Андрій Шевченко привітав свою дружину з Днем усіх закоханих

Наставник збірної України святкує День святого Валентина

Андрій Шевченко привітав свою дружину з Днем усіх закоханих
© УАФ. Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко привітав свою дружину, Крістен Пазік, з Днем усіх закоханих:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Always, in love, together ❤️ Happy Valentine’s day! @kristenpazik1

Допис, поширений Andriy Shevchenko (@andriyshevchenko)

«Завжди, в любові, разом», - написав Шевченко.

Раніше повідомлялося про те, що Шевченко влітку може очолити «Мілан».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Колобок
      Колобок, 14.02.2020 19:53
    0
    unforgiven Den, 14.02.2020 19:05
    Чем страшная?Обычная лицом,красивые ноги...а какова главное -характером,мы не знаем.Так чем же страшная?
    Он думает, что только на красивых женятся. Как раз наоборот, женятся на надежных, а красивых трахают, обещая жениться.
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 14.02.2020 19:05
    +3
    shevsen, 14.02.2020 17:25
    Какой же Пазик страшный...
    Чем страшная?Обычная лицом,красивые ноги...а какова главное -характером,мы не знаем.Так чем же страшная?
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 14.02.2020 19:02
    +1
    Состоялся полностью...молодчина Андрей
    Tasha19
      Tasha19, 14.02.2020 17:37
    +3
    Судя по всему счастливая пара, которая вместе много лет)
    shevsen
      shevsen, 14.02.2020 17:25
    -5
    Какой же Пазик страшный...
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 14.02.2020 19:05
    +3
    shevsen, 14.02.2020 17:25
    Какой же Пазик страшный...
    Чем страшная?Обычная лицом,красивые ноги...а какова главное -характером,мы не знаем.Так чем же страшная?
    Tasha19
    online
      Tasha19, 14.02.2020 17:37
    +3
    Судя по всему счастливая пара, которая вместе много лет)
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 14.02.2020 19:02
    +1
    Состоялся полностью...молодчина Андрей
    Колобок
    online
      Колобок, 14.02.2020 19:53
    0
    unforgiven Den, 14.02.2020 19:05
    Чем страшная?Обычная лицом,красивые ноги...а какова главное -характером,мы не знаем.Так чем же страшная?
    Он думает, что только на красивых женятся. Как раз наоборот, женятся на надежных, а красивых трахают, обещая жениться.