожної такої поразки?! Таке враження, що саме у іграх зі Світоліною всі показують всій найкращий теніс у житті))
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 14:05
    +11
    Хибино играла как со стенкой на тренировке
    Sashamar
      Sashamar, 15.02.2020 20:15
    +4
    Ой, не грала ніяка Хібіно неймовірно. Її рівень ми побачили сьогодні. Просто для декого це було "тренування з підвищеною відповідальністю" перед Дубаєм. От і все.
    На місці WTA я б взагалі заборонив гравцям першої двадцятки брати участь в івентах, які передують Прем'єрам, бо стовідсотково не дограють. Вчора дружно вилетіли всі топи крім Бертенс (от де зразок сумлінного виконання обов'язків перед глядачем, який, до речі, свої гроші заплатив - протестантська етика?), а Квітова взагалі не з'явилася. А це наруга над глядачем.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 15.02.2020 14:17
    +4
    Ничего страшного. В рашке есть какой нибудь турнир?
    kollekciy
      kollekciy, 15.02.2020 17:33
    +3
    А, сьогодні Хібіно програла 283 ракетці.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 15.02.2020 15:51
    +2
    Вангую отмазку на понедельник: "Мугуруса выдала шикарный матч. Тот факт, что мне не удалось взять ни единого гейма - заслуга исключительно феноменальной игры испанки"...
    Учитывая физическую и моральную форму Элины, боюсь, это будет даже не повторение Австралии, а просто избиение младенца... может стоит сняться?
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 16.02.2020 18:03
    +1
    mustapha, 16.02.2020 17:46
    Здається,час Світоліної,як тенісистки завершився.Треба негайно вішати ракетку на цвях,щоб не ганьбити своє ім'я,та не дратувати прихильників.Далі буде тільки гірше.
    Я вже третій рік це чую. Вже третій рік Світоліна падає в ТОП-100 і ніяк не впаде. І постійно програє всім підряд. Добре що хоч рейтинг під неї підганяють - вона програє, а підіймається вище.
    mustapha
      mustapha, 16.02.2020 19:49
    0
    grifon, 16.02.2020 19:23
    а може вже тобі час коменти на гвіздь вішати?
    Як ти скажеш,так я і поступлю.
    mustapha
      mustapha, 16.02.2020 19:07
    0
    RoNIkyo, 16.02.2020 18:03
    Я вже третій рік це чую. Вже третій рік Світоліна падає в ТОП-100 і ніяк не впаде. І постійно програє всім підряд. Добре що хоч рейтинг під неї підганяють - вона програє, а підіймається вище.
    "на любов і смак товариш не всяк" - ніхто ж нікому не заважає отримуівти насолоду від деградації.
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 15.02.2020 20:32
    0
    ага, сьогоднішній півфінал показав ступінь цієї неймовірності.
    наразі Еліночка у поганій формі