Агент Матвієнка: «На літо у нас вже досить варіантів»

Микола Матвієнко може покинути «Шахтар» в кінці сезону

Агент Матвієнка: «На літо у нас вже досить варіантів»
© ФК Шахтар. Микола Матвієнко

Агент Миколи Матвієнка Юрій Данченко заявив про те, що влітку захисник може покинути «Шахтар»:

- В кінці сезону «Арсенал» може повернутися до його кандидатури?
- Поки про це говорити складно. На літо у нас вже зараз досить варіантів для Миколи, але розмінюватися, як то кажуть, по дрібницях ми не хочемо.

Важливо, щоб футболіст потрапив в команду, яка за своїм стилем максимально близька до гри «Шахтаря» і збірної України. Такий футбол - з контролем м'яча, високою лінією оборони і так далі - ідеально підходить для Матвієнка.

«Манчестер Сіті» і «Арсенал», які ним цікавляться, - якраз підходящі варіанти для того, щоб проявити свої найкращі якості. Але в «Шахтарі» гравець теж може рости, для нас це дуже важливо. А для самого Колі це рідний клуб, в якому він пройшов усі щаблі футбольного розвитку.

Нагадаємо, в січні перехід Матвієнка в «Арсенал» зірвався.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.02.2020 11:38
    0
    Raumo, 14.02.2020 22:29
    Надеюсь, Коляну бабками агент мозг на затмит... Ему есть куда расти!
    А де йому прогресувати в Україні?Граючи 20-30 ігор з підвищеною відповідальністю за сезон прогресу не буде. І добре що гравець це розуміє,хоча звісно втрачати такого універсального і досвіченого захисника шкода. Але є Бондар,який вже готовий його замінити,купили бразильця,є Бондаренко,Хочолава в кінці кінців.
    Raumo
      Raumo, 14.02.2020 22:29
    0
    Надеюсь, Коляну бабками агент мозг на затмит... Ему есть куда расти!
    JulikoB
      JulikoB, 14.02.2020 22:21
    -1
    по своему стилю максимально близка к игре «Шахтера» и сборной Украины.
    -----------------------------------------
    Это два разных стиля
    pike1
      pike1, 14.02.2020 17:54
    +2
    kerch30, 14.02.2020 16:34
    А кто тебе АГЕНТ сказал что его отпустят. Может в Мариуполь отдадут в оренду
    А кто сказал что он куда-то уходит? Судя по настроению агента вопрос будет стоять в подписании нового долгосрочного контракта на улучшенных условиях
    kerch30
      kerch30, 14.02.2020 16:34
    +1
    А кто тебе АГЕНТ сказал что его отпустят. Может в Мариуполь отдадут в оренду
    niphilimua
      niphilimua, 14.02.2020 15:36
    +1
    Просто цікаво, як скоро він контракт років на 5 перепідпише.
    bonv
    online
      bonv, 14.02.2020 15:08
    +3
    хватить поки що язиком молоти.. Вже "переходив" практично.
    bonv
    online
      bonv, 14.02.2020 15:08
    +3
    хватить поки що язиком молоти.. Вже "переходив" практично.
    pike1
      pike1, 14.02.2020 17:54
    +2
    kerch30, 14.02.2020 16:34
    А кто тебе АГЕНТ сказал что его отпустят. Может в Мариуполь отдадут в оренду
    А кто сказал что он куда-то уходит? Судя по настроению агента вопрос будет стоять в подписании нового долгосрочного контракта на улучшенных условиях
    kerch30
      kerch30, 14.02.2020 16:34
    +1
    А кто тебе АГЕНТ сказал что его отпустят. Может в Мариуполь отдадут в оренду
    niphilimua
      niphilimua, 14.02.2020 15:36
    +1
    Просто цікаво, як скоро він контракт років на 5 перепідпише.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 15.02.2020 11:38
    0
    Raumo, 14.02.2020 22:29
    Надеюсь, Коляну бабками агент мозг на затмит... Ему есть куда расти!
    А де йому прогресувати в Україні?Граючи 20-30 ігор з підвищеною відповідальністю за сезон прогресу не буде. І добре що гравець це розуміє,хоча звісно втрачати такого універсального і досвіченого захисника шкода. Але є Бондар,який вже готовий його замінити,купили бразильця,є Бондаренко,Хочолава в кінці кінців.
    Raumo
      Raumo, 14.02.2020 22:29
    0
    Надеюсь, Коляну бабками агент мозг на затмит... Ему есть куда расти!