ВІДЕО. Найкращий бомбардир Львова перейшов в Динамо Тбілісі

Пернамбуко продовжить кар'єру в стані чемпіона Грузії

ВІДЕО. Найкращий бомбардир Львова перейшов в Динамо Тбілісі
© Instagram. Пернамбуко

21-річний бразильський вінгер ПФК «Львів» Пернамбуко перейшов в грузинський «Динамо Тбілісі», який є чинним чемпіоном Грузії.

Про це повідомляє авторитетний портал Transfermarkt, а також грузинська преса. Самі клуби поки не підтвердили трансфер.

Відзначимо, що в цьому сезоні Пернамбуко забив 3 м'ячі в 18 матчах української Прем'єр-ліги. Він ділить перше місце в списку кращих бомбардирів клубу з Ренаном.

Раніше повідомлялося, що хавбек «Львова» Педро може перебратися до Фінляндії.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 15.02.2020 11:55
    -1
    Это главный итог турецких сборов?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 11:41
    +1
    У мене багато друзів які пройшли інтернат фк сільмашу (ска карпати народна команда садового злодія чи як її там)..... Геніальні хлопці у футбольному плані ! Але загублені таланти через всяких чижевських, дячуків ставицьких і інших корупціонерів.... Загублені таланти через те, що батьки немали 1 000 доларів щоб підмастити цим патрійотам каЛпат, щоб дитину взяли на турнір.......... Зараз ці вже мужики грають на область, район, село, в різних турнірах....
    Я надіюсь, що такого бєзпрєдєлу не буде в ПФК Львова і клуб не зігниє, як зігнив сільмаш !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 11:33
    0
    kerch30, 15.02.2020 11:23
    шлях виживання на даному етапі
    Ні, шлях розвитку ! Погані результати це ще не означає, що це шлях виживання!
    У фк сільмаш чи як їх там фк ска чи фк дим + бєня, чи якась там збанкротувавша в боргах народна отара (команда).... От там шлях виживання ... Там діти з їхньої дитячо - юнацької школи до нас вже втікають..... От там шлях виживання і гниття, а у нас всьо функціонує стабільно, клуб розвивається.
    Приїдь до нашої дитячої школи на вул. Патона, подивись на тренування дітей, поговори з ними.... Ми йдемо правильним шляхом, ми розвиваємось!
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 11:23
    0
    шлях виживання на даному етапі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 11:16
    0
    kerch30, 15.02.2020 11:09
    Вже просто амбіций розвитку не видно, а ті зароблення. Тренера жалко.Хороша працювита людина.
    Ну команда навіть цими продажами почала щось заробляти вже, вчиться принаймі продавати і набуває досвіду. У клубі стабільне фінансування і повна підтримка президента клубу, у нас стабільно функціонує дитячо - юнацька школа всіх вікових груп. Так ми робимо перші кроки, часом може помиляємось, часом набиваємо шишки... Але без того ніяк, ми ростимо, розвиваємось, вчимось, набуваємо досвіду... Ми на правильній футбольній дорозі !
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 11:09
    0
    Вже просто амбіций розвитку не видно, а ті зароблення. Тренера жалко.Хороша працювита людина.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 11:03
    0
    kerch30, 15.02.2020 10:57
    а хто грати буде попереду у Львові. Карпати цікавіше зараз виглядають
    Ну нехай виглядають, а нам своє робити !
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 10:57
    +3
    а хто грати буде попереду у Львові. Карпати цікавіше зараз виглядають
    rosti79
      rosti79, 15.02.2020 10:55
    0
    Вопрос не каму а за сколько?
    Интересно сколько разного шлака продала Заря в разные дырнамы прежде чем научится продавать в мадридский Реал за миллионы?
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 10:54
    +1
    Хоч команда буде мати на морозиво, а Егіша на шаурму
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 10:54
    -4
    Чекаємо офіційного підтвердження, що саме в Динамо Тбілісі, бо я чув, що Пернамбуко цікавився ще один клуб ...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 10:47
    -6
    VVO, 15.02.2020 10:15
    До чого тут ТОП клуб? Для початку потрібно навчитись продавати гравців хоча б кудись, а не так просто відпускаючи як вільних агентів а потім уже говорити про ТОП. І в даному випадку сподіваюсь що це саме продаж гравця.
    Не пояснюй тупому !
    Бажаю удачі Пернамбуко. Помаленько клуб вчиться продавати гравців, це перші кроки, як в маленької дитини. Все буде добре ! Удачі Левам, вівці га...мно !
    VVO
      VVO, 15.02.2020 10:15
    0
    kerch30, 15.02.2020 10:09
    Ще один бразилец Львова перейшов в ТОП клуб
    До чого тут ТОП клуб? Для початку потрібно навчитись продавати гравців хоча б кудись, а не так просто відпускаючи як вільних агентів а потім уже говорити про ТОП. І в даному випадку сподіваюсь що це саме продаж гравця.
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 10:09
    +1
    Ще один бразилец Львова перейшов в ТОП клуб
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 10:57
    +3
    а хто грати буде попереду у Львові. Карпати цікавіше зараз виглядають
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 11:41
    +1
    У мене багато друзів які пройшли інтернат фк сільмашу (ска карпати народна команда садового злодія чи як її там)..... Геніальні хлопці у футбольному плані ! Але загублені таланти через всяких чижевських, дячуків ставицьких і інших корупціонерів.... Загублені таланти через те, що батьки немали 1 000 доларів щоб підмастити цим патрійотам каЛпат, щоб дитину взяли на турнір.......... Зараз ці вже мужики грають на область, район, село, в різних турнірах....
    Я надіюсь, що такого бєзпрєдєлу не буде в ПФК Львова і клуб не зігниє, як зігнив сільмаш !
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 10:54
    +1
    Хоч команда буде мати на морозиво, а Егіша на шаурму
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 10:09
    +1
    Ще один бразилец Львова перейшов в ТОП клуб
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 11:33
    0
    kerch30, 15.02.2020 11:23
    шлях виживання на даному етапі
    Ні, шлях розвитку ! Погані результати це ще не означає, що це шлях виживання!
    У фк сільмаш чи як їх там фк ска чи фк дим + бєня, чи якась там збанкротувавша в боргах народна отара (команда).... От там шлях виживання ... Там діти з їхньої дитячо - юнацької школи до нас вже втікають..... От там шлях виживання і гниття, а у нас всьо функціонує стабільно, клуб розвивається.
    Приїдь до нашої дитячої школи на вул. Патона, подивись на тренування дітей, поговори з ними.... Ми йдемо правильним шляхом, ми розвиваємось!
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 11:23
    0
    шлях виживання на даному етапі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 11:16
    0
    kerch30, 15.02.2020 11:09
    Вже просто амбіций розвитку не видно, а ті зароблення. Тренера жалко.Хороша працювита людина.
    Ну команда навіть цими продажами почала щось заробляти вже, вчиться принаймі продавати і набуває досвіду. У клубі стабільне фінансування і повна підтримка президента клубу, у нас стабільно функціонує дитячо - юнацька школа всіх вікових груп. Так ми робимо перші кроки, часом може помиляємось, часом набиваємо шишки... Але без того ніяк, ми ростимо, розвиваємось, вчимось, набуваємо досвіду... Ми на правильній футбольній дорозі !
    kerch30
    online
      kerch30, 15.02.2020 11:09
    0
    Вже просто амбіций розвитку не видно, а ті зароблення. Тренера жалко.Хороша працювита людина.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 15.02.2020 11:03
    0
    kerch30, 15.02.2020 10:57
    а хто грати буде попереду у Львові. Карпати цікавіше зараз виглядають
    Ну нехай виглядають, а нам своє робити !
    rosti79
      rosti79, 15.02.2020 10:55
    0
    Вопрос не каму а за сколько?
    Интересно сколько разного шлака продала Заря в разные дырнамы прежде чем научится продавать в мадридский Реал за миллионы?
    VVO
      VVO, 15.02.2020 10:15
    0
    kerch30, 15.02.2020 10:09
    Ще один бразилец Львова перейшов в ТОП клуб
    До чого тут ТОП клуб? Для початку потрібно навчитись продавати гравців хоча б кудись, а не так просто відпускаючи як вільних агентів а потім уже говорити про ТОП. І в даному випадку сподіваюсь що це саме продаж гравця.